Warszawa - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
Archiwum
12 czerwca 2010 (sobota), godz. 20:00
Zapraszamy na koncert do warszawskiego klubu No Mercy! Zagra Tchiki Boum oraz support - niespodzianka.
12 czerwca 2010 (sobota), godz. 20:00
12.06 Tchiki Boum (Fr) + Cytadela + Phantoms
rock / garage / post punk / rock'n'roll
No Mercy
Bema 65 Warszawa
start 20.00, wstęp 30zł
11 czerwca 2010 (piątek)
Organizator koncertu Petera Doherty w Warszawie, zaplanowanego na dzień 11 czerwca 2010 roku w Amfiteatrze na Bemowie, oświadcza, iż koncert zostaje odwołany z przyczyn niezależnych od Organizatora. Zwrotu biletów można dokonywać w punktach ich zakupu.
11 czerwca 2010 (piątek), godz. 23:00
Premiera nowej płyty !!!
11 czerwca 2010