2 kwietnia 2007 (poniedziałek)
(Archiwum)

The Unit (Dk)

W kwietniu przyjadą The Unit (w zeszłym roku, jeśli się nie mylę, był Lack). Mała wytwórnia, która poza duńskimi kapelami ma jeszcze m.in. Hell On Wheels ze Szwecji
(kiedyś u nas na Yachach grali) i paru singer/songwriterów Mt. Eerie
(Phil Elverum), Declan De Barra (też w zeszłym kraju u nas) czy Greg Macpherson.

2.04 - Warszawa, Aurora


ostatnia aktualizacja: 2007-03-07
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Warszawie i okolicy
24 czerwca 2026 (środa), godz. 14:00
#TO Przegląd spektakli (poza)szkolnych
24 czerwca 2026 (środa), godz. 15:30
#TO Przegląd spektakli (poza)szkolnych
24 czerwca 2026 (środa), godz. 16:00
Wystawa stała: Czego nie mogliśmy wykrzyczeć światu
24 czerwca 2026 (środa), godz. 17:45
Dziewczyna Piętaszek
24 czerwca 2026 (środa), godz. 18:00
Donnie Darko
24 czerwca 2026 (środa), godz. 18:00
Przed wschodem / przed zachodem
24 czerwca 2026 (środa), godz. 18:30
Justyna Galant - Koncert chopinowski / Chopin concert
24 czerwca 2026 (środa), godz. 18:30
Musical Show - Akademia Sceny Musicalowej
24 czerwca 2026 (środa), godz. 19:00
Chopin Salon - Koncert chopinowski przy świecach
24 czerwca 2026 (środa), godz. 19:00
Jak zawsze
24 czerwca 2026 (środa), godz. 19:00
Kolekcja prywatna
24 czerwca 2026 (środa), godz. 19:00
Nic się nie stało
24 czerwca 2026 (środa), godz. 19:00
Okno na Parlament
Polityka Prywatności