2 czerwca 2011 (czwartek)
(Archiwum)

Twój Czas. Twój Wybór.

Zapraszamy na ostatnie spotkanie z cyklu "Twój Czas Twój Wybór" na temat: „Świadomość, rozpoznawanie i diagnostyka, czyli szybki kurs NPR dla aktywnych. Spotkanie odbędzie się 2 czerwca 2011 roku o godz. 19.00 w Warszawie.

Czy obserwacja cyklu może mieć jakikolwiek wpływ na życie reprodukcyjne? To pytanie zdaje się być kluczem do zagadnień związanych z naturalnymi metodami planowania rodziny. Podczas warsztatów w ramach cyklu ‘Twój czas, Twój wybór’ dowiedzieliśmy się już wiele na temat alternatyw proponowanych nam przez współczesną medycynę. Czy NPR jest jedną z nich?

Nowoczesne, proste i skuteczne obserwacje dają możliwość nie tylko planowania poczęcia. Również u kobiet niezamężnych na ich podstawie określamy fizjologię cyklu oraz podejrzewamy zaburzenia. Dzięki temu możliwa jest szybka diagnostyka, leczenie, a często również prewencja. Z medycznego punktu widzenia zeszyt obserwacji jest niezmiernie ważnym źródłem wiedzy.

Spotkanie poprowadzą Lek. Ewa Maria Prokop, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Lek. Natalia Suszczewicz, Konsultant Medyczny NaProTechnology, Instruktor Modelu Creightona.

Nasze spotkania z cyklu „Twój czas, Twój wybór” są tak przygotowywane i prowadzone, aby pomagały młodym ludziom świadomie formować się i przygotowywać do założenia rodziny. Celem ich jest także inspirowanie młodych do przemyśleń i promowanie chrześcijańskiej wizji małżeństwa i rodziny.

ostatnia aktualizacja: 2011-05-18
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Warszawie i okolicy
13 grudnia 2025 (sobota), godz. 16:00
Wszystko w porządku
13 grudnia 2025 (sobota), godz. 17:00
KONCERTY PRZY ŚWIECACH w Sali Koncertowej Fryderyk
13 grudnia 2025 (sobota), godz. 17:45
Sny o miłości
13 grudnia 2025 (sobota), godz. 18:30
Justyna Galant - Koncert chopinowski / Chopin concert
13 grudnia 2025 (sobota), godz. 18:30
Świąteczne malowanie przy grzańcu w Warszawie!
13 grudnia 2025 (sobota), godz. 19:00
Jakub Kącki - karaoke z fortepianem!
13 grudnia 2025 (sobota), godz. 19:00
Koncert chopinowski - Chopin Point Warsaw
13 grudnia 2025 (sobota), godz. 19:00
KONCERTY PRZY ŚWIECACH w Sali Koncertowej Fryderyk
13 grudnia 2025 (sobota), godz. 19:05
Chopin Salon - Koncert chopinowski przy świecach
13 grudnia 2025 (sobota), godz. 20:00
Black Roses | AMONDO GRINDHOUSE
13 grudnia 2025 (sobota), godz. 20:00
Black Roses | AMONDO GRINDHOUSE
13 grudnia 2025 (sobota), godz. 21:00
KONCERTY PRZY ŚWIECACH w Sali Koncertowej Fryderyk
13 grudnia 2025 (sobota), godz. 22:00
ADAM BEYER | Warszawa
Polityka Prywatności