12 stycznia 2008 (sobota), godz. 23:00
(Archiwum)

Koncert Boys - Przęsławice k/Grójca

Zespół "BOYS" może poszczycić się wieloma nagrodami i osiągnięciami. Ogólnie posiada 5 platynowych płyty i 2 złote. W 1996 roku podczas wręczania nagród za osiągnięcia w W-wie w klubie Tango odebrał 3 statuetki "Victoria '96" za: zespół roku, Wokalista roku i płytę roku.

27.06.1995 roku w Opolu odebrał nagrodę jako jedyna grupa Disco Polo od TVP. W 1997 i 2001 na festiwalu w Ostródzie zajął 1 miejsce i zdobył nagrodę publiczności. W sumie zespół "BOYS" posiada 17 nagród wręczonych za swoje osiągnięcia.

 

Zespół koncertował w Stanach Zjednoczonych, Grecji, Niemczech, Belgii, Austrii i ma w planach wiele dalszych tras zagranicznych ...

 

Przęsławice k/Grójca klub PANORAMA  12 stycznia 2008, godz. 23:00


ostatnia aktualizacja: 2007-08-06
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Warszawie i okolicy
24 czerwca 2026 (środa), godz. 18:00
Donnie Darko
24 czerwca 2026 (środa), godz. 18:00
Przed wschodem / przed zachodem
24 czerwca 2026 (środa), godz. 18:30
Justyna Galant - Koncert chopinowski / Chopin concert
24 czerwca 2026 (środa), godz. 18:30
Musical Show - Akademia Sceny Musicalowej
24 czerwca 2026 (środa), godz. 19:00
Chopin Salon - Koncert chopinowski przy świecach
24 czerwca 2026 (środa), godz. 19:00
Jak zawsze
24 czerwca 2026 (środa), godz. 19:00
Kolekcja prywatna
24 czerwca 2026 (środa), godz. 19:00
Nic się nie stało
24 czerwca 2026 (środa), godz. 19:00
Okno na Parlament
24 czerwca 2026 (środa), godz. 19:00
Żegnaj, panie Szekspir!
24 czerwca 2026 (środa), godz. 19:30
MADELINE GOLDSTEIN | WARSZAWA
24 czerwca 2026 (środa), godz. 19:30
Opiekunka na zabój
Polityka Prywatności