14 czerwca 2008 (sobota), godz. 17:30
(Archiwum)

Koncert Bartka Cabonia I Jego Gości

W pierwszej części wieczoru wystąpi amerykański zespół instrumentalny z Pine Tree Academy (USA) - „BELL RINGERS”. Zespół odbywa tournée po Europie i zawita na chwilę do Warszawy, do Teatru Hybrydy. BELLRINGERS tworzą młodzi muzycy (15-18 lat), poruszający się w obrębie pięciu oktaw (61 dzwonków) na klasycznych angielskich ręcznych dzwonkach i w trzech oktawach na dzwonkach choir chimes.

W drugiej części wieczoru odbędzie się Koncert Bartka Cabonia I Jego Gości
Sam koncert będzie nowatorskim przedsięwzięciem powstałym z intensywnej współpracy muzyków Teatru (perkusisty Roberta Sopali i basisty Mateusza Malcharka) z solistą. W ten sposób powstał zupełnie autorski materiał, którego premiera odbędzie się właśnie w sobotę. Nie sposób określić jednoznacznie stylu przygotowanych utworów, ciekawe brzmienie, awangardowe aranże w połączeniu z talentem artystów stworzyły naprawdę oryginalny koncert. Pojawią się duety, m.in. z Dominiką Ziemnicką, Elizą Pietrzak i Krzysztofem Wojciechowskim, młodymi i uzdolnionymi wokalistami Teatru. Najważniejszymi Gośćmi wieczoru będą Krystyna Prońko i Marek Stefankiewicz.

Bartek Caboń - absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej w Lublinie, uczeń Krystyny Prońko, obecnie jest w trakcie robienia certyfikatu wokalnego w Krakowie. Uczeń światowej metody wokalistyki Speech Level Singing (SLS). Student Deana Keeleya - nauczyciela śpiewu, który uczył między innymi Jennifer Lopez, Tinę Turner, Kelly Clarkson. Na jesieni zdobędzie międzynarodowy certyfikat uprawniający do nauczania metodą SLS, według której odbywać się będą ogólnopolskie warsztaty wokalne w Teatrze Hybrydy

Po koncercie zapraszamy wytrwałych na JAM SESSION
WSTĘP WOLNY NA OBA KONCERTY!


ostatnia aktualizacja: 2008-06-10
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Warszawie i okolicy
22 grudnia 2025 (poniedziałek), godz. 19:00
Koncert chopinowski - Chopin Point Warsaw
22 grudnia 2025 (poniedziałek), godz. 19:00
KONCERTY PRZY ŚWIECACH w Sali Koncertowej Fryderyk
22 grudnia 2025 (poniedziałek), godz. 19:05
Chopin Salon - Koncert chopinowski przy świecach
22 grudnia 2025 (poniedziałek), godz. 21:30
Climax
23 grudnia 2025 (wtorek), godz. 17:30
Do nieznanej ziemi
23 grudnia 2025 (wtorek), godz. 18:00
Amadeusz
23 grudnia 2025 (wtorek), godz. 19:00
Koncert chopinowski - Chopin Point Warsaw
23 grudnia 2025 (wtorek), godz. 19:00
KONCERTY PRZY ŚWIECACH w Sali Koncertowej Fryderyk
23 grudnia 2025 (wtorek), godz. 19:05
Chopin Salon - Koncert chopinowski przy świecach
23 grudnia 2025 (wtorek), godz. 19:30
Gunda | Filozoficzny Klub Filmowy
23 grudnia 2025 (wtorek), godz. 21:00
Pierniczek okrutniczek
24 grudnia 2025 (środa), godz. 16:00
Koncert chopinowski - Chopin Point Warsaw
Polityka Prywatności