3 lutego 2012 (piątek)
(Archiwum)

Giulia y los Tellarini

kategoria: koncerty

Hiszpańska grupa założona w 2004 roku, składająca się z fenomenalnych muzyków wielu narodowości, zasłynęła utworem „Barcelona”, który promował film w reżyserii Woody’ego Allena pt. „Vicky, Cristina, Barcelona”.

Muzycy mieli już okazję gościć kilkukrotnie w Polsce, która niewątpliwie wywarła na nich ogromne wrażenie. Warszawa natomiast oczarowała zespół swoją magiczną i romantyczną atmosferą, stając się zarazem inspiracją do stworzenia utworu, który oddawałby klimat miasta oraz doświadczenia muzyków. Czy będzie hit na miarę „Barcelony”? Mam nadzieję, że tak!

koncert 3 lutego 2012 w klubie Palladium 

ostatnia aktualizacja: 2011-10-17
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Warszawie i okolicy
25 czerwca 2026 (czwartek), godz. 19:30
Rewia moja miłość – Historia Rewii
25 czerwca 2026 (czwartek), godz. 19:30
Roma i Julian
25 czerwca 2026 (czwartek), godz. 19:30
Wspaniałe Horyzonty
25 czerwca 2026 (czwartek), godz. 20:00
Burlesque Slavic Fetish Show w Worku Kości
25 czerwca 2026 (czwartek), godz. 20:15
Noce Cabirii
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 10:00
Stacja Muzeum - Wystawa stała i wystawy czasowe
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 10:00
Wystawa stała: Czego nie mogliśmy wykrzyczeć światu
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 10:30
Wagon Zagadek | Wystawa interaktywna
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 12:00
Katedralne Koncerty Organowe oraz zwiedzanie podziemi
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 16:30
Open Space bez cenzury - impro w casual friday
Polityka Prywatności