Kampus FloW to projekt kultury alternatywnej, którego program obejmuje cykl imprez rozgrywających się na 4 scenach niezależnego klubu multi-kulturalnego na bliskiej Woli. Pokazy z różnych dziedzin sztuki, wystawy, projekcje filmowe, oraz przedstawienia teatralne. Z pewnością nie będzie drugiego takiego miejsca, gdzie w ciągu jednej nocy doświadczyć można będzie aż tylu wrażeń!!! To prawdziwa uczta dla miłośników dobrej zabawy i kultury!
Zapraszamy na pierwszą, inauguracyjną imprezę z cyklu Kampus Flow!
Nowy dźwięk, nowy wymiar, nowi ludzie!
Start: 20:00
Miejsce: Klub Reedycja, ul. Wolska 71/73
Wjzad: 10 zł
WYSTĄPIĄ:
ADELA MIODUSZEWSKA (video wizualizacje)
BOGNA GAWROŃSKA (malarstwo i ilustracja cyfrowa)
AZMEND UNDRAM (digital painting i animacja)
MATEUSZ MAŁACHOWSKI (filmy krótkometrażowe)
OPRAWA MUZYCZNA:
DJ Herc (8ball Djs)
DJ Touch (Flow Motion)
PRZEDSTAWIAMY PIERWSZYCH ARTYSTÓW, KTÓRZY WYSTĄPIĄ JUŻ 12.V:
Adela Mioduszewska: studentka drugiego roku Sztuki Nowych Mediów na PJWSTK (Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych). Sztukę tworzy nie tylko poprzez fotografię, grafikę i animację.
Adela krótko o sobie:
Sztuka i radość tworzenia jest dla mnie sensem istnienia. Na wystawie pokażę improwizowany pokaz video wizualizacji oraz kilka wybranych zdjęć z lat 2009-2012.
Bogna Gawrońska - młoda utalentowana studentka drugiego roku Sztuki Nowych Mediów na PJWSTK.
Bogna o sobie:
W moim odczuciu prawdziwa sztuka zdarza się rzadko. Na co dzień każdy z nas kształtuje sobie sam jej własną wizję. Wystawię swoje prace z zakresu malarstwa i ilustracji cyfrowej.
Azmend Undram - student 2. roku SNM na PJWSTK. Przyjechał na koniu z Mongolii do Polski, gdy miał 5 lat i już wtedy wiedział, że chce iść w kierunku grafiki i sztuki. Zaprojektował plakat otwarcia cyklu Kampus Flow.
Azmend o sobie:
Bawię się w concept art, trochę ilustruję. Fascynuję się ogólnie pojętym street art'em, digital painting, animacją, storyboard'em. Nie chcę się nazwać generalistą, ale jestem jeszcze w fazie interesowania się wieloma dziedzinami, szukając w tym wszystkim tego co mnie interesuje bardziej, w czym chciałbym się rozwijać. Bo to jest właśnie piękno sztuki: nic nie ogranicza rozwoju, nigdy nie ma momentu, gdy się osiąga jakiś poziom i nie ma gdzie dalej iść.
Mateusz "Mesior" Małachowski - student Akademii Filmu i Telewizji.
Mateusz o sobie:
Stwierdzam, że film (głównie montaż) to moje powołanie. Wystawię więc filmy krótkometrażowe.