14 kwietnia 2011 (czwartek), godz. 20:00
(Archiwum)

Nowa płyta BLACKFIELD i dwa koncerty w Polsce!

kategoria: koncerty

W kwietniu 2011 na dwa koncerty przyjedzie do Polski zespół BLACKFIELD założony przez Aviva Geffena i Stevena Wilsona (Porcupine Tree)! Muzycy wystąpią 14 kwietnia w warszawskiej Progresji, a dzień później w krakowskim klubie Studio.

Polskich fanów, którzy śledzą karierę tego projektu już od blisko dekady zelektryzuje fakt, że na koncertach promowane będą nie tylko dwa pierwsze albumy formacji, ale również nowy album "Blackfield III", którego premierę zaplanowano na 21 marca 2011!
 
14.04.2011  WARSZAWA  -  Klub "PROGRESJA"   godz. 20:00



 

ostatnia aktualizacja: 2010-12-09
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Warszawie i okolicy
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 10:00
Stacja Muzeum - Wystawa stała i wystawy czasowe
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 10:00
Wystawa stała: Czego nie mogliśmy wykrzyczeć światu
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 10:30
Wagon Zagadek | Wystawa interaktywna
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 12:00
Katedralne Koncerty Organowe oraz zwiedzanie podziemi
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 16:30
Open Space bez cenzury - impro w casual friday
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 18:30
Kawa i papierosy
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 18:30
Mamiko Ueyama - Koncert chopinowski / Chopin concert
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 19:00
Belfer!
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 19:00
Chopin Salon - Koncert chopinowski przy świecach
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 19:00
Dramat 30-latki – Klub Komediowy & Asz:Dziennik
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 19:00
EKS
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 19:00
Godzinka spokoju
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 19:00
GRA
Polityka Prywatności