20 do 22 sierpnia
(Archiwum)

PRASKIE LATO FILMOWYCH PRZEDPREMIER w Kinie Praha!

praskie lato
kategoria: kino

Kino Praha zaprasza na „Praskie Lato Filmowych Przedpremier”. Od 20 do 22 sierpnia będzie można zobaczyć najlepsze tytuły kina artystycznego, które oficjalną premierę będą miały dopiero jesienią tego roku. Bilety tylko 7 złotych!

Kino Praha zaprasza w dniach od 20 do 22 sierpnia na "Praskie Lato Filmowych Przedpremier". Podczas przeglądu

zaprezentujemy tytuły, które swoją oficjalną premierę będą miały dopiero jesienią tego roku. Wybrane tytuły wcześniej można było oglądać na festiwalach filmowych w Wenecji, Cannes, Berlinie, Rotterdamie oraz Sundance, gdzie zostały docenione zarówno przez międzynarodową publiczność, jak i krytyków filmowych.

Widzowie rozpoczną filmową wyprawę od udziału w niesamowitej podróży nad morze chorego na zespół Tourett'a Vincenta - "Vincent chce nad morze", żeby za chwilę znaleźć się w pełnym kontrastów codziennym życiu mieszkańców dwóch klasztorów położonych w środkowej Grecji - "Meteora". W "Oh Boy!" widzowie poznają perypetie niespełna 30-to letniego Niko, który właśnie został usunięty z uczelni i żyje beztrosko, tylko po to, aby podczas kolejnej projekcji w ramach przeglądu poznać rozterki 25-letniej Sity, młodej, zdolnej studentki, która odkrywa nieznane jej dotąd fakty z życia ukochanego dziadka - "Ci, którzy żyją i umierają".

Poza wymienionymi tytułami podczas "Praskiego Lata Filmowych Przedpremier" będzie można również zobaczyć "Pietę" w reż. Kim Ki-Duka, która otwierała 19. Festiwal Filmowy WIOSNA FILMÓW oraz "Szybki Cash 2" - kontynuację znakomitego szwedzkiego kryminału opartego na ekranizacji książki Jo Nesbo, który gościł na naszych ekranach pod koniec ubiegłego roku. Bilety tylko 7 zł!


opublikowano: 2013-08-07
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Warszawie i okolicy
31 stycznia 2026 (sobota), godz. 16:00
Tango Passion – Viva Latino América przy świecach
31 stycznia 2026 (sobota), godz. 16:10
Bałtyk
31 stycznia 2026 (sobota), godz. 17:00
Kosmiczny Pokój
31 stycznia 2026 (sobota), godz. 17:30
Wielkie piękno
31 stycznia 2026 (sobota), godz. 18:00
Hans Zimmer – Muzyka Filmowa Klasycznie przy Świecach
31 stycznia 2026 (sobota), godz. 18:00
Muzyka K-POP
31 stycznia 2026 (sobota), godz. 18:30
Listy z Wilczej
31 stycznia 2026 (sobota), godz. 18:30
Malowanie przy winie w Warszawie!
31 stycznia 2026 (sobota), godz. 18:30
Mamiko Ueyama - Koncert chopinowski / Chopin concert
31 stycznia 2026 (sobota), godz. 19:00
Jakub Kącki - karaoke z fortepianem!
31 stycznia 2026 (sobota), godz. 19:00
Koncert chopinowski - Chopin Point Warsaw
31 stycznia 2026 (sobota), godz. 19:00
KONCERTY PRZY ŚWIECACH w Sali Koncertowej Fryderyk
31 stycznia 2026 (sobota), godz. 19:00
Mariyam | „Seven Heavens” LIVE | Warszawa
Polityka Prywatności