Warszawa - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
Archiwum
26 kwietnia 2010 (poniedziałek)
Wystawa "Komiks japoński - bogactwo stylów, bogactwo treści" to podróż do świata sztuki sekwencyjnej z Kraju Kwitnącej Wiśni. "Delikatność", "niedoskonałość", "nietrwałość" przejawiająca się w normie estetycznej wabi, nawiązania do dorobku europejskich artystów, odwołania do mistrza drzeworytów - Kitagawy Utamaro oraz twórcy stylu Superflat - Takashiego Murakamiego czy wreszcie inspiracje włoską sztuką komiksową - wszystko to znajdziemy w pracach czterech bardzo znanych, japońskich twórców komiksowych.
25 kwietnia 2010 (niedziela)
"Dobre wszystko co dobre" - czyli o wizerunku polaków robiących karierę na zachodzie Do cyklu zdjęć Bartka Jarmolińskiego "Polski export" czyli wąsatego, dotąd anonimowego polaka, patrzącego z okładek znanych pism dołączony został film "Ein kunstler aus Polen-ein gutes produkt" oraz seria kilkunastu obrazków-miniatur "wyroby własne", które obok przedstawianych apetycznych i mniej apetycznych wyrobów (mięsno-cukierniczych) są zafoliowane jak produkty dostępne w markecie - bo takie jest przesłanie i zamierzone "antykomercyjne" działanie tych prac.
25 kwietnia 2010 (niedziela)
Zapraszamy na dwie wystawy: „Akcje miejskie” Kamili Szejnoch i malarstwa Sławomira Ratajskiego pt. „Miejsca zawłaszczone”. Kamila Szejnoch realizuje w przestrzeni otwartej różnorodne projekty dotyczące kształtujących naszą tożsamość historii, ideologii i religii.
25 kwietnia 2010 (niedziela)
Zapraszamy na dwie wystawy: „Akcje miejskie” Kamili Szejnoch i malarstwa Sławomira Ratajskiego pt. „Miejsca zawłaszczone”.
23 kwietnia 2010 (piątek)
Autor wystawy w ostatnim czasie był znany raczej ze swoich działań na polu muzycznym (między innymi w zespole Rh+ [a joint of audiovisual performers] oraz jako DJ Hiro Szyma).
19 kwietnia 2010 (poniedziałek)
W Auli Spadochronowej Szkoły Głównej Handlowej można oglądać wystawę fotografii dokumentujących wizyty prezydenta Lecha Kaczyńskiego na tej uczelni. W środę wystawę otworzył rektor SGH prof. Adam Budnikowski, podczas krótkiej uroczystości upamiętniającej ofiary tragedii pod Smoleńskiem.
15 kwietnia 2010 (czwartek)
„Mamy Cię” to tytuł autorskiej wystawy fotografii wykonanych przez członków redakcji pisma „Okiem Studenta”, którą będzie można oglądać w Gmachu Głównym Biblioteki SGGW (ul. Nowoursynowska 161).
15 kwietnia 2010 (czwartek)
Wizyta wystawy o Tajwanie w Radomiu była okazją dla przekazania nadspodziewanie cennego daru od rządu Tajwanu dla mieszkańców miasta oraz poszerzenia wiedzy na temat tego odległego kraju. 15 kwietnia ostatni dzień wystawy "Niezwykły Tajwan".
13 kwietnia 2010 (wtorek)
Małgorzata Trzcińska-Dąbrowska: absolwentka filologii polskiej UW. Redaktor, wydawca, producent nagrań, impresario. Maluje od 2005 roku (olej, pastel). Brała udział w plenerach i wystawach zbiorowych. Wystawa indywidualna: maj 2009, warszawska Galeria Zadra. Jest członkiem Stowarzyszenia Twórców „Piękny Świat”.
09 kwietnia 2010 (piątek)
Na wernisaż swoich prac zaprosiła w czwartek do Galerii M-10 Miejskiej Biblioteki Publicznej Izabela Nguyen Ha, tegoroczna maturzystka Zespołu Szkół Plastycznych imienia Józefa Brandta.
09 kwietnia 2010 (piątek)
Do sztuki Beaty Ewy Białeckiej trzeba posiadać klucz, a w zasadzie dwa. Jednym jest ikonografia chrześcijańska, drugim nasza zbanalizowana, hipermedialna ikonosfera. Dwa obszary, które trudno ze sobą połączyć, a które niemal każdy, kto jest wychowany w orbicie wpływów katolickich, próbuje jakoś dopasować na co dzień.
