15 kwietnia 2015 (środa)
(Archiwum)

Leszek Balcerowicz na deskach Klubu Komediowego

Leszek Balcerowicz - grafika
Leszek Balcerowicz - grafika

Kwiecień w Klubie Komediowym będzie przeplatał znane i lubiane występy z wyjątkowymi gośćmi testującymi talenty naszych artystów. Już 15 kwietnia spektakl Armando zainspiruje swoimi opowieściami absolutnie wyjątkowa postać – prof. Leszek Balcerowicz.

Wydarzeniem, na które już czekają nie tylko stali klubowi bywalcy, ale i osoby zupełnie postronne jest spektakl, który zaszczyci swoją obecnością ekonomista, polityk, wicepremier, minister finansów, prezes NBP, Przewodniczący Rady Forum Obywatelskiego Rozwoju, Kawaler Orderu Orła Białego - w jednej osobie Leszka Balcerowicza.

Aktorzy zagrają improwizowany format Armando, a za inspiracje posłużą im monologi oraz fragmenty biograficznej opowieści gościa pt. ,,Trzeba się bić". Prof. Balcerowicz obiecał przygotować opowieści zdradzające nie tylko kulisy wielkiej polityki, wytłumaczyć mechanizmy rynkowe, ale również zdradzić kilka historii ze swego niezwykle barwnego życia. Połączenie ekonomii i improwizacji? Brzmi niewiarygodnie. Ale aktorzy Klubu Komediowego udowodnią, że to możliwe!


opublikowano: 2015-04-13
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Warszawie i okolicy
4 czerwca 2026 (czwartek), godz. 10:00
Stacja Muzeum - Wystawa stała i wystawy czasowe
4 czerwca 2026 (czwartek), godz. 10:30
Wagon Zagadek | Wystawa interaktywna
4 czerwca 2026 (czwartek), godz. 17:45
Pan Nikt kontra Putin
4 czerwca 2026 (czwartek), godz. 18:00
Boeing Boeing
4 czerwca 2026 (czwartek), godz. 18:00
Wspaniałe Horyzonty
4 czerwca 2026 (czwartek), godz. 18:15
Klątwa Doliny Węży z autorską narracją Łony
4 czerwca 2026 (czwartek), godz. 19:00
#Na_Dorosłego
4 czerwca 2026 (czwartek), godz. 19:00
Chopin Salon - Koncert chopinowski przy świecach
4 czerwca 2026 (czwartek), godz. 19:00
Jak się starzeć bez godności
4 czerwca 2026 (czwartek), godz. 19:00
Pacyfiści
4 czerwca 2026 (czwartek), godz. 19:00
Szaleństwo nocy letniej
4 czerwca 2026 (czwartek), godz. 19:00
Trojanki / na podstawie tragedii Eurypidesa
Polityka Prywatności