Jest absolwentką Instytutu Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego sekcji języka francuskiego. Uczestniczyła w zajęciach studia piosenki przy klubach studenckich „Hybrydy” oraz „Remont” w Warszawie. Ukończyła warsztaty piosenkarskie I stopnia prowadzone przez J. Ostaszewskiego w krakowskim „Pałacu pod Baranami”.
Następnie kontynuowała naukę śpiewu pod kierunkiem prof. A. Kluzowicz oraz prof. U. Zaniewskiej. Zdobyła szereg nagród na festiwalach piosenki francuskiej: Przegląd Piosenek G. Brassensa w Poznaniu 1989 – wyróżnienie, Ogólnopolski Festiwal Piosenki Francuskiej w Lubinie - 1990 – I nagroda w kategorii amatorów, 1991 - II nagroda w kategorii profesjonalistów, Festiwal Piosenki Francuskiej w Châteauroux we Francji 1991 – II nagroda za piosenki skomponowane przez Jerzego Kluzowicza do wiersza Paula Eluarda oraz własnego tekstu.
W marcu następnego roku wzięła udział wraz z Jerzym Kluzowiczem w cyklu koncertów francuskiej piosenkarki Marie-Josée Vilar w Théâtre Clavel w Paryżu. Od 1994 r. wielokrotnie r. wraz z zespołem była zapraszana przez francuskie stowarzyszenie „France-Pologne” na koncerty do Châteauroux. W marcu 1997 r. Wystąpiła w Instytucie Polskim w Paryżu. Śpiewała w polskich Ośrodkach Alliance Française oraz w Instytucie Francuskim w Warszawie i Krakowie. W latach 1997 – 2001 współpracowała z Teatrem GO w Warszawie biorąc udział w programach kabaretowych i muzycznych, a także spektaklach. Jest autorką kilku tekstów piosenek, a także tłumaczeń piosenek francuskich autorów na język polski m.in. G.Brassensa i A.Bruanta. Oprócz utworów J. Brela, G. Brassensa, G. Moustaki’ego, czy szlagierów E. Piaf, w jej repertuarze znalazły się również przeboje z filmów takich jak m.in.„Kobieta i mężczyzna” czy „Parasolki z Cherbourga”. Na polski repertuar składają się piosenki m.in. Agnieszki Osieckiej, Jana Jakuba Należytego, Andrzeja Ozgi, a także wiersze Anny Piwkowskiej, do których muzykę skomponował Mariusz Dubrawski. Aktualnie występuje z recitalem pt.„Piosenka nie tylko francuska”, w programie poetycko-muzycznym „Cień czerwonej róży” - wspólnie z poetką Anną Piwkowską, bierze także udział w programie pt. „Koncert umarłych poetów” przygotowanym i wykonywanym przez Marka Bartkowicza i Andrzeja Ozgę. Nagrała solową płytę pt. "Tête-à-tête", która ukazała się w listopadzie 2006 r.
Zagrają:
Mariusz Dubrawski -- fortepian, aranżacje
Tytus Wojnowicz - obój
Klaudiusz Baran - akordeon
Adam Cegielski - kontrabas
Cena biletu 10 zł.
Lapidarium Muzeum Historycznego m. st. Warszawy (ul. Nowomiejska 6/8)