11 marca 2008 (wtorek)
(Archiwum)

Pokop piłkę na PoliCupie!

Serdecznie zachęcamy do zebrania składów i wzięcia udziału w kolejnej, ósmej już edycji turnieju o puchar Rektora Politechniki Warszawskiej - PoliCup Wiosna 2008! Dla niewtajemniczonych: Jest to turniej amatorski.

Gramy w weekendy od kwietnia do czerwca na otwartym boisku. Będą zdjęcia, koszulki i zdrowa rywalizacja, a na końcu impreza.
• Zapraszamy 32 dziesięcioosobowe drużyny studentów z wszelakich
warszawskich uczelni.
• Gramy od 7 do 11 spotkań trwających 2 x 20 minut, w systemie bramkarz + czterech zawodników w polu.
• Wpisowe wynosi 600zł od drużyny (studenci Politechniki Warszawskiej mogą liczyć na dofinansowanie od Samorządu Studentów PW).
• Zapewniamy wodę mineralną, ubezpieczenie NNW.
Zapisy ruszają 20 lutego, a kończą się 16 marca 2008. Pierwsze mecze odbędą się już 29 marca!
Szczegóły jak zawsze na www.policup.pl

ostatnia aktualizacja: 2008-02-11
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Warszawie i okolicy
24 czerwca 2026 (środa), godz. 17:45
Dziewczyna Piętaszek
24 czerwca 2026 (środa), godz. 18:00
Donnie Darko
24 czerwca 2026 (środa), godz. 18:00
Przed wschodem / przed zachodem
24 czerwca 2026 (środa), godz. 18:30
Justyna Galant - Koncert chopinowski / Chopin concert
24 czerwca 2026 (środa), godz. 18:30
Musical Show - Akademia Sceny Musicalowej
24 czerwca 2026 (środa), godz. 19:00
Chopin Salon - Koncert chopinowski przy świecach
24 czerwca 2026 (środa), godz. 19:00
Jak zawsze
24 czerwca 2026 (środa), godz. 19:00
Kolekcja prywatna
24 czerwca 2026 (środa), godz. 19:00
Nic się nie stało
24 czerwca 2026 (środa), godz. 19:00
Okno na Parlament
24 czerwca 2026 (środa), godz. 19:00
Żegnaj, panie Szekspir!
Polityka Prywatności