09 kwietnia 2010 (piątek), godz. 19:00
"Nasze muzeum nie zajmuje się na co dzień wydarzeniami sportowymi, ale Radomiak to jest przecież część historii miasta" – wyjaśnia Adam Zieleziński, dyrektor muzeum. Wystawa to pomysł Roberta Bujaka, jednego z wiernych kibiców Radomiaka.
01 kwietnia 2010 (czwartek), godz. 19:00
Byłem fotoreporterem, a nawet fotografem mody, ale w mojej działalności fotograficznej jedynym konsekwentnym zjawiskiem jest wierność ulubionemu tematowi, jakim jest krajobraz. – tak pisał kilka lat temu w swoim credo twórczym Tadeusz Sumiński. Fotograf dość wcześnie kierując swoje upodobanie w stronę fotografii pejzażowej, zdawał się nie przywiązywać dużej wagi do zdjęć powstałych w okresie swojej działalności reporterskiej, którą szczególnie intensywnie uprawiał na początku lat 60-tych.
31 marca 2010 (środa)
DOMOTEKA, prestiżowe centrum wyposażenia wnętrz, które skupia pod jednym dachem 80 salonów oferujących designerskie meble i akcesoria, zaprasza na wystawę mebli tapicerowanych światowej sławy firmy Rolf Benz.
31 marca 2010 (środa)
Polska Akcja Humanitarna i Studio Melon zapraszają na wystawę fotografii Marcina Sudera do Nizio Gallery przy ul. Inżynierskiej 3 lok. 4 w Warszawie. Wystawę można oglądać od 12 do 31 marca 2010.
30 marca 2010 (wtorek)
"273"- taki intrygujący tytuł nosi najnowsza wystawa otwarta dziś w "Galerii Pentagon" na Wydziale Sztuki Politechniki Radomskiej. Prezentują się na niej studenci Wydziału Tkaniny i Ubioru Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Dziś ostatni dzień wystawy!
28 marca 2010 (niedziela)
Przez cztery dni w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia” w Radomiu będzie można obejrzeć monumentalny obraz Przeciw Beckettowi Franciszka Starowieyskiego – efekt jednego ze spektakli Teatru Rysowania.
28 marca 2010 (niedziela)
Tylko przez trzy dni będzie czynna wystawa obrazów i rysunków Jerzego Nowosielskiego. Otwarcie odbyło się 25 marca.
27 marca 2010 (sobota)
Tylko przez trzy dni będzie czynna wystawa obrazów i rysunków Jerzego Nowosielskiego. Otwarcie odbyło się 25 marca.
26 marca 2010 (piątek)
Tylko przez trzy dni będzie czynna wystawa obrazów i rysunków Jerzego Nowosielskiego. Otwarcie odbyło się dziś (25 marca).
24 marca 2010 (środa)
To już 17. edycja największych Targów Pracy w Polsce organizowanych przez Stowarzyszenie Studentów BEST na Politechnice Warszawskiej. Podczas dwóch dni Targów – 23 i 24 marca 2010 r. zaprezentują się prestiżowe firmy różnych branż i przedstawią oferty pracy, stażu oraz praktyk.
23 marca 2010 (wtorek)
To już 17. edycja największych Targów Pracy w Polsce organizowanych przez Stowarzyszenie Studentów BEST na Politechnice Warszawskiej. Podczas dwóch dni Targów – 23 i 24 marca 2010 r. zaprezentują się prestiżowe firmy różnych branż i przedstawią oferty pracy, stażu oraz praktyk.
21 marca 2010 (niedziela)
Wystawa poświęcona pamięci wybitnego twórcy, który odszedł od nas w zeszłym roku. Artysta związany przez szereg lat z teatrem Studio, do którego spektakli projektował plakaty, pozostawił w depozycie Galerii dwie ze swoich monumentalnych prac. „Teatry rysowania” były one rodzajem działania plastycznego, podczas którego artysta tworzył, wobec zgromadzonej publiczności, olbrzymi, kilkunastometrowy obraz. Przedstawiamy teraz „Fecit Prague Manui Satanis” (tzw. „praski teatr rysowania”) z 1988 r. oraz „Przeciw Becketowi” z 1995 r.
