24 czerwca 2010 (czwartek)
(Archiwum)

Digital Lifestyle 2010 – Warsztaty Rozwiązań Cyfrowych

Firma iSource, dystrybutor produktów Apple, zaprasza już 24 czerwca do warszawskiego Multikina przy Al. KEN 60 na imprezę Digital Lifestyle 2010 – Warsztaty Rozwiązań Cyfrowych.

Podczas wydarzenia eksperci różnych branż krok po kroku zademonstrują spektakularne możliwości oprogramowania
i sprzętu  opartego o środowisko Mac. Warsztaty skierowane są do wszystkich, profesjonalnych i początkujących, pasjonatów nowych technologii i cyfrowego stylu życia.

Wydarzenie zasługuje na szczególną uwagę ze względu na szeroki zakres tematyczny. Zaprezentowane zostaną rozwiązania Apple i ich zastosowanie w wielu obszarach życia, z myślą o osobach różnych profesji m.in. związanych z branżą filmową, fotograficzną, muzyczną oraz o właścicielach małych firm i osób pracujących w agencjach marketingowych.  To także nie lada gratka dla wszystkich studentów oraz miłośników filmu, dźwięku i współczesnych trendów związanych z cyfrowym stylem życia.
- Nasze warsztaty to doskonała okazja, by zobaczyć krok po kroku, jak wykorzystać oprogramowanie i sprzęt Apple do potrzeb domowych oraz profesjonalnych we wszystkich branżach. Dodatkowo mamy limitowaną liczbę miejsc dla tych, którzy chcą się sprawdzić w roli twórców i stworzyć swój własny album, czy też krótki filmik podczas prezentacji pakietu iLife  – mówi Magdalena Mroczkowska z firmy iSource, organizującej spotkanie.

W trakcie spotkania  uczestnicy zapoznają się z najnowszym oprogramowaniem, stworzonym przez Apple – Aperture 3 - najnowszą wersją oprogramowania do obróbki
 i katalogowania zdjęć, z ponad 200 nowymi funkcjami ułatwiającymi pracę z fotografiami, oraz pakietami iLife i iWork. Zaprezentowany zostanie także program, profesjonalny i kultowy już program Apple do edycji video.
Swoje rozwiązania zaprezentują partnerzy, tacy jak Canon, NEC, czy SONOS, pokazując najnowsze osiągnięcia technologiczne. Dodatkowo w przestrzeni wystawienniczej swoje produkty pokażą: Elgato, Symantec, Wacom oraz wiele firm, oferujących  rozwiązania Apple.

Wśród uczestników warsztatów rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody.
Udział w konferencji Digital Lifestyle 2010 jest bezpłatny, jednak liczba miejsc ograniczona. Szczegółowe informacje, agenda oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie http://www.isource.pl/digital_lifestyle_2010/
Digital Lifestyle- Warszaty Rozwiązań Cyfrowych
Multikino Ursynów
Al. KEN 60, Warszawa
Godz. 9:30 – 17.00


ostatnia aktualizacja: 2010-06-16
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Warszawie i okolicy
20 kwietnia 2026 (poniedziałek), godz. 17:30
Koncert Chopinowski w najpiękniejszej Sali Koncertowej Fryderyk
20 kwietnia 2026 (poniedziałek), godz. 17:50
Wielkie piękno
20 kwietnia 2026 (poniedziałek), godz. 18:00
Aftersun
20 kwietnia 2026 (poniedziałek), godz. 18:30
Maria Skurjat-Silva - Koncert chopinowski / Chopin concert
20 kwietnia 2026 (poniedziałek), godz. 19:00
Chopin Salon - Koncert chopinowski przy świecach
20 kwietnia 2026 (poniedziałek), godz. 19:00
Koncert chopinowski - Chopin Point Warsaw
20 kwietnia 2026 (poniedziałek), godz. 19:00
KONCERTY PRZY ŚWIECACH w Sali Koncertowej Fryderyk
20 kwietnia 2026 (poniedziałek), godz. 19:00
Przekręt (nie) doskonały, czyli kto widział pannę Flint?
20 kwietnia 2026 (poniedziałek), godz. 19:00
Stowarzyszenie Umarłych Poetów
20 kwietnia 2026 (poniedziałek), godz. 19:00
SWING CLUB On the Way koncert Grażyna Auguścik Chicago Quintet
20 kwietnia 2026 (poniedziałek), godz. 19:00
Usuń ze znajomych
20 kwietnia 2026 (poniedziałek), godz. 19:30
HANDLARZE GUMEK
20 kwietnia 2026 (poniedziałek), godz. 19:30
Karnivool + Intervals
Polityka Prywatności