22 października 2005 (sobota)
(Archiwum)

Intellectual Property Rights Days

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Warszawa zaprasza do wzięcia udziału w ogólnopolskim projekcie Intellectual Property Rights Days.

Jego celem jest przybliżenie wiedzy z niezwykle interesującej, ale zarazem bardzo obszernej i szybko zmieniającej się gałęzi prawa jaką jest własność intelektualna i przemysłowa, w powiązaniu ze zwalczaniem praktyk nieuczciwej konkurencji.

Edycja 2005 skupia się na tematyce franchisingu - bardzo popularnemu w Europie systemowi sprzedaży towarów usług lub technologii; sprzyjającemu rozwojowi małych i średnich przedsiębiorstw.

Przygotowując to wydarzenie dołożyliśmy wszelkich starań, aby mogli w nim partycypować nie tylko studenci prawa, ale także profesjonaliści oraz studenci kierunków ekonomicznych.

Mamy nadzieję, że będzie to doskonała okazja nie tylko do nauki, ale także poznania wielu ciekawych ludzi z całego kraju i wymiany doświadczeń - jednym słowem, że będzie to mile i pożytecznie spędzony czas.

ostatnia aktualizacja: 2005-10-19
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy i wydarzenia w Warszawie i okolicy
18 kwietnia 2026 (sobota), godz. 10:00
Muzeum Warszawskiej Pragi - Wystawa stała
18 kwietnia 2026 (sobota), godz. 10:00
Stacja Muzeum - Wystawa stała i wystawy czasowe
18 kwietnia 2026 (sobota), godz. 11:00
Centrum Interpretacji Zabytku - Wystawa stała
18 kwietnia 2026 (sobota), godz. 11:00
Cmok.Smok
18 kwietnia 2026 (sobota), godz. 11:00
Muzeum Warszawy - Wystawa główna
18 kwietnia 2026 (sobota), godz. 11:00
W 80 dni dookoła świata. Tam i z powrotem
18 kwietnia 2026 (sobota), godz. 12:00
Królewna Maruda
18 kwietnia 2026 (sobota), godz. 14:30
Podróże Guliwera
Polityka Prywatności