Trzech absolwentów uczelni Koźmińskiego: Michał Powałowski, Mirosław Lubarski i Leszek Król zwyciężyli w konkursie „Orły Sukcesu” 2007, gdyż jury uznało, że odnieśli najbardziej spektakularny sukces zawodowy. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpiło podczas zjazdu absolwentów Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego.
Kapituła konkursu brała pod uwagę rangę stanowiska i dynamikę awansu kandydata oraz pozycję rynkową i prestiż firmy, którą reprezentuje. Pierwszy z laureatów - Michał Powałowski, który w KOŹMIŃSKIM ukończył studia magisterskie na kierunku zarządzanie i marketing, jest teraz dyrektorem Działu Analiz Kredytowych i Limitów w ING Commercial Finance Polska S.A.. Za największy sukces zawodowy uważa osiągnięcie obecnej pozycji w firmie. A zaczynał przed 10 laty jako specjalista ds. obsługi klienta. Drugi nagrodzony, absolwent studiów MBA, Mirosław Lubarski, zajmuje obecnie stanowisko dyrektora Marketingu i członka Zarządu Grupy Polskie Składy Budowlane SA, największej siecią hurtowni materiałów budowlanych w Polsce. Jego sukces to współtworzenie firmy, zbudowanie jej marki oraz stworzenie sieci polskich sklepów „PSB-Mrówka”. Trzeci wyróżniony (w nowej kategorii - służba publiczna), absolwent studiów licencjackich na kierunku zarządzanie i marketing, Leszek Król, dyrektor Wydziału Zarządzania Funduszami Europejskimi w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim, w ciągu 6 lat pracy w tym urzędzie awansował od stanowiska pracownika merytorycznego do dyrektora wydziału.
Ogłoszenie wyników trzeciej już edycji konkursu „Orły Sukcesu Koźmińskiego” było częścią uroczystego zjazdu absolwentów WSPiZ im. Leona Koźmińskiego, który odbył się 13 marca 2008, w związku z obchodami 15-lecia tej najlepszej, niepublicznej polskiej szkoły wyższej. Od swego powstania w 1993 roku, uczelnia Koźmińskiego wykształciła 4,9 tys. licencjatów i 5,2 tys. magistrów na studiach wyższych, 3,9 tys. osób na studiach podyplomowych, 2,3 tys. osób – na studiach MBA oraz 32 doktorów nauk ekonomicznych. Wśród absolwentów KOŹMIŃSKIEGO jest generalny inspektor ochrony danych osobowych, prezes ZUS, podsekretarz stanu w MSWiA, prezes OrlenTransport SA, dyrektor generalny Poczty Polskiej, dyrektor naczelny Filharmonii Łódzkiej, prezesi zarządów, menedżerowie wielu międzynarodowych firm.
Warto dodać, że w swoje 15-lecie uczelnia Koźmińskiego otrzymała drugie już uprawnienia doktorskie – do nadawania stopnia naukowego doktora nauk ekonomicznych w dyscyplinie ekonomia (od 1998 roku uczelnia posiada te uprawnienia w zakresie nauk o zarządzaniu). W KOŹMIŃSKIM można studiować: zarządzanie, finanse i rachunkowość, prawo, administrację, europeistykę, socjologię i psychologię w zarządzaniu. Uczelnia oferuje też studia MBA, studia doktoranckie i wiele specjalistycznych studiów podyplomowych.