7 listopada 2012 (środa)
(Archiwum)

Konferencja Programy stypendialne - dobra inwestycja

Głównymi zagadnieniami Konferencji „Programy stypendialne - dobra inwestycja”, która odbędzie się 7 listopada w Przedstawicielstwie w Polsce Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności będą: promocja programów stypendialnych, przekonanie środowiska biznesu o potrzebie włączenia się w tworzenie spójnego systemu stypendialnego oraz brak wiedzy młodych ludzi na temat wielu form wsparcia finansowego na ich rozwój osobisty.

Organizatorem jest Fundacja Dobra Sieć we współpracy z Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności

W programie konferencji panele dyskusyjne poświęcone zagadnieniom promocji społecznych programów stypendialnych i aktywnych postaw przyszłych stypendystów oraz roli biznesu w ich wspieraniu i budowaniu oferty stypendialnej dostosowanej do potrzeb młodych Polaków. 

Swój udział potwierdzili m.in. Klaudia Wojciechowska z Ministerstwa Edukacji Narodowej, Prezes Zarządu PZU Andrzej Klesyk i dr Zofia Sapijaszka z Fundacji Edukacyjnej Przedsiębiorczości .

Konferencja będzie okazją do nagrodzenia laureatów Konkursu „Dobre Stypendia 2012”. O tytuł najlepszego programu stypendialnego dla swoich inicjatyw ubiegały się organizacje pozarządowe, firmy, uczelnie wyższe i samorządy z całej Polski. Uroczystość poprowadzi dziennikarka Anna Popek.

Kanapa Forbesa - to wydarzenie specjalne konferencji, w ramach którego o szansach i potrzebach rynku stypendialnego w Polsce rozmawiać będzie z prof. Michałem Kleiberem, Prezesem Polskiej Akademii Nauk, Jacek Pochłopień, Zastępca Redaktora Naczelnego Forbes.

Konferencja jest trzecią z cyklu poświęconych programom stypendialnym w Polsce. W ubiegłym roku odbyła się konferencja pt. Obywatelskie programy stypendialne, podczas której przedstawiono treść Karty zasad dobrego programu stypendialnego. Stanowi ona propozycję dobrowolnego przyjęcia standardów, których przestrzeganie przyczyni się do unowocześnienia systemu stypendialnego w Polsce.


opublikowano: 2012-10-31
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Warszawie i okolicy
17 grudnia 2025 (środa), godz. 18:00
Świąteczne warsztaty dekorowania pierniczków
17 grudnia 2025 (środa), godz. 18:30
Świąteczne malowanie przy grzańcu w Warszawie!
17 grudnia 2025 (środa), godz. 19:00
Koncert chopinowski - Chopin Point Warsaw
17 grudnia 2025 (środa), godz. 19:00
KONCERTY PRZY ŚWIECACH w Sali Koncertowej Fryderyk
17 grudnia 2025 (środa), godz. 19:05
Chopin Salon - Koncert chopinowski przy świecach
17 grudnia 2025 (środa), godz. 19:30
Oneus
17 grudnia 2025 (środa), godz. 19:50
Piknik pod wiszącą skałą
17 grudnia 2025 (środa), godz. 20:50
Wszystko w porządku
18 grudnia 2025 (czwartek), godz. 18:00
Adam Bielecki | Bez śladu | Warszawa
18 grudnia 2025 (czwartek), godz. 18:30
Ewa Beata Ossowska - Koncert chopinowski / Chopin concert
18 grudnia 2025 (czwartek), godz. 18:30
Świąteczne malowanie przy grzańcu w Warszawie!
31 grudnia 2025 (środa)
Artykuł sponsorowany
Bilety na Sylwestra w Warszawie
Polityka Prywatności