14 kwietnia 2011 (czwartek), godz. 20:00
(Archiwum)

Nowa płyta BLACKFIELD i dwa koncerty w Polsce!

kategoria: koncerty

W kwietniu 2011 na dwa koncerty przyjedzie do Polski zespół BLACKFIELD założony przez Aviva Geffena i Stevena Wilsona (Porcupine Tree)! Muzycy wystąpią 14 kwietnia w warszawskiej Progresji, a dzień później w krakowskim klubie Studio.

Polskich fanów, którzy śledzą karierę tego projektu już od blisko dekady zelektryzuje fakt, że na koncertach promowane będą nie tylko dwa pierwsze albumy formacji, ale również nowy album "Blackfield III", którego premierę zaplanowano na 21 marca 2011!
 
14.04.2011  WARSZAWA  -  Klub "PROGRESJA"   godz. 20:00



 

ostatnia aktualizacja: 2010-12-09
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Warszawie i okolicy
22 czerwca 2026 (poniedziałek), godz. 19:00
„GORGON SYNDROME” | OTWARTA SCENA IT
22 czerwca 2026 (poniedziałek), godz. 19:00
Chopin Salon - Koncert chopinowski przy świecach
22 czerwca 2026 (poniedziałek), godz. 19:00
Ciemny Grylaż
22 czerwca 2026 (poniedziałek), godz. 19:00
Na rauszu
22 czerwca 2026 (poniedziałek), godz. 19:00
Pozytywni
22 czerwca 2026 (poniedziałek), godz. 19:00
Pół żartem...
22 czerwca 2026 (poniedziałek), godz. 19:00
Swing Club: Idylla
22 czerwca 2026 (poniedziałek), godz. 19:30
CZD2 „Africa” | XXII MFT Zawirowania
22 czerwca 2026 (poniedziałek), godz. 19:30
Żurnalista na 6. piętrze – podcast przy otwartej kurtynie
22 czerwca 2026 (poniedziałek), godz. 20:00
Men I Trust + Evan Wright
22 czerwca 2026 (poniedziałek), godz. 20:30
Przegląd Formatów - wieczór Szkoły Impro
22 czerwca 2026 (poniedziałek), godz. 21:00
Erupcja
23 czerwca 2026 (wtorek), godz. 10:00
Wystawa stała: Czego nie mogliśmy wykrzyczeć światu
Polityka Prywatności