10 lutego 2007 (sobota), godz. 22:00
(Archiwum)

"E-city"

Zapraszamy na kolejną edycję imprezy "E-city" do klubu 55. Rezydentami tego cyklu są dj-e Bert i Igor, występujący wspólnie pod szyldem Electricity!. Swój styl muzyczny określają jako „dirty electro house music".

Na swoim koncie mają wiele wspólnie zagranych imprez i za każdym razem ich sety przyjmowane są z dużym entuzjazmem. Na ich zaproszenie występowały takie gwiazdy jak: Tom Neville, Annie Mac, Mike Monday czy Oliver Huntemann. Tej nocy wraz z nimi zagrają Dj-e Sashka – rezydent białostockiego klubu Metro oraz Stash. Tej imprezy nie wolno przegapić!

 

Klub 55

Plac Defilad 1 (PKiN)

Start: 22:00

Wstęp: 10 pln


ostatnia aktualizacja: 2007-01-31
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Warszawie i okolicy
25 czerwca 2026 (czwartek), godz. 10:00
#TO Przegląd spektakli (poza)szkolnych
25 czerwca 2026 (czwartek), godz. 10:00
Stacja Muzeum - Wystawa stała i wystawy czasowe
25 czerwca 2026 (czwartek), godz. 10:00
Wystawa stała: Czego nie mogliśmy wykrzyczeć światu
25 czerwca 2026 (czwartek), godz. 10:30
Wagon Zagadek | Wystawa interaktywna
25 czerwca 2026 (czwartek), godz. 11:40
#TO Przegląd spektakli (poza)szkolnych
25 czerwca 2026 (czwartek), godz. 12:00
Katedralne Koncerty Organowe oraz zwiedzanie podziemi
25 czerwca 2026 (czwartek), godz. 13:50
#TO Przegląd spektakli (poza)szkolnych
25 czerwca 2026 (czwartek), godz. 17:45
Wartość sentymentalna
25 czerwca 2026 (czwartek), godz. 18:00
Zniknięcie
25 czerwca 2026 (czwartek), godz. 18:30
Ewa Beata Ossowska - Koncert chopinowski / Chopin concert
25 czerwca 2026 (czwartek), godz. 18:30
Malowanie przy winie w Warszawie!
25 czerwca 2026 (czwartek), godz. 19:00
Belfer!
Polityka Prywatności