19 czerwca 2015 (piątek)
(Archiwum)

Gala Finałowa konkursu Studencki Nobel już 19 czerwca

Rok 1901, Królewska Akademia Muzyczna, Sztokholm. To właśnie wtedy po raz pierwszy na świecie została przyznana najbardziej prestiżowa nagroda za osiągnięcia naukowe - Nagroda Nobla. Nagroda, którą otrzymują najwybitniejsi z wybitnych. Nagroda, którą może pochwalić się niewielu. Rok 2015, 19 czerwca, Duża Aula w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej, Warszawa. Tego dnia zostanie przyznana nagroda dla najbardziej wszechstronnego i najzdolniejszego studenta w Polsce podczas VII już Gali Finałowej konkursu Studencki Nobel.

Walczyli o nią finaliści aż z pięciu kategorii konkursu - nauk medycznych i o zdrowiu, nauk rolniczo-przyrodniczych, nauk ścisłych i technicznych, nauk ekonomicznych i społecznych oraz nauk humanistycznych i sztuki. Są to studenci, którzy wyróżniają się ponadprzeciętną wiedzą, osiągnięciami oraz aktywnością studencką. Oni nie wiedzą co to jest czas wolny czy leniuchowanie. Ciężko i wytrwale pracują na swój sukces i właśnie ich wytrwałość doprowadziła ich aż do finału konkursu Studencki Nobel.

Jak wiemy najlepszy może być tylko jeden, tylko jeden Studencki Noblista. Kto nim zostanie dowiemy się w najbliższy piątek, 19 czerwca podczas Gali Finałowej w Dużej Auli Politechniki Warszawskiej. Uroczystość rozpocznie się o godzinie 14.00 i zostanie ona uświetniona występem Kwartetu Smyczkowego, który zagra specjalnie dla przybyłych gości. Jednak jeśli ktoś nie ma możliwości brania udziału w tym niesamowitym wydarzeniu osobiście nic straconego! Specjalnie dla Was studencka telewizja TVPW przeprowadzi transmisję na żywo z Gali, którą można będzie zobaczyć na stronie www.studenckinobel.pl. Dlatego zapraszamy wszystkich do Dużej Auli Politechniki Warszawskiej lub na stronę konkursu! Nie możecie tego przegapić!


opublikowano: 2015-06-16
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Warszawie i okolicy
6 grudnia 2025 (sobota), godz. 15:30
Alicja w krainie cyberczarów
6 grudnia 2025 (sobota), godz. 17:00
Amadeusz
6 grudnia 2025 (sobota), godz. 17:00
MIKOŁAJKOWY RAP FESTIVAL 2025 | RADOM
6 grudnia 2025 (sobota), godz. 17:30
Alicja w krainie cyberczarów
6 grudnia 2025 (sobota), godz. 17:30
Sirât
6 grudnia 2025 (sobota), godz. 18:00
TEDE | NWJ VV / EPITAFIUM TOUR | WARSZAWA
Polityka Prywatności