18 maja 2015 (poniedziałek)
(Archiwum)

#Internet #polska #sprężyna #sukces – Dni Inwestycji 2015

Dni Inwestycji - grafika
Dni Inwestycji - grafika

Czy zastanawiałeś się kiedyś co zrobić by stworzyć popularny kanał na YouTubie? Czy wiesz jakie możliwości daje prowadzenie takiego kanału? Chciałbyś wiedzieć, czym prowadzenie vloga różni się od prowadzenia biznesu? Co więcej, może chciałbyś sam spotkać się z gwiazdami polskiego YouTube i zadać własne pytania? Jeśli „TAK”, daj organizatorom 2 dni, a zaspokoją Twoją ciekawość! Wszystkiego dowiesz się podczas 9. edycji Dni Inwestycji organizowanych specjalnie dla Ciebie przez Studenckie Koło Naukowe Finansów na Wydziale Zarządzania UW!

18 maja (poniedziałek) godz. 17:00
Iza Makosz (Time for business.tv) poprowadzi wykład pt. "Własny biznes po studiach? Tak, poproszę!".
Swoją praktyczną wiedzą podzieli się z Tobą założycielka pierwszej w Polsce wyspecjalizowanej sieci salonów depilacji woskiem Time For Wax oraz pierwszej w Polsce internetowej telewizji dla przedsiębiorczych kobiet - Time For Business TV.

18 maja (poniedziałek) godz. 19:00

Mikołaj Winkiel (Brand 24) opowie "Jak się robi ,,internety" w social media?".

Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu w sprzedaży i promocji w social media, w tym temacie jest niezastąpiony!

21 maja (czwartek) o godz. 16 odbędzie się długo wyczekiwana konferencja o temacie "Internet: sprężyna do sukcesu". Poprowadzi ją Wojciech Kardyś - bloger, specjalizujący się w dziedzinie Social Mediów i blogosfery. Natomiast uczestnikami konferencji będą najpopularniejsi YouTuberzy w Polsce: Paulina Mikuła (Mówiąc Inaczej), Radosław Kotarski (Polimaty) oraz Karol Paciorek (Kto wie ten wie).

Już nie możesz się doczekać? Obejrzyj już dzisiaj film promujący.

https://www.youtube.com/watch?v=JU90HxXuJlM


Więcej informacji na ten temat szukaj na stronach SKNF WZ UW:

www.sknf.wz.uw.edu.pl

www.facebook.com/sknfinansow

instagram/twitter/snapchat:@sknfwzuw   

opublikowano: 2015-05-08
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Warszawie i okolicy
6 grudnia 2025 (sobota), godz. 15:30
Alicja w krainie cyberczarów
6 grudnia 2025 (sobota), godz. 17:00
Amadeusz
6 grudnia 2025 (sobota), godz. 17:00
MIKOŁAJKOWY RAP FESTIVAL 2025 | RADOM
6 grudnia 2025 (sobota), godz. 17:30
Alicja w krainie cyberczarów
6 grudnia 2025 (sobota), godz. 17:30
Sirât
6 grudnia 2025 (sobota), godz. 18:00
TEDE | NWJ VV / EPITAFIUM TOUR | WARSZAWA
Polityka Prywatności