Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Warszawa

Księgarnie

(miejscowość)
Rodzaj

Księgarnia im. S. Wyszyńskiego

Miasto: Warszawa

Dziekania 1, Warszawa
tel. 22 635 03 49


Już za kilka dni rozpocznie się w Polsce kolejny długi weekend. Dla wielu turystów celem podróży stanie się również Warszawa. Jak znaleźć dobre miejsce noclegowe za rozsądne pieniądze? Takie pytanie zadaje sobie na pewno większość osób, które planują odwiedzić stolicę Polski. Pomocny może okazać się niedawno uruchomiony internetowy serwis Panorama Hoteli, dostępny pod domeną hotele.pf.pl.
Myślisz o studiach w Wyższej Szkole Menedżerskiej? Sprawdź jakie promocje dla kandydatów przygotowała uczelnia i zapisz się już dziś.
Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie zaprasza na studia I i II stopnia oraz jednolite magisterskie. Rekrutacja na rok akademicki 2015/2016 już się rozpoczęła. Nie czekaj, zapisz się już dziś.
Prestiżowa nagroda za odpowiedzialność społeczną
Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych zaprasza na studia I i II stopnia oraz na podyplomowe. Rekrutacja na rok akademicki 2015/2016 już się rozpoczęła. Nie czekaj, sprawdź ofertę i zapisz się już dziś.
Decyzją Polskiej Komisji Akredytacyjnej, kierunek prawo prowadzony na Uczelni Łazarskiego uzyskał ocenę wyróżniającą czyli najlepszą z możliwych.