8 grudnia 2012 (sobota)
(Archiwum)

Cykl szkoleń „Copywriting w reklamie”

Agencja Copywriterska Textmakers rozpoczyna autorski cykl intensywnych szkoleń pod hasłem „Copywriting w reklamie”. Pierwsze szkolenie odbędzie się 8 grudnia w Warszawie. Na adeptów wiedzy o twórczym pisaniu czeka 30 miejsc.

Uczestnicy szkolenia będą poznawać teoretyczne podstawy copywritingu oraz związanych z nim zagadnień pokrewnych takich jak: webwriting, dziennikarstwo, PR, strategia reklamy i prawo autorskie. Organizatorzy zaprezentują także przegląd branżowych case’ów z Polski i świata. Wszyscy zainteresowani będą mieli okazję zdobyć bezcenne wskazówki oraz praktyczne porady a także „od kuchni” poznać specyfikę pracy copywritera.

W  programie szkolenia położono szczególny nacisk na kwestie praktyczne - słuchacze będą np. rozwiązywać specjalnie przygotowane zadania. Na zakończenie każdy z uczestników otrzyma certyfikat potwierdzający odbycie szkolenia oraz listę źródeł i zadań do dalszego samodzielnego rozwoju umiejętności.

 „Szkolenie zamierzamy oprzeć na dwóch filarach, którymi są rzetelna i ciekawie podana wiedza oraz praktyczne podstawy warsztatu. Zachęcamy do udziału szczególnie studentów i absolwentów, dla których jest to pierwszy krok do zdobycia atrakcyjnego, twórczego zawodu.” – zaprasza współprowadząca szkolenie Agnieszka Wiącek z Textmakers.

Zapisy na szkolenie już trwają. Wszystkie informacje można znaleźć pod adresem www.textmakers.pl/szkolenia. Co ważne, do końca listopada obowiązuje specjalna, promocyjna cena.


opublikowano: 2012-11-06
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Warszawie i okolicy
11 czerwca 2026 (czwartek), godz. 08:00
Asset Recovery CEE & Collective Redress CEE
11 czerwca 2026 (czwartek), godz. 10:00
Palce lizać, czyli wybuchowy deser!
11 czerwca 2026 (czwartek), godz. 10:00
Pinokio
11 czerwca 2026 (czwartek), godz. 10:00
Stacja Muzeum - Wystawa stała i wystawy czasowe
11 czerwca 2026 (czwartek), godz. 10:00
Wystawa stała: Czego nie mogliśmy wykrzyczeć światu
11 czerwca 2026 (czwartek), godz. 10:30
Wagon Zagadek | Wystawa interaktywna
11 czerwca 2026 (czwartek), godz. 12:00
Katedralne Koncerty Organowe oraz zwiedzanie podziemi
11 czerwca 2026 (czwartek), godz. 17:45
Mystery Train
11 czerwca 2026 (czwartek), godz. 18:00
Akta Bibiego
11 czerwca 2026 (czwartek), godz. 18:30
Ewa Beata Ossowska - Koncert chopinowski / Chopin concert
11 czerwca 2026 (czwartek), godz. 18:30
Męski akt - malowanie przy winie w Warszawie!
Polityka Prywatności