19 marca 2010 (piątek)
W najbliższy piątek w Resursie otwarta zostanie wystawa fotografii „Niezwykły Tajwan”. W wernisażu uczestniczyć będzie David Yi-Min Liu, Główny Przedstawiciel Tajwanu w Polsce. Wizyta w Radomiu będzie też okazją dla przekazania nadspodziewanie cennego daru od rządu Tajwanu dla mieszkańców miasta. Otwarcie wystawy – 19 marca, godz. 12.00, Resursa Obywatelska.
15 marca 2010 (poniedziałek)
Wystawę haftu artystycznego można oglądać od piątku w Resursie Obywatelskiej. Autorką prac jest Katarzyna Kołodziejczyk, absolwentka Politechniki Warszawskiej, obecnie nauczycielka plastyki.
15 marca 2010 (poniedziałek)
19 lutego b.r. o godzinie 18.00 w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej ELEKTROWNIA w Radomiu odbędzie się otwarcie wystawy Tomasz Dobiszewskiego Shadowplay. Wystawa potrwa do 15 marca.
14 marca 2010 (niedziela)
Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej "Elektrownia" w Radomiu zaprasza 22 stycznia b.r. o godzinie 15.00 na otwarcie wystawy prac artystów uczestniczących w 27.
13 marca 2010 (sobota)
Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku zaprasza 13 marca na uroczyste otwarcie trzech wystaw: Roberta Kaji, Ewy Beyer-Formeli i Tomasza Radziewicza.
11 marca 2010 (czwartek)
„Ludzie Litwy” to najnowsza ekspozycja, która na 2 tygodnie zagości w Galerii Wysokich Napięć SWPS. Fotografie Antanasa Sutkusa składają się na świetny dokument społeczny. Jego bohaterowie są tu i teraz, żywi i namacalni. Są po to, by nam pokazać jak potrafią żyć.
11 marca 2010 (czwartek)
VisitDenmark –Oficjalna Organizacja Danii ds. Turystyki oraz Magazyn Nurkowanie zapraszają na wystawę fotograficzną „Bornholm – perła Bałtyku” podczas 22 edycji Targów Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA. Wystawa fotograficzna „Bornholm – perła Bałtyku” jest pokłosiem wyprawy redakcji Magazynu Nurkowanie na zaproszenie VisitDenmark – Oficjalnej Organizacji Danii ds. Turystyki.
10 marca 2010 (środa)
Twórczość graficzna Tomka Barczyka rozpięta jest na dwóch, zdawałoby się zupełnie różnych, biegunach. Pierwszym z nich jest zdecydowanie tradycyjna technika: rzemieślnicza, rękodzielnicza, wymagająca znacznego wysiłku fizycznego – drzeworyt, linoryt, litografia. Z drugiej strony tematyka prac nie ma w sobie nic klasycznego i tradycyjnego, przeciwnie jest odbiciem zwykłej codzienności.
06 marca 2010 (sobota)
"273"- taki intrygujący tytuł nosi najnowsza wystawa otwarta dziś w "Galerii Pentagon" na Wydziale Sztuki Politechniki Radomskiej. Prezentują się na niej studenci Wydziału Tkaniny i Ubioru Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Wystawa trwa do końca marca.
02 marca 2010 (wtorek)
INSTANT to unikatowa wystawa - format polaroid powoli zanika, po zamknięciu linii produkcyjnej firmy POLAROID zaczyna brakować materiałów. Artyści prezentujący swoje prace to: Michał Bojara, Krzysztof Ćwiertniewski, Krzysztof Jabłonowski, Rafał Kucharczuk, Katarzyna Majak, Piotr Markowski i Jacek Poremba. Poruszają się oni w różnych stylistykach, mają inne podejście do materii fotograficznej.
02 marca 2010 (wtorek)
„Ludzie Litwy” to najnowsza ekspozycja, która na 2 tygodnie zagości w Galerii Wysokich Napięć SWPS. Fotografie Antanasa Sutkusa składają się na świetny dokument społeczny. Jego bohaterowie są tu i teraz, żywi i namacalni. Są po to, by nam pokazać jak potrafią żyć.
02 marca 2010 (wtorek), godz. 17:45
Galeria Zaproszonych oraz Stowarzyszenie Twórców FOTOKLUB
Rzeczypospolitej Polskiej w Warszawie zapraszają do Galerii Ekslibris na 6 WYSTAWĘ FOTOGRAFII. Wernisaż odbędzie się w Galerii Ekslibris 2 marca br. o godz. 17.45
Zapraszamy!
28 lutego 2010 (niedziela)
W lutym Muzeum Plakatu w Wilanowie zaprasza na wystawę najlepszych prac, które wzięły udział w VI Międzynarodowym Konkursie Kalendarzy oraz Kart Świąteczno – Noworocznych VIDICAL 2010.
