23 października 2012 (wtorek), godz. 19:00
(Archiwum)

„Tańczący z myślami ” - Rutkowski w najnowszym stand-up comedy!

Po czterech latach od premiery one-man show "To nie jest kraj dla wielkich ludzi", Rutkowski znowu schodzi do piwnicy na Chłodnej 25. Tym razem powraca z klasyczny stand-up comedy. "Tańczący z myślami" to jeden dzień z życia Rafała Rutkowskiego, opisany przez Adama Gawędę. Tekst niepoprawny, ostry, szczery, a przede wszystkim szatańsko zabawny.

Rutkowski i Gawęda mówią: „Stworzyliśmy pierwszy polski stand-up oparty na regułach, bez których nie istnieje prawdziwa komunikacja: nasze wypowiedzi są szczere i osobiste, nie musimy udawać i zmyślać, żeby rozbawiać ludzi - samo życie dostarcza dostatecznie dużo tematów i nie musimy ich kolorować. Absurd i ironia doskonale się dzisiaj mają bez pomocy kabaretowych trików. Nasza wypowiedź ma trwać dłużej niż śmiech po niej. Dlatego Rafał nie przebiera się za idiotę, a Adam nie przebiera w słowach. Nie istnieją dla nas tematy tabu, ale istnieje dobry smak. Dlatego obnażamy wszystkich, a nie tylko niektórych.”

Chcesz wrócić do rzeczywistości? Zobacz stand-up comedy „Tańczący z myślami”. Przyjdź, przekonaj się, wykryj fałsz i pierwszy rzuć kamieniem (kamienie owinięte w stuzłotówki do nabycia przed występem za sto trzydzieści).

Bilety: 55 zł

Miejsce: Klub Komediowy Chłodna, Chłodna 25, Warszawa

Rezerwacja biletów: komedia@chlodna25.pl lub tel. 601610085

Facebook: http://www.facebook.com/KlubKomediowyChlodna

Oficjalna strona KKCh: http://www.klubkomediowy.pl/

Strona Rafała Rutkowskiego: http://www.rafalrutkowski.com/pl


opublikowano: 2012-10-09
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Warszawie i okolicy
8 czerwca 2026 (poniedziałek), godz. 16:00
Wystawa stała: Czego nie mogliśmy wykrzyczeć światu
8 czerwca 2026 (poniedziałek), godz. 18:30
Maria Skurjat-Silva - Koncert chopinowski / Chopin concert
8 czerwca 2026 (poniedziałek), godz. 19:00
Chopin Salon - Koncert chopinowski przy świecach
8 czerwca 2026 (poniedziałek), godz. 19:00
Warszawskie Combo Taneczne na Elektoralnej - PREMIERA płyty
8 czerwca 2026 (poniedziałek), godz. 19:00
Wspólnota mieszkaniowa
8 czerwca 2026 (poniedziałek), godz. 19:00
Żar
8 czerwca 2026 (poniedziałek), godz. 20:30
Pokazy grup — wieczór Szkoły Impro
8 czerwca 2026 (poniedziałek), godz. 21:00
Nienawiść
9 czerwca 2026 (wtorek), godz. 10:00
Akademia Pana Kleksa
9 czerwca 2026 (wtorek), godz. 10:00
Error
9 czerwca 2026 (wtorek), godz. 10:00
Projekt Tuwim
Polityka Prywatności