9 kwietnia 2008 (środa)
(Archiwum)

WyPRomuj siebie!

Pod tym hasłem 9 kwietnia br. na Uniwersytecie Warszawskim odbędzie się cykl bezpłatnych szkoleń z zakresu public relations, przygotowany przez członków międzynarodowej organizacji studenckiej AIESEC w ramach projektu „imPRove it”.

Warsztaty prowadzone przez specjalistów z branży są dla studentów świetną okazją do poszerzenia wiedzy z dziedziny public relations. Wśród szkoleń znajdują się kursy traktujące o zarządzaniu własnym wizerunkiem, zarządzaniu kryzysem, działaniach PR-owych w Internecie czy technikach NLP. 

Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawują: Jej Magnificencja Rektor Uniwersytetu Warszawskiego prof. dr hab. Katarzyna Chałasińska-Macukow oraz Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz.

Zapisy na szkolenia oraz dodatkowe informacje są dostępne pod adresem http://www.uw.aiesec.pl/pr. Spośród osób, które zapiszą się na co najmniej dwa szkolenia rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody, m.in. kurs praktyka NLP.


ostatnia aktualizacja: 2008-03-31
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Warszawie i okolicy
23 grudnia 2025 (wtorek), godz. 21:00
Pierniczek okrutniczek
24 grudnia 2025 (środa), godz. 16:00
Koncert chopinowski - Chopin Point Warsaw
24 grudnia 2025 (środa), godz. 19:05
Chopin Salon - Koncert chopinowski przy świecach
25 grudnia 2025 (czwartek), godz. 19:00
Koncert chopinowski - Chopin Point Warsaw
25 grudnia 2025 (czwartek), godz. 19:05
Chopin Salon - Koncert chopinowski przy świecach
26 grudnia 2025 (piątek), godz. 16:00
Sound''n''Grace świątecznie!
Polityka Prywatności