Przejdź do: newsy Warszawa
4-7 kwietnia 2014

WARSAW NEGOTIATION ROUND 2014

Studenci najlepszych uczelni biznesowych i prawniczych z całego świata przyjeżdżają do Warszawy, by walczyć o tytuł międzynarodowego mistrza negocjacji.

W tym roku, w dniach 4-7 kwietnia 2014, Warszawa już po raz piąty zamieni się na kilka dni w prawdziwy tygiel negocjacyjny, a to za sprawą unikatowego i niezwykle prestiżowego wydarzenia, jakim stał się Międzynarodowy Turniej Negocjacyjny - The Warsaw Negotiation Round. Warto wspomnieć, że negocjacyjne rundy odbywają się w ciekawych miejscach stolicy. W ubiegłym roku była to Giełda Papierów Wartościowych, Senat RP oraz Stara Pomarańczarnia w Łazienkach. Organizatorem przedsięwzięcia jest Studenckie Koło Naukowe Negocjator Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

The Warsaw Negotation Round to jedyny tego typu turniej w Polsce i jeden z nielicznych na świecie. O wysokiej randze konkursu świadczy zarówno poziom prezentowany przez uczestników jak i zaangażowanie ekspertów negocjacyjnych oraz najwyższej klasy scenariusze przygotowane specjalnie na turniej. Do tytułu Międzynarodowego Mistrza Negocjacji 2014 pretenduje 12 trzyosobowych drużyn z najlepszych uczelni całego świata.

W tym roku w turnieju wystartują reprezentanci włoskiego Bocconi University, zespół z Keio University w Japonii, dwie drużyny z Indii: National Law University w New Delhi oraz National Law School of India z Bangalore, Kanadyjczycy z University of Toronto, zespół z Norwegii
z University of Tromsø, francuska drużyna z IESEG School of Management, reprezentacja Szwecji z uczelni Stockholm University, amerykański zespół z Texas Tech University School of Law, jak również Czesi z Masaryk University. Ponadto, w tegorocznej edycji turnieju będziemy po raz pierwszy gościć reprezentantów odległej Australii z University of New South Wales. Ostatnią drużyną, reprezentantem Polski w Warsaw Negotiation Round 2014 będzie zwycięzca tegorocznej edycji Studenckiego Turnieju Negocjacyjnego - zespół
z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Członkowie zwycięskich drużyn otrzymają prestiżowy tytuł Międzynarodowego Mistrza Negocjacji oraz statuetkę i nagrody rzeczowe.

Głównym celem turnieju jest umożliwienie studentom najlepszych światowych uczelni spotkania się i sprawdzenia swoich umiejętności negocjacyjnych w rzeczywistych sytuacjach biznesowych. Obok sprawności w negocjacjach uczestnicy turnieju będą musieli wykazać się także sztuką argumentacji, efektywną współpracą w ramach zespołu i umiejętnościami interpersonalnymi.

Założeniem organizatorów turnieju jest również stworzenie okazji do poznania różnych stylów negocjacji, skonfrontowania różnic w sposobie komunikacji oraz w technikach negocjowania między drużynami z przeciwległych zakątków globu. Jest to także doskonała sposobność do spotkania wielu ciekawych ludzi z innych krajów i różnorodnych kultur.

W tym roku będziemy mieli zaszczyt gościć takie autorytety w dziedzinie negocjacji jak Tim Cullen z Said Business School w Oxfordzie, Daniel Erdmann z EUCLID University, Joshua N. Weiss z Harvard University oraz Ian Speakman z Cranfield School of Management, którzy zasiądą w roli ekspertów oceniających zmagania drużyn konkursowych.

Patronat honorowy nad projektem objął Marszałek Senatu Rzeczypospolitej Polskiej Bogdan Borusewicz.

Patronem medialnym wydarzenia jest TVP INFO. Turniejowi patronują również Radio Kampus, miesięczniki: BRIEF, Stosunki Międzynarodowe, Pod Prąd, Gazeta SGH, Infostudent, Magiel, telewizje internetowe: SGH TV oraz TVPW, oraz portale internetowe: dlaStudenta.pl, studentnews.pl i polibuda.info.


data ostatniej modyfikacji: 2014-04-02 14:19:01
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języków w Warszawie
Atticus_dorosli_220.gif
a220x300_TFLS_jesien_20155_j89.jpg
profi_Lingua_test_220.jpg
Archibald_220_weloveenglish.gif

Nauka języka za granicą
EF_220.jpg

Przegląd uczelni
SWPS_220_uni.jpg
boks_przeglad_uczelni.gif
boks.jpg
WSIiZ_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności