26 czerwca 2010 (sobota)
(Archiwum)

Konkurs PHOTO JAM

Inauguracja kolejnego cyklu konkursu PHOTO JAM! 30 maja 2010 roku rozpoczął się cykl kolejnych 10 edycji konkursu PHOTO JAM, zainaugurowany w Łodzi. PHOTO JAM jest konkursem dla modelek, fotografów i wizażystów, którzy spotkają się wyznaczonego dnia i w losowo dobranych trzyosobowych zespołach realizują sesję zdjęciową na zadany temat.

Pierwsza edycja nowego cyklu konkursu poświęcona była tematyce "Czarne i białe - klasycznie, elegancko czy na luzie - zawsze na czasie". Uczestnicy mieli za zadanie przygotować odpowiednią stylizację i wizaż, zrealizować serię zdjęć, a następnie w ciągu 2 godzin wybrać najlepsze według nich zdjęcia, które zgłaszają do konkursu. Wybrane prace są zgłaszane do konkursu bez dalszej obróbki, dlatego też podczas realizacji sesji liczy się każdy szczegół. Podczas głosowania wszyscy uczestnicy i goście Foto Cafe 102 w Łodzi mieli możliwość oddania głosu na "Najlepsze zdjęcie" spośród 35 zgłoszonych prac przez 7 rywalizujących ze sobą grup. Z największym uznaniem uczestników spotkała się praca duetu - Gabrieli Lindner (fotograf, wizaż) oraz Agnieszki Nowickiej (modelka), którym przyznane zostało I miejsce w tej edycji konkursu. II miejsce zajął zespół Iryna Solopova-Potera (fotograf), Sylwia Wachecka (wizaż), Marta Werner (modelka). Ostatnie miejsce na podium przypadło ekipie w składzie: Michał Jędrzejczak (fotograf), Renata Kozłowska (wizaż), Dagmara Olejniczak (modelka). Organizatorzy konkursu docenili również pracę Karoliny Jakubek ("Najlepszy wizaż"), jak również Agnieszkę Nowicką i Martę Werner ("Najlepsza poza") oraz Michała Jędrzejczaka i Kamila Kostrzewę ("Ciekawy kadr").



Organizatorem konkursu jest Lion Media sp. z o.o. Konkurs ma na celu promocję talentów i umożliwienie adeptom swego zawodu poszerzenia swego portfolio oraz nawiązania ciekawych relacji zawodowych. Sponsorem nagród dla uczestników był Internetowy Dom Handlowy S.A., właściciel platformy sprzedażowej
SklepKolekcjonera.pl. Dotychczas odbyło się 7 edycji konkursu.

Patronami medialnymi konkursu są portale:
studentnews.pl, uroda.com, dcamera.pl, foto-fashion.pl, kobieta24.pl, wywrota.pl, kimono.pl, maxmodels.pl i Adkobieta - sieć markowych serwisów dla kobiet.

Najbliższe edycje konkursu przewidziane są w terminach:
12 czerwca - Warszawa (Klubokawiarnia Grawitacja)
26 czerwca - Warszawa (Klubokawiarnia Grawitacja)
3 lipca - Warszawa
10 lipca - Warszawa
25 lipca - Łódź
8 sierpnia - Łódź
21 sierpnia - Warszawa
28 sierpnia - Warszawa
19 września - Warszawa

Zainteresowani zgłoszeniami do konkursu w poszczególnych edycjach proszeni są o przesłanie swojego portfolio wraz z zaznaczeniem wybranego terminu i kategorii (fotograf, modelka, wizaż) na adres mailowy:
photojam@photojam.pl


ostatnia aktualizacja: 2010-06-10
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Warszawie i okolicy
26 grudnia 2025 (piątek), godz. 16:00
Sound''n''Grace świątecznie!
26 grudnia 2025 (piątek), godz. 19:00
Koncert chopinowski - Chopin Point Warsaw
26 grudnia 2025 (piątek), godz. 19:00
Sny o miłości
26 grudnia 2025 (piątek), godz. 19:00
Sound''n''Grace świątecznie!
26 grudnia 2025 (piątek), godz. 19:05
Chopin Salon - Koncert chopinowski przy świecach
26 grudnia 2025 (piątek), godz. 19:15
Dalajlama. Przez mądrość do szczęścia
26 grudnia 2025 (piątek), godz. 21:10
Błysk diamentu śmierci
26 grudnia 2025 (piątek), godz. 21:20
Pierniczek okrutniczek
27 grudnia 2025 (sobota), godz. 15:30
KONCERTY PRZY ŚWIECACH w Sali Koncertowej Fryderyk
27 grudnia 2025 (sobota), godz. 15:30
KONCERTY PRZY ŚWIECACH w Sali Koncertowej Fryderyk
27 grudnia 2025 (sobota), godz. 15:40
Na samym dnie
Polityka Prywatności