21 lutego 2010 (niedziela)
Jest rok 1971. Czas wielkich przemian, koniec przeżartych narkotykami hipisowskich lat 60-tych. Czerwony kabriolet z bagażnikiem wypełnionym narkotykami mknie w kierunku Las Vegas, uwożąc dwóch szalonych ludzi do serca "amerykańskiego snu".
20 lutego 2010 (sobota)
Miejska Biblioteka Publiczna w Radomiu zaprasza na otwarcie wystawy pt. "Format maksymalny A4". Składają się na nią prace 28 plastyków radomskich i z Radomiem związanych.
13 lutego 2010 (sobota)
"Plądrofonia (ang. plunderphonics) jest terminem stworzonym przez Johna Oswalda, kompozytora, który napisał w 1985 roku esej pt. Plądrofonia, czyli piractwo dźwiękowe jako kompozytorski przywilej. Pojęcie to ma zastosowanie w odniesieniu do każdego rodzaju muzyki powstałej przez wykorzystanie jednego lub więcej nagrań dźwiękowych i przetworzenie ich w nową kompozycję" - źródło Wikipedia. [...]
07 lutego 2010 (niedziela)
Telehydrografiki były jednym z dwóch ostatnich cykli prac zrealizowanych w 1980 roku przez Jerzego Rosołowicza. Podobnie jak inne realizacje tego artysty można je za Stefanem Morawskim sytuować „w międzystrefie”, to znaczy „na granicy sztuki i nie-sztuki”. Rysunki, w których na plany mieszkań artysta nanosił formy odzwierciedlające przepływy żył wodnych miały pomóc w neutralizacji ich ujemnych oddziaływań.
31 stycznia 2010 (niedziela)
Elementy folkloru i ludowości od lat przenikają do kultury masowej, stając się źródłem inspiracji między innymi dla sztuki wizualnej. Zapożyczenia te przez jednych doceniane są za fakt popularyzowania elementów kultury ludowej wśród szerokiej publiczności, podczas gdy inni widzą w nich przejaw komercjalizacji i uproszczenia dziedzictwa kulturowego.
31 stycznia 2010 (niedziela)
Od 3 grudnia 2009 r. do 31 stycznia 2010 r. w Galerii Wysokich Napięć w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie w ramach II Festiwalu Fotodokumentu będzie można zapoznać się z dwiema wystawami fotografii: „Za Murami. Europa Wschodnia przed 1989” oraz „DoNosy – Polska 1980-89 oczami czołówki poznańskich dokumentalistów”.
31 stycznia 2010 (niedziela)
Patronem Festiwalu Sztuki jest Jerzy Busza (1947-1997). Krytyk sztuki zajmujący się fotografią (skupiający swoją uwagę na zagadnieniach z pogranicza fotografii i filozofii), który przez 13 lat mieszkał w Radomiu (od 1984 r.) i w Radomiu zmarł w 1997 r.
31 stycznia 2010 (niedziela)
365 dni szczęścia. Japonia w 365 smakach, to podróż po stylach i szkołach japońskiego designu, na którą od 17 grudnia br. zaprasza Muzemum Plakatu w Wilanowie.
31 stycznia 2010 (niedziela)
Organizatorzy: Rumuński Instytut Kultury w Warszawie, Dom Spotkań z Historią. Wystawa jest częścią programu przygotowanego przez DSH w 20. rocznicę upadku komunizmu w Europie Środkowo-Wschodniej.
20 stycznia 2010 (środa)
W najbliższą sobotę 5 grudnia o godz.14 rozpocznie się wernisaż Dariusza Twardocha, mistrza suchej pasteli. Obrazy będą wystawione w Grabski Gallery w Kazimierzu Dolnym (ul. Lubelska 33). Sam wernisaż to niebywała okazja by poznać twórcę Ludzieńków - kultowych już marionetek, osadzonych gdzieś, gdzie wędrówka ma swój początek lub kres, w nastrojowych zaułkach, na magicznych łąkach czy ponad chmurami.
16 stycznia 2010 (sobota), godz. 21:00
Wernisaż wybranych artystów Galerii Matuki połączony z imprezą w stylu mashup / funky. Za adapterami EL MARECKY z Rebel Scream Records. Na wystawie zostaną zaprezentowane prace takich artystów jak: Michał Wręga (Sepe), Daniel Kaliński (Chazme 718), Dominik Bułka, Aleksandra Marchocka, Maciej Świątnicki (Bożek), Robert Mendel (Slick), Jacek Walesiak (Klrfn.pl), Tomasz Banach (T1001), Cybe, Paweł Brzeziński (Swoyart). Prace młodych polskich grafików i ilustratorów związanych z Galerią Matuki będzie można nabyć w Time Cafe do końca stycznia.
