Do 10 listopada
(Archiwum)

Nie narzekaj, wypowiedz się na forum

Studenci warszawskich uczelni, którzy nie wzięli udziału w debacie głosowej, a chcieliby zabrać głos w sprawie plagiatu, metod kształcenia i odpłatności za drugi kierunek studiów, mogą włączyć się do dyskusji na forum internetowym.

Dyskusja na forum internetowym będzie trwała tylko do 10 listopada.

Zapisy: 


W treści wiadomości należy wpisać: "debata - tak" oraz nick składający się z imienia i czterech cyfr, np. Ola 2345 na adres: cd@uw.edu.pl

Uczestnicy moderowanej dyskusji, którzy przeczytają przygotowane materiały informacyjne i wypowiedzą się merytorycznie we wszystkich trzech wątkach (plagiat, metody kształcenia i odpłatność za drugi kierunek studiów) otrzymają bon do Traffic Clubu o wartości 50 zł.


opublikowano: 2012-11-09
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Warszawie i okolicy
23 czerwca 2026 (wtorek), godz. 18:30
Justyna Galant - Koncert chopinowski / Chopin concert
23 czerwca 2026 (wtorek), godz. 19:00
AKADEMIA ATENEUM MAJA OSTASZEWSKA
23 czerwca 2026 (wtorek), godz. 19:00
Ciemny Grylaż
23 czerwca 2026 (wtorek), godz. 19:00
Dirty Sounds - koncert muzyki popularnej i filmowej
23 czerwca 2026 (wtorek), godz. 19:00
Jak zawsze
23 czerwca 2026 (wtorek), godz. 19:00
Kolekcja prywatna
23 czerwca 2026 (wtorek), godz. 19:00
Na rauszu
23 czerwca 2026 (wtorek), godz. 19:00
Nic się nie stało
23 czerwca 2026 (wtorek), godz. 19:00
Pozytywni
23 czerwca 2026 (wtorek), godz. 19:00
Żegnaj, panie Szekspir!
23 czerwca 2026 (wtorek), godz. 19:30
Breaking Benjamin
Polityka Prywatności