22 maja 2010 (sobota), godz. 20:00
(Archiwum)

Stoner Ceremony IV - Fifty Foot Woman + Belzebong + Vagitarians

kategoria: koncerty

22.05 Stoner Ceremony IV - Fifty Foot Woman + Belzebong + Vagitarians
No Mercy
Bema 65 Warszawa
start 19.00, wstep: 12 zl

22.05 Stoner Ceremony IV - Fifty Foot Woman + Belzebong + Vagitarians

No Mercy
Bema 65 Warszawa
start 19.00, wstep: 12 zl

FIFTY FOOT WOMAN (stoner rock, rock, metal, rocknroll)
www.myspace.com/fiftyfootwomanrocks

- twór - wydawałoby się - zupełnie niepasujący do charakteru lubelskiej sceny rockowej. Zespół czterech muzyków, którzy w maju 2007 postanowili zatrzymać czas i oczyścić swoją świadomość ze wszystkiego, co nowoczesne i modne. Wrzucając do jednego kotła toporne, ciężkie riffy, rock & rollową energię i klimat starych filmów science-fiction, stworzyli smakowitą, stoner-metalową miksturę w sam raz pod gramofonową igłę lub do zadymionych klubów. Latem 2008 zarejestrowali pierwsze demo, a także aktywizowali się koncertowo.
Obecnie zespół odzyskuje formę po zmianie perkusisty. Od września 2009 tę funkcję piastuje Jaron. Nagrany materiał jest coraz bliższy wydania, a muzyka ewoluuje w coraz bardziej zaskakujących kierunkach. Znak to, że Bogowie Ciężkiego Riffu mają FFW w swojej opiece. Kowerów Dżemu nadal nie grają...

VAGITARIANS (sludge, stoner rock, jazz, blues)
www.myspace.com/vagitarianspl

- stoner inspirowany dokonaniami sceny NOLA, nie stroniący od tlustego sludge'u i dzikiej mastodonowo-mamutowo-minotaurowej galopady. Nieobcy im jazz, ni blues. Dowcip zaś to jedyny oręż konferansjerki, który im przychodzi do glowy. Znani z prowadzenia jedynego w Polsce stonerpudelka, jak i slynnego motta -  'Ladnie się bawimy'.
Warto zaznaczyć, że czasem bywają przewidywalni - podczas ostatniego numeru 3/4 kapeli ląduje pod sceną i w ramach wspólnej zabawy celebruje kamienną ceremonię.

BELZEBONG (stoner rock, rock )
www.myspace.com/belzebong

- zespół powstał w 2008 roku. Od tego momentu inspirując się dokonaniami takich grup jak Acid King, Electric Wizard, Goatsnake, Sleep, Black Sabbath konsekwentnie tworzy ciężką, wolną muzykę dla wytrwałych.


Po koncercie pustynne after party do ostatniego klyenta !

www.no-mercy.pl
www.myspace.com/nomercy_club

Zapraszamy !!!

dodane przez yarethh


ostatnia aktualizacja: 2010-05-02
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Warszawie i okolicy
22 czerwca 2026 (poniedziałek), godz. 10:00
Wystawa stała: Czego nie mogliśmy wykrzyczeć światu
22 czerwca 2026 (poniedziałek), godz. 10:30
Wagon Zagadek | Wystawa interaktywna
22 czerwca 2026 (poniedziałek), godz. 12:00
Katedralne Koncerty Organowe oraz zwiedzanie podziemi
22 czerwca 2026 (poniedziałek), godz. 17:30
Koncert Chopinowski w najpiękniejszej Sali Koncertowej Fryderyk
22 czerwca 2026 (poniedziałek), godz. 18:30
Ewa Beata Ossowska - Koncert chopinowski / Chopin concert
22 czerwca 2026 (poniedziałek), godz. 19:00
„GORGON SYNDROME” | OTWARTA SCENA IT
22 czerwca 2026 (poniedziałek), godz. 19:00
Chopin Salon - Koncert chopinowski przy świecach
22 czerwca 2026 (poniedziałek), godz. 19:00
Ciemny Grylaż
22 czerwca 2026 (poniedziałek), godz. 19:00
Na rauszu
22 czerwca 2026 (poniedziałek), godz. 19:00
Pozytywni
22 czerwca 2026 (poniedziałek), godz. 19:00
Pół żartem...
22 czerwca 2026 (poniedziałek), godz. 19:00
Swing Club: Idylla
22 czerwca 2026 (poniedziałek), godz. 19:30
CZD2 „Africa” | XXII MFT Zawirowania
Polityka Prywatności