10 stycznia 2010 (niedziela)
Najciekawsi się artyści poszukujący. Nawet jak niekiedy wydaje się nam, że błądzą. Nawet wtedy, kiedy admirujemy ich twórczość, a widząc najnowsze prace odczuwamy żal za starszymi, i mniejszą łączność emocjonalną z najświeższym dorobkiem.
10 stycznia 2010 (niedziela)
MCSW „Elektrownia” zaprasza serdecznie na wernisaż wystawy „Sukienka”, który odbędzie się 24 listopada 2009 r. o godz. 18.00. Wystawa czynna do 10 stycznia 2010 r.
07 stycznia 2010 (czwartek), godz. 18:00
„DoNosy – Polska 1980-89 oczami czołówki poznańskich dokumentalistów” to wystawa 80 zdjęć 4 autorów: Mariusza Stachowiaka, Janusza Nowackiego, Macieja Kuszeli i Mariusza Foreckiego. Wernisaż już w czwartek, 7 stycznia, o godz. 18.00 w Galerii Wysokich Napięć SWPS. Ekspozycja potrwa do 31 stycznia. Wstęp wolny.
06 stycznia 2010 (środa)
Wystawa „Asfalt” zamyka cykl miejskich działań artysty i jednocześnie jest specjalnie zaprojektowana do przestrzeni naszej galerii oraz kontekstu znaczeniowego Pałacu Kultury i Nauki. Autor przenosi do pomieszczeń galerii konstrukcję wiaduktu, którą traktuje jako rzeźbę-przypowieść na temat możliwości i warunków komunikacji międzyludzkiej.
01 stycznia 2010 (piątek)
Pierwszą nowa wystawę w 2010 roku będzie można zobaczyć w arkadach Pałacu na Placu Bankowym już pierwszego stycznia! Ekspozycja ta to wielkoformatowa, trójwymiarowa wystawa plastyczno-literacka Luizy Kwiatkowskiej i Juliusza Erazma Bolka. Wystawa Sekrety życia. Kalendarz poetycki , to słynny poemat autora poświęcony afirmacji życia. Utwór został zilustrowany ruchomymi obrazami Luizy Kwiatkowskiej, co było możliwe dzięki pionierskim rozwiązaniom technicznym.
31 grudnia 2009 (czwartek)
DOMOTEKA, centrum wyposażenia wnętrz, które skupia pod jednym dachem 80 salonów oferujących piękne meble i akcesoria, zaprasza na wystawę malarstwa Michała Wareckiego.
28 grudnia 2009 (poniedziałek)
Prace prezentowane na wystawie powstały w ramach projektu interdyscyplinarnego Warszawskiego Pleneru Wielokulturowego, odbywającego się jesienią 2009 roku, podczas którego prace stworzyło osiemnastu artystów reprezentujących różne kultury, mieszkających obecnie w Warszawie.
09 grudnia 2009 (środa)
25 listopada Galeria Info Qultura zaprasza na niepowtarzalną wystawę. Fotografik Tomasz Sikora i artysta grafik Maciej Buszewicz, profesor warszawskiej ASP zaprezentują jubileuszową, piątą edycję autorskich kalendarzy wilanowskich.
06 grudnia 2009 (niedziela)
Dom Spotkań z Historią, Fundacja Kultury i Dziedzictwa Ormian Polskich zapraszają na finisaż wystawy Z widokiem na Ararat. Losy Ormian w Polsce, który odbędzie się w niedzielę 6 grudnia 2009 roku w Domu Spotkań z Historią (ul. Karowa 20 w Warszawie).
04 grudnia 2009 (piątek), godz. 23:00
Jacek Andrzejewski przedstawia: 'TRZECIA GODZINA GRATIS' (wernisaż)
04 grudnia 2009 (piątek), godz. 23:00
Jacek Andrzejewski przedstawia: 'TRZECIA GODZINA GRATIS' (wernisaż)
30 listopada 2009 (poniedziałek), godz. 19:00
Druga odsłona Kolekcji Galerii Studio jest prezentacją sztuki od lat 60. do 80. należącej przede wszystkim do kierunku abstrakcji geometrycznej, nurtu konceptualnego i medialnego.
