10 grudnia 2013 (wtorek)
(Archiwum)

Warsztat z Programem Edukacyjnym getSMarTer

Studenci kierunków informatycznych Politechniki Wrocławskiej już po raz drugi będą mieli okazję wziąć udział w warsztatach realizowanych w ramach Programu Edukacyjnego getSMarTer. Tym razem uczestnicy pogłębią swoją wiedzę na temat programowania w metodykach zwinnych (Agile software development). Spotkanie odbędzie się 10 grudnia 2013 o godz. 15:00 na Politechnice Wrocławskiej. Warsztaty są bezpłatne.

Program Edukacyjny getSMarTer skierowany jest do studentów kierunków informatycznych, zainteresowanych karierą w branży IT. Warsztaty, realizowane w ramach Programu, mają na celu przekazanie studentom wiedzy praktycznej dotyczącej metod projektowania obiektowego w metodykach zwinnych. Spotkanie poprowadzi Piotr Pilinko - Senior Developer w firmie SMT Software. - Nasze warsztaty są dla studentów praktycznym uzupełnieniem wiedzy uniwersyteckiej. Duże zainteresowanie jakim się cieszą, świadczy o chęci młodych ludzi do rozwoju swoich umiejętności i pogłębiania zarówno wiedzy teoretycznej, jak i praktycznej. Myślę, że studenci pomału zdają sobie sprawę, że to czyni ich bardziej atrakcyjnymi na rynku pracy - komentuje Ewa Kędzior, starszy specjalista ds. rekrutacji w firmie SMT Software.

Warsztaty odbędą się 10 grudnia 2013 o godzinie 15:00 w budynku C.13 w sali 2.04 na Politechnice Wrocławskiej. Aby się zapisać, wystarczy wysłać maila na adres katarzyna.marciniak@getsmarter.pl. Warsztaty są bezpłatne, a liczba miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegóły dotyczące warsztatu można znaleźć na stronie www.getsmarter.pl.

Program Edukacyjny getSMarTer jest realizowany w ramach projektu Biznes dla edukacji przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości przy współpracy Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami. Partnerami Programu są firmy: SMT Software i IT Support Group. Więcej informacji na temat warsztatów oraz całego Programu na stronie www.getsmarter.pl.

opublikowano: 2013-12-03
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Warszawie i okolicy
3 kwietnia 2026 (piątek), godz. 17:15
Chopin Salon - Koncert chopinowski przy świecach
3 kwietnia 2026 (piątek), godz. 17:50
Mystery Train
3 kwietnia 2026 (piątek), godz. 18:10
Piknik pod wiszącą skałą
3 kwietnia 2026 (piątek), godz. 19:00
#Na_Dorosłego
3 kwietnia 2026 (piątek), godz. 19:00
Chopin Salon - Koncert chopinowski przy świecach
3 kwietnia 2026 (piątek), godz. 19:00
Koncert chopinowski - Chopin Point Warsaw
3 kwietnia 2026 (piątek), godz. 19:00
Koncert Gongów Tybetańskich
3 kwietnia 2026 (piątek), godz. 19:00
KONCERTY PRZY ŚWIECACH w Sali Koncertowej Fryderyk
3 kwietnia 2026 (piątek), godz. 19:00
WIELKANOC Z CHOPINEM
3 kwietnia 2026 (piątek), godz. 20:00
Sleepaway Camp | AMONDO GRINDHOUSE
3 kwietnia 2026 (piątek), godz. 20:15
Cinema Paradiso
3 kwietnia 2026 (piątek), godz. 21:00
KONCERTY PRZY ŚWIECACH w Sali Koncertowej Fryderyk
3 kwietnia 2026 (piątek), godz. 21:00
WIELKANOC Z CHOPINEM
4 kwietnia 2026 (sobota), godz. 10:00
Stacja Muzeum - Wystawa stała i wystawy czasowe
Polityka Prywatności