5 czerwca 2006 (poniedziałek)
(Archiwum)

Waga ciężka

Po 3 latach od ostatniej wizyty w Polsce, ponownie będziemy gościć L'Esprit Du Clan na koncertach w naszym kraju w towarzystwie polskiej Schizmy. Nieco wcześniej, bo już pod koniec maja nakładem SHING Records ukazuje się polska edycja ostatniej płyty L'Esprit Du Clan "Chapitre 2: Reverence" w formie split CD ze Schizmą.

L'Esprit Du Clan to uznany w całej Europie zespół z Francji, który wielu osobom uświadomił jak wspaniale można połączyć ciężkie, metal-core'owe brzmienie z wpływami hip-hop. Francuzi od początku swojego istnienia serwują nam ciężką ale wpadającą w ucho energetyczną muzę. W ich muzyce nie ma miejsca na schematy, nie jest to też kolejna podróbka kapeli zza oceanu. Krytycy podkreślają, że L'Esprit Du Clan są jednym z najlepszych zespołów jakie dane było usłyszeć od wielu lat.

 

Jako, że od lat są blisko zżyci ze śmietanką paryskiego undergroundowego hip-hopu i te wpływy oraz ich pochodzenie z francuskiego kotła kulturowego są wyczuwalne w produkcjach zespołu mówi się przewrotnie o nich, że są miksturą ciężkiego brzmienia kapel pokroju Merauder z wpływami Wu-Tang Clan. Ale to co L'Esprit Du Clan zaprezentowali na swojej ostatniej dużej płycie "Chapitre 2: Reverence" to już nie są przelewki - to muzyczna uczta pełna smaczków wyczuwalnych tylko dla degustatorów najwyższej klasy.

 

Zapraszamy na oficjalną stronę trasy koncertowej: http://edc-poland.shing.pl Szczegółowe informacje o programie trasy i o każdym z poszczególnych koncertów, a w dziale multimedia mp3 i wideoklipy L'Esprit Du Clan.

 

5.06 Warszawa "Max-im" (ex-Nemo): + FINAL PRAYER (Niemcy) + CRISIS NEVER ENDS (Niemcy) + DEATH ROW (W-wa)

 

      Źródło: independent.pl


ostatnia aktualizacja: 2006-05-22
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Warszawie i okolicy
20 marca 2026 (piątek), godz. 09:00
Centrum Interpretacji Zabytku - Wystawa stała
20 marca 2026 (piątek), godz. 09:00
Muzeum Świat Iluzji - wystawa stała
20 marca 2026 (piątek), godz. 09:00
Muzeum Warszawskiej Pragi - Wystawa stała
20 marca 2026 (piątek), godz. 09:00
Muzeum Warszawy - Wystawa główna
20 marca 2026 (piątek), godz. 09:00
Stacja Muzeum - Wystawa stała i wystawy czasowe
20 marca 2026 (piątek), godz. 17:00
Opiekunka na zabój
20 marca 2026 (piątek), godz. 17:00
Wariacje Enigmatyczne
20 marca 2026 (piątek), godz. 17:50
Miłość, która zostaje
20 marca 2026 (piątek), godz. 18:00
Czarodziejska Góra
Polityka Prywatności