10 listopada 2009 (wtorek)
Dom Spotkań z Historią i Czeskie Centrum w Warszawie zapraszają na otwarcie wystawy fotograficznej Od Praskiej Wiosny do Aksamitnej Rewolucji. Ekspozycja będzie prezentowana do 27 listopada 2009 r. Wystawa prezentuje najważniejsze wydarzenia Praskiej Wiosny i Aksamitnej Rewolucji (1968-1969 oraz 1988 i 1989) w Czechosłowacji. Zdjęcia wykonane przez czeskich fotografów pokazują przebieg i atmosferę tamtych dni.
27 października 2009 (wtorek)
Programy magisterskie z całego świata. Międzynarodowe Szkoły Biznesowe i Uniwersytety przedstawiają programy magisterskie i doktoranckie na targach QS World Grad School Tour w Warszawie.
17 października 2009 (sobota)
Zapraszamy na Internetowe Targi Nieruchomości
Rozpoczynające się 12 października Targi potrwają tydzień. Poszukujący lokum mogą liczyć na nowoczesne prezentacje deweloperów i możliwość kontaktu z autorami interesujących ofert.
10 października 2009 (sobota)
Praktyka artystyczna Jarosława Kozłowskiego wydaje się być nieustannym zadawaniem pytań, często stawianych w sposób niezwykle przewrotny, niekiedy wręcz obrazoburczy, najczęściej, pytań dociekliwie drążących tematy i wątki powracające w jego twórczości.
09 października 2009 (piątek)
III Targi Książki Akademickiej i Naukowej ACADEMIA 2009 odbędą się w dniach 7 - 9 października w Warszawie.
09 października 2009 (piątek)
Już 9 października na Zamku Ujazdowskim odbędzie się wernisaż wystaw. Na wystawie dzieła sztuki: Mirosława Balki, Jerzego Truszkowskiego, Zofii Kulik, Artura Żmijewskiego, Zygmunta Rytki, Zbigniewa Libery, Mikołaja Smoczyńskiego, Piotra Jarosa, Marioli Przyjemskiej, Alicji Zebrowskiej, Józefa Robakowskiego, Zbigniewa Dłubaka, Wilhelma Sasnala, Włodzimierza Borowskiego, Marcina Maciejowskiego, Jarosława Modzelewskiego, Marka Kijewskiego, Włodzimierza Pawlaka, Rafała Bujnowskiego, Edwarda Krasińskiego, Pawła Althamera.
09 października 2009 (piątek), godz. 18:00
Autor wystawy "Teatr B1" - Jacek Kasprzak zaprezentuje cykl plakatów teatralnych do sztuk z nurtu tzw. teatru absurdu.
24 września 2009 (czwartek), godz. 19:00
Fundacja DOC ART FORUM oraz kawiarnia Cafe Kępa serdecznie zapraszają mieszkańców Pragi Południe, a w szczególności Saskiej Kępy, na spotkania autorskie, pt. Opowieść w fotografii .
08 września 2009 (wtorek)
Zapraszamy na wystawy artystów, których łączy użycie rzeźby figuralnej. Inaczej potraktowanej, ale poddanej rygorowi określonego projektu. W przypadku Marka Kowalskiego trwa on już od początku lat 90. Zaczęty niedawno cykl Marzenny Olszewskiej będzie kontynuowany w przyszłości. „Z głowy do głowy” to dwadzieścia porterowych głów osób bliskich i ważnych dla artystki, które mówią, odtwarzają teksty przerywające ich skupione milczenie.
08 września 2009 (wtorek)
Zapraszamy na wystawy artystów, których łączy użycie rzeźby figuralnej. Inaczej potraktowanej, ale poddanej rygorowi określonego projektu. W przypadku Marka Kowalskiego trwa on już od początku lat 90. Zaczęty niedawno cykl Marzenny Olszewskiej będzie kontynuowany w przyszłości. „Z głowy do głowy” to dwadzieścia porterowych głów osób bliskich i ważnych dla artystki, które mówią, odtwarzają teksty przerywające ich skupione milczenie.
06 września 2009 (niedziela)
W warszawskim klubie „Dobra Karma” można zobaczyć zdjęcia Błażeja Żuławskiego. Jest to pierwsza wystawa tego młodego artysty. Fotografie pochodzą z sesji wykonanej dla Plusssz Up’a.
Poprzednie
Następne
Kanał RSS dla tej listy
Polityka Prywatności