16 czerwca 2009 (wtorek)
(Archiwum)

Study and Work Australia!

Już 16 czerwca w Warszawie odbędzie się jedyne spotkanie z przedstawicielami australijskiej firmy SWCA and Australia Alive. Organizacją prezentacji programu Study and Work Australia zajmuje się biuro Business Travel Club.


koala250.jpgProgram Study and Work Australia umożliwia uczestnikom podjęcie nauki w szkołach, college’ach oraz na uniwersytetach. Nie trzeba być studentem, aby wziąć udział w programie, nie trzeba również biegle władać zaawansowanym angielskim. Celem Programu może być nauka języka angielskiego dla osób, które dążą do usprawnienia poziomu porozumiewania się, nie jest to jednak wyłączna korzyść. Poziom nauki w Australii jest bardzo wysoki, a możliwości nieograniczone. Uczestnik programu ma więc niezastąpioną okazję do zdobycia specjalistycznej wiedzy teoretycznej i praktycznej w wybranej przez siebie dziedzinie. Szkoły językowe, colleges oraz uniwersytety proponują kursantom oraz studentom szeroki wachlarz kursów począwszy od ogólnych po te, które wiążą się z określonym zawodem.



Uczestnik Programu Study and Work Australia oprócz ma również możliwość podjęcia legalnej pracy w wymiarze 20 godzin tygodniowo w czasie trwania nauki oraz w pełnym wymiarze godzin w trakcie przerw międzysemestralnych. Większość uczestników decyduje się przeznaczyć na pracę miesiące wakacyjne podejmując zatrudnienie w hotelach, restauracjach i barach. Najczęściej oferowane stanowiska to: kelner/ka, kasjer/ka, sprzedawca, hostessa, pracownik recepcji, pomoc kuchenna, sprzątanie pokoi hotelowych etc. Oprócz prac w sektorze turystycznym i hotelarskim wiele osób decyduje się na sezonową pracę na plantacjach oraz w sadach przy zbieraniu owoców i warzyw. Dostępne są również praktyki, a więc prace biurowe lub w wyuczonym zawodzie. Średnie wynagrodzenie w Australii kształtuje się w przedziale 12-17 dolarów australijskich za godzinę (brutto).



wybrzeze250.jpgWyjazd do Australii w ramach programu Study and Work Australia możliwy jest przez cały rok. Podstawą programu jest wiza studencka wydawana wszystkim, którzy decydują się na naukę trwającą minimum trzy miesiące. Ważność wizy uzależniona jest od czasu nauki. Obejmuje ona czas trwania wybranego kursu lub kursów oraz jeden lub dwa dodatkowe miesiące pobytu. Koszt wizy studenckiej to 430 AUD. Wiza wydawana jest w formie elektronicznej, a wniosek rozpatrywany jest około dwóch tygodni.

Informacje o prezentacji programu dostępne są w biurze BTC. Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem: INFO@STANY.PL lub telefonicznie 22/875 91 30.

ostatnia aktualizacja: 2009-06-08
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Warszawie i okolicy
18 grudnia 2025 (czwartek), godz. 18:00
Adam Bielecki | Bez śladu | Warszawa
18 grudnia 2025 (czwartek), godz. 18:30
Ewa Beata Ossowska - Koncert chopinowski / Chopin concert
18 grudnia 2025 (czwartek), godz. 18:30
Świąteczne malowanie przy grzańcu w Warszawie!
18 grudnia 2025 (czwartek), godz. 19:00
Janek Pentz - acoustic fingerstyle guitar
18 grudnia 2025 (czwartek), godz. 19:00
Koncert chopinowski - Chopin Point Warsaw
18 grudnia 2025 (czwartek), godz. 19:00
KONCERTY PRZY ŚWIECACH w Sali Koncertowej Fryderyk
18 grudnia 2025 (czwartek), godz. 19:05
Chopin Salon - Koncert chopinowski przy świecach
18 grudnia 2025 (czwartek), godz. 19:45
Cinema Paradiso
19 grudnia 2025 (piątek), godz. 17:00
Christmas Night przy świecach | Warszawa
19 grudnia 2025 (piątek), godz. 17:15
Pop Opera - od Opery do Musicalu Pop Opera Światęcznie!
19 grudnia 2025 (piątek), godz. 18:30
Koncerty przy świecach – Muzyka filmowa | Warszawa
19 grudnia 2025 (piątek), godz. 18:30
Mamiko Ueyama - Koncert chopinowski / Chopin concert
19 grudnia 2025 (piątek), godz. 18:30
Świąteczne malowanie przy grzańcu w Warszawie!
19 grudnia 2025 (piątek), godz. 19:00
Anna Sroka-Hryń - Nie żal mi, piosenki Edith Piaf
Polityka Prywatności