1 września bez ministra Giertycha ! Coż za radość ! Najsłynniejszy Frankenstein polskiego szkolnictwa odchodzi do lamusta historii, a my uczcimy ten fakt gorącą imprezą w karaibskim stylu. Przy dzwiękach reggae, dancehallu i jungle będziemy żegnać smutnego Romana i witać nowy rok szkolny.
Brawurowa selekcja Etam'a i jak zwykle energetyczne show Tisztelet Soundsystem pozwoli jeszcze na jeden weekend poczuć gorący, wakacyjny klimat!
Do zobaczenia w klubie !
Uwaga! Jak zwykle promocja :)
Uczniowie i uczennice przebrani w swoje nowe mundurki wchodzą za free!
Tisztelet Soundsystem
Etam Selecta
Klub Jadłodajnia Filozoficzna
ul. Dobra 33/35, Warszawa
Start 21:00, Wjazd 5pln
Tisztelet Sound System
Tisztelet (po węgiersku - “szacunek”) powstał w 2003 roku. W jego skład wchodzą: Luszjano Rafentaf (selekcja, dubmastering) oraz Lady Maga, DeeR i Earl Jacob (mikrofony).
Na imprezach Tiszteletu najczęściej można usłyszeć klasyczny jamajski dancehall, roots&culture i szeroki przekrój przez historię i współczesność dubu.
Latem 2005 roku nakładem wydawnictwa DIY Częstomanufaktura ukazał się mixtape Luszjano Rafentaf & Jsm Rootskontrolla pt. “Armagideon Time” - rok później ukazala się część druga. DeeR wystąpił gościnnie na płytach Bandy tre, Dreadsquad’u oraz na składance ‘Polski Ogień’. Utwory De.eR’a, Marty (Magi) i Earl Jacoba można usłyszeć na mixtape Jr. Stress’a ‘Witamy w Polsce’. W 2006 roku Tisztelet wywalczył tytuł wice-championa w ogólnopolskim Sound Clash’u.
Tisztelet grał m.in. z Dr Ring Dingiem (Niemcy), Jah Free (UK), Irie Mafia (Węgry), Beat Camp (Niemcy), Lu Jah Dubwice (Niemcy) oraz najlepszymi polskimi soundsystemami: 27 Pablo, Obora Rekords, Zjednoczenie, Rub Pulse, Bass Medium Trinity, Love Sen-C Music, East West Rockers. Występowali w całej Polsce w tym wielokrotnie na najważniejszych festiwalach reggae - One Love, Ostróda Reggae Festiwal, Warsaw Reggae Fest, WinterReggae, a także na Litwie i Węgrzech.
Tisztelet jest również flagowym soundsystemem największej polskiej dystrybucji jamajskich winyli – Siódemki.com.
Wraca do grania po rocznej przerwie spowodowanej pisaniem dyplomu. Kiedyś wielokrotnie grał z Tiszteletem, JSM Rootskontrollą, Zjednoczeniem, Echo Hi-Fi, Youthmanem, Jaszolem, Leo, Jamalem (I&I), Yasmanem, Frodkiem, Jr Stressem oraz innymi, których chwilowo nie pamięta. Współtworzył Reggaestację z Youthmanem i Jaszolem. Grał cykliczne imprezy w Galerii 23, Czarnym Lwie, Jadłodajni Filozoficznej i Diunie. Plotka głosi, że w Diunie skończyły się imprezy reggae jak zagrał Welcome to Jamrock jr Gonga. Lubi ładne piosenki. W jego kolekcji znaleźć można dancehall, roots, dub, jungle, hip-hop, r'n'b i różne dziwności, na które nie starcza mu klasyfikacji. Nigdy nie wie co będzie grał, ale za to przynosi ze sobą kupę płyt.