9 października 2009 (piątek)
(Archiwum)

Szkolenie Polskiej Akcji Humanitarnej

Jeżeli nie jest Ci obojętne, kto uszył Twoje jeansy i w jakich warunkach pracował, Polska Akcja Humanitarna zaprasza Cię na szkolenie, które odbędzie się w dniach 9-10 października 2009 roku w Warszawie.

W trakcie warsztatów przybliżymy Ci tematykę naszego projektu oraz etyki w globalnym przemyśle tekstylno-odzieżowym, umożliwimy Ci włączenie się w światowy ruch konsumencki działający na rzecz poprawy warunków pracy w przemyśle odzieżowym, ponadto dowiesz się więcej o idei „etycznej mody” oraz działań Clean Clothes Campaign.

 

Damy Ci też inspirację do działania: co Ty, jako świadomy konsument/ka możesz zrobić, aby ludziom szyjącym Twoje ubrania żyło się lepiej.

 

W trakcie szkolenia poruszone zostaną tematy praw pracowniczych w przemyśle tekstylno-odzieżowym, Społecznej Odpowiedzialności Biznesu oraz odpowiedzialności konsumenckiej.

 

Na szkolenie zapraszamy aktywistów, osoby działające w organizacjach pozarządowych bądź posiadające chęci do takiej współpracy.

 

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Zapewniamy również wyżywienie w trakcie szkolenia oraz noclegi dla osób spoza Warszawy.

 

Więcej informacji  oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie http://modnieietycznie.pl w zakładce „Szkolenie ‘Modnie i etycznie’”.

ostatnia aktualizacja: 2009-08-05
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Warszawie i okolicy
3 lutego 2026 (wtorek), godz. 19:00
Koncert chopinowski - Chopin Point Warsaw
3 lutego 2026 (wtorek), godz. 19:00
KONCERTY PRZY ŚWIECACH w Sali Koncertowej Fryderyk
3 lutego 2026 (wtorek), godz. 20:00
Fine | 3.02 | Klub Mechanik
4 lutego 2026 (środa), godz. 09:00
Joga w Instytucie
4 lutego 2026 (środa), godz. 19:00
Koncert chopinowski - Chopin Point Warsaw
4 lutego 2026 (środa), godz. 19:00
KONCERTY PRZY ŚWIECACH w Sali Koncertowej Fryderyk
4 lutego 2026 (środa), godz. 19:00
Zu|Allarme|04.02.2026 | Hydrozagadka
5 lutego 2026 (czwartek), godz. 18:30
Malowanie przy winie w Warszawie!
5 lutego 2026 (czwartek), godz. 19:00
KONCERTY PRZY ŚWIECACH w Sali Koncertowej Fryderyk
6 lutego 2026 (piątek), godz. 18:30
Mamiko Ueyama - Koncert chopinowski / Chopin concert
6 lutego 2026 (piątek), godz. 19:00
ELSNER – WIENIAWSKI – STOJOWSKI
Polityka Prywatności