14-15.03.2015
(Archiwum)

„Kopciuszek” Disneya w Galerii Mokotów

Balowa suknia baśniowego Kopciuszka według pomysłów znanych polskich projektantów? Jeśli chcesz zobaczyć, jak wyobraża ją sobie Joanna Przetakiewicz czy Maciej Zień, przyjdź do Galerii Mokotów już 14 i 15 marca. Podczas imprezy będzie można z bliska zobaczyć szklany pantofelek zgubiony przez Kopciuszka w nowym filmie Disneya. W marcu Galeria Mokotów zabierze nas w krainę jednej z najpiękniejszych baśni wszech czasów.

"Kopciuszek" - klasyczna baśń Disneya opowiedziana na nowo, tym razem jako film aktorski z gwiazdorską obsadą do polskich kin trafi 13 marca. Dzień później w bajkową scenerię będą mogli przenieść się goście Galerii Mokotów.

Panie z pewnością zachwyci wystawa niesamowitych sukni Kopciuszka przygotowanych przez wybitnych polskich projektantów. Swoje impresje na temat balowej kreacji zaprezentują Robert Kupisz, Lidia Kalita, Maciej Zień, duet sióstr Bizuu - Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak oraz Joanna Przetakiewicz - założycielka marki La Mania. Długie, wielokolorowe kreacje będzie można obejrzeć na głównej scenie wydarzenia.

W specjalnej gablocie pojawi się filmowy szklany pantofelek Kopciuszka.

Organizatorzy poszukają też prawdziwego Kopciuszka i zaproszą na scenę Klientki, które zechcą przymierzyć but inspirowany tą doskonale znaną historią. Każdego dnia akcji dwie pierwsze panie, na które bucik będzie pasował otrzymają bony, dzięki którym we współpracy z projektantami jednego z butików Galerii stworzą własne wymarzone pantofelki.

Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych. W Salonie Małej Księżniczki dziewczynki nauczą się arystokratycznych zachowań, przygotują się do wyjścia na bal i przymierzą sukienki, które znajdą w garderobie Kopciuszka.

W trakcie wydarzenia będzie można też obejrzeć pokazy walca oraz wziąć udział w konkursach i zabawach, w których najmłodsi będą mogli wygrać lalki przedstawiające postaci z filmu, a ci trochę starsi - bilety na pokaz filmu.


Baśniowy świat Disneya pełen kwiatów i akcentów filmowych pojawi się na poziomie 0 Galerii, przy fontannie. Wszystkie atrakcje dla dzieci i dorosłych będą dostępne w sobotę i niedzielę od 10:00 do 18:00. Wystawę sukien będzie można oglądać w godzinach otwarcia Galerii.


opublikowano: 2015-03-09
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Warszawie i okolicy
7 kwietnia 2026 (wtorek), godz. 17:45
Dziewczyna Piętaszek
7 kwietnia 2026 (wtorek), godz. 18:00
Fit For A King + Memphis May Fire + Acres + 156/Silence
7 kwietnia 2026 (wtorek), godz. 18:15
Sirât
7 kwietnia 2026 (wtorek), godz. 19:00
Chopin Salon - Koncert chopinowski przy świecach
7 kwietnia 2026 (wtorek), godz. 19:00
Hexvessel + Aluk Todolo // 07.04.2026 // Hydrozagadka
7 kwietnia 2026 (wtorek), godz. 19:00
Koncert chopinowski - Chopin Point Warsaw
7 kwietnia 2026 (wtorek), godz. 19:00
KONCERTY PRZY ŚWIECACH w Sali Koncertowej Fryderyk
7 kwietnia 2026 (wtorek), godz. 19:00
Koniec czerwonego człowieka
7 kwietnia 2026 (wtorek), godz. 19:00
Tajemnice policyjnego Archiwum X. Wykład specjalisty
7 kwietnia 2026 (wtorek), godz. 19:00
Trojanki / na podstawie tragedii Eurypidesa
7 kwietnia 2026 (wtorek), godz. 19:00
Vanitas
7 kwietnia 2026 (wtorek), godz. 19:30
Miłość, która zostaje | Filozoficzny Klub Filmowy
Polityka Prywatności