10 lutego 2007 (sobota), godz. 22:00
(Archiwum)

"E-city"

Zapraszamy na kolejną edycję imprezy "E-city" do klubu 55. Rezydentami tego cyklu są dj-e Bert i Igor, występujący wspólnie pod szyldem Electricity!. Swój styl muzyczny określają jako „dirty electro house music".

Na swoim koncie mają wiele wspólnie zagranych imprez i za każdym razem ich sety przyjmowane są z dużym entuzjazmem. Na ich zaproszenie występowały takie gwiazdy jak: Tom Neville, Annie Mac, Mike Monday czy Oliver Huntemann. Tej nocy wraz z nimi zagrają Dj-e Sashka – rezydent białostockiego klubu Metro oraz Stash. Tej imprezy nie wolno przegapić!

 

Klub 55

Plac Defilad 1 (PKiN)

Start: 22:00

Wstęp: 10 pln


ostatnia aktualizacja: 2007-01-31
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Warszawie i okolicy
24 czerwca 2026 (środa), godz. 16:00
Wystawa stała: Czego nie mogliśmy wykrzyczeć światu
24 czerwca 2026 (środa), godz. 17:45
Dziewczyna Piętaszek
24 czerwca 2026 (środa), godz. 18:00
Donnie Darko
24 czerwca 2026 (środa), godz. 18:00
Przed wschodem / przed zachodem
24 czerwca 2026 (środa), godz. 18:30
Justyna Galant - Koncert chopinowski / Chopin concert
24 czerwca 2026 (środa), godz. 18:30
Musical Show - Akademia Sceny Musicalowej
24 czerwca 2026 (środa), godz. 19:00
Chopin Salon - Koncert chopinowski przy świecach
24 czerwca 2026 (środa), godz. 19:00
Jak zawsze
24 czerwca 2026 (środa), godz. 19:00
Kolekcja prywatna
24 czerwca 2026 (środa), godz. 19:00
Nic się nie stało
24 czerwca 2026 (środa), godz. 19:00
Okno na Parlament
24 czerwca 2026 (środa), godz. 19:00
Żegnaj, panie Szekspir!
Polityka Prywatności