5 listopada 2011 (sobota)
(Archiwum)

Nigdy Nie Zakocham Się

Świetna komedia miłosno – kryminalna autorstwa Cezarego Harasimowicza. Pełna pomyłek i zaskakujących zwrotów akcji, gdzie spryt miesza się z naiwnością, a pożądanie z nienawiścią.

Z londyńskiej galerii ginie słynny 46 karatowy brylant „Grot Kupidyna” warty 2 miliony funtów. Policja rozpoczyna śledztwo w tej sprawie. W hotelowym pokoju nr 21 (przypadkiem?) spotyka się Diana – kobieta z przeszłością i Ernest – mężczyzna po przejściach. Z czasem okazuje się, że obydwoje mają coś wspólnego z zaginionym brylantem.

Na pozór przypadkowa znajomość wyjawia wyrafinowanie i przebiegłość bohaterów.  Zagmatwana sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej kiedy między Dianą a Ernestem rodzi się uczucie.
Wartka akcja, inteligentne dialogi i nieprzewidywalność kolejnych wydarzeń to główne zalety sztuki. Oglądając Nigdy Nie Zakocham Się będziemy świadkami odwiecznej walki płci, gdzie każda ze stron chce udowodnić swoją wyższość. Jak zakończy się historia obcych sobie osób, które połączyła miłość....do brylantów? A może przeciwnie wygra namiętność?  Odpowiedź już wkrótce.

2011-11-05 Teatr Palladium

ZAPRASZAMY!!!





ostatnia aktualizacja: 2011-09-06
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Warszawie i okolicy
23 grudnia 2025 (wtorek), godz. 21:00
Pierniczek okrutniczek
24 grudnia 2025 (środa), godz. 16:00
Koncert chopinowski - Chopin Point Warsaw
24 grudnia 2025 (środa), godz. 19:05
Chopin Salon - Koncert chopinowski przy świecach
25 grudnia 2025 (czwartek), godz. 19:00
Koncert chopinowski - Chopin Point Warsaw
25 grudnia 2025 (czwartek), godz. 19:05
Chopin Salon - Koncert chopinowski przy świecach
26 grudnia 2025 (piątek), godz. 16:00
Sound''n''Grace świątecznie!
Polityka Prywatności