1 kwietnia 2009 (środa)
(Archiwum)

XII Studencka Konferencja Naukowa Specjalizacji Andragogicznej Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego

1 kwietnia 2009 roku na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego przy ulicy Mokotowskiej 16/20 odbędzie się XII Studencka Konferencja Naukowa „Start zawodowy studentów w obliczu zagrożeń dla gospodarki”.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Business Centre Club.

Już od 11 lat studenci specjalizacji andragogicznej Wydziału Pedagogicznego UW wraz z Warszawskim Kołem Andragogicznym organizują coroczne konferencje, dotyczące funkcjonowania studentów i absolwentów uczelni wyższych na rynku pracy. Przez przeszło dekadę poruszano wiele ciekawych zagadnień.

Zastanawiano się nad pozycją kobiet i mężczyzn na rynku pracy, wpływem sytuacji trudnych w środowisku pracy na pracownika
i sposobami ich przezwyciężania, szansami jakie daje na rynku edukacja czy zmianami na rynku pracy. Debatowano także nad możliwościami i zagrożeniami czyhającymi na absolwentów wyższych uczelni w perspektywie integracji europejskiej.
Nie pomijano także spraw trudnych i bolesnych jak bezrobocie czy dylematy związane z kreowaniem własnej kariery zawodowej.

Przedmiotem zainteresowania tegorocznej konferencji jest kształtowanie własnej drogi zawodowej w obliczu zmieniającej się sytuacji gospodarczej na świecie i niestabilnej sytuacji na rynku pracy. Mający aktualnie miejsce na rynkach światowych kryzys, budzi wiele pytań  i wątpliwości, zwłaszcza u młodych ludzi rozpoczynających karierę zawodową. Celem XII konferencji jest znalezienie odpowiedzi na nurtujące studentów pytania, a także wyposażenie ich w kompetencje niezbędne do poradzenia sobie w trudnej sytuacji na rynku pracy.

Więcej informacji na: www.andragokonferencja.waw.pl


ostatnia aktualizacja: 2009-02-19
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Warszawie i okolicy
12 kwietnia 2026 (niedziela), godz. 11:00
Centrum Interpretacji Zabytku - Wystawa stała
12 kwietnia 2026 (niedziela), godz. 11:00
Ekipa Świata
12 kwietnia 2026 (niedziela), godz. 11:00
Muzeum Warszawy - Wystawa główna
12 kwietnia 2026 (niedziela), godz. 11:00
Niesamowite przygody Skarpetek
12 kwietnia 2026 (niedziela), godz. 11:00
Trzy Piórka
12 kwietnia 2026 (niedziela), godz. 12:00
Calineczka
12 kwietnia 2026 (niedziela), godz. 12:00
Koncert w samo południe: Klasyka w Nowym
12 kwietnia 2026 (niedziela), godz. 12:00
Pchła Szachrajka
12 kwietnia 2026 (niedziela), godz. 12:00
Wystawa w Fabryce
12 kwietnia 2026 (niedziela), godz. 13:00
Trzy Piórka
Polityka Prywatności