18.04-15.08.2015
(Archiwum)

SLOW DATING WARSZAWSKI

Slow dating warszawski - spotkania varsavianistyczne
Slow dating warszawski - spotkania varsavianistyczne

Kolektyw „Miejsce Spotkań Warszawa”, realizujący dotychczas eksperymentalne warsztaty edukacyjne w miejskich instytucjach kultury, zaprasza warszawskich singli i warszawskie singielki na spotkania w przestrzeni miejskiej. Interaktywne warsztaty łączą w sobie idee spacerów varsavianistycznych, gier miejskich oraz spotkań interpretacyjnych. To, co szczególnie wyróżnia te wydarzenia, to ich romantyczne zabarwienie, tzn. możliwość nawiązania nowych znajomości. Spotkania odbywają się od 18 kwietnia do 15 sierpnia 2015r.

Do udziału w warsztatach zachęcane są osoby, które ciekawi historia i kultura alternatywna stolicy. W trakcie spacerów uczestnicy i uczestniczki odwiedzą miejsca na co dzień niedostępne, będą odkrywać zaułki zabytkowych układów urbanistycznych oraz poznawać osoby o podobnych zainteresowaniach - mówi Katarzyna Szumlas, koordynatorka projektu.

Projekt rozpoczyna się 18 kwietnia, w sobotę, w czterech częściach miasta: Żoliborzu, Saskiej Kępie, Muranowie oraz Powiślu. Szczegółowe informacje oraz formularze zapisu dostępne są na stronie www.miejscespotkan.waw.pl. Jedyny warunek udziału w warsztacie to ukończone 20 lat.

Spacer po Żoliborzu

Oficerska część Żoliborza jako pretekst do podróży w czasie - aż do dwudziestolecia międzywojennego.

Spacer po Powiślu

Dźwięki Powiśla - odkrywanie tajemnicy Wisły poprzez słuchanie swojego głosu i śpiewanie dawnych pieśni ludowych.

Spacer o Saskiej Kępie

Od Ronda Waszyngtona, przez galerię "Świat jest Saską Kępą" i kręgle na ulicy, do Parku Skaryszewskiego.

Spacer po Muranowie

Akcje społeczne i artystyczne na dzisiejszym Muranowie, od historii na murach do partycypacyjnych projektów skwerów.

Informacja i rezerwacje:

662-144-844, e-mail: kontakt@miejscespotkan.waw.pl

Bilety on-line www.miejscespotkan.waw.pl


opublikowano: 2015-04-16
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Warszawie i okolicy
1 lutego 2026 (niedziela), godz. 11:00
Kosmiczny Pokój
1 lutego 2026 (niedziela), godz. 13:15
Kosmiczny Pokój
1 lutego 2026 (niedziela), godz. 16:00
Left-Handed Girl. To była ręka diabła
1 lutego 2026 (niedziela), godz. 16:15
Na samym dnie
1 lutego 2026 (niedziela), godz. 18:00
LARP. Miłość, trolle i inne questy
1 lutego 2026 (niedziela), godz. 18:15
Emilia Pérez
1 lutego 2026 (niedziela), godz. 19:00
Koncert chopinowski - Chopin Point Warsaw
1 lutego 2026 (niedziela), godz. 19:00
KONCERTY PRZY ŚWIECACH w Sali Koncertowej Fryderyk
1 lutego 2026 (niedziela), godz. 19:30
Głos Hind Rajab | Kino Kobiet
2 lutego 2026 (poniedziałek), godz. 19:00
Koncert chopinowski - Chopin Point Warsaw
2 lutego 2026 (poniedziałek), godz. 19:00
KONCERTY PRZY ŚWIECACH w Sali Koncertowej Fryderyk
2 lutego 2026 (poniedziałek), godz. 19:00
Michael Marcagi + Evan Honer
Polityka Prywatności