28 kwietnia 2008 (poniedziałek)
(Archiwum)

Prochem szkoli studentów

Studenci Politechniki Warszawskiej wezmą udział w „Warsztatach nowoczesnych technik projektowania” zorganizowanych przez PROCHEM SA. Jest to specjalny program szkoleniowy będący odpowiedzią spółki na wyniki badania PROinżynier*, z którego wynika, że studenci chcieliby podnosić swoje kwalifikacje w przyszłej pracy.

Pierwsza edycja warsztatów odbędzie się we współpracy ze Studenckim Kołem Komputerowych Technik Projektowania (MEiL) oraz Kołem Naukowym Komputerowego Wspomagania Projektowania (IL). Studenci poznają nowoczesne techniki projektowania stosowane przez firmy inżynierskie, w części praktycznej natomiast wykorzystają w praktyce zdobytą wiedzę. Przyszli inżynierowie będą mieli możliwość zapoznania się z programem PDMS wykorzystywanym przede wszystkim do trójwymiarowego projektowania instalacji i obiektów przemysłowych. Warsztaty będą prowadzone przez przedstawicieli firmy Prochem oraz AVEVA, dystrybutora programu PDMS w Polsce.
- Zarówno z pierwszej, jak i z drugiej edycji badania PROinżynier wynika, że przyszli inżynierowie bardzo dużą wagę przywiązują do swojego rozwoju osobistego i zawodowego. Aby umożliwić studentom naukę i poznawanie nowoczesnych narzędzi projektowania komputerowego już w czasie studiów, nawiązaliśmy współpracę z kołami naukowymi na wybranych wydziałach Politechniki Warszawskiej – komentuje Marek Kiersznicki, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w PROCHEM SA.

Część teoretyczna warsztatów rozpocznie się 17 kwietnia, a praktyczne spotkania będą się odbywały w mniejszych grupach, w cyklu cotygodniowym. Zainteresowanie I edycją warsztatów jest bardzo duże, wszystkie dostępne miejsca zostały zarezerwowane.


ostatnia aktualizacja: 2008-04-17
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Warszawie i okolicy
22 grudnia 2025 (poniedziałek), godz. 19:00
Koncert chopinowski - Chopin Point Warsaw
22 grudnia 2025 (poniedziałek), godz. 19:00
KONCERTY PRZY ŚWIECACH w Sali Koncertowej Fryderyk
22 grudnia 2025 (poniedziałek), godz. 19:05
Chopin Salon - Koncert chopinowski przy świecach
22 grudnia 2025 (poniedziałek), godz. 21:30
Climax
23 grudnia 2025 (wtorek), godz. 17:30
Do nieznanej ziemi
23 grudnia 2025 (wtorek), godz. 18:00
Amadeusz
23 grudnia 2025 (wtorek), godz. 19:00
Koncert chopinowski - Chopin Point Warsaw
23 grudnia 2025 (wtorek), godz. 19:00
KONCERTY PRZY ŚWIECACH w Sali Koncertowej Fryderyk
23 grudnia 2025 (wtorek), godz. 19:05
Chopin Salon - Koncert chopinowski przy świecach
23 grudnia 2025 (wtorek), godz. 19:30
Gunda | Filozoficzny Klub Filmowy
23 grudnia 2025 (wtorek), godz. 21:00
Pierniczek okrutniczek
24 grudnia 2025 (środa), godz. 16:00
Koncert chopinowski - Chopin Point Warsaw
Polityka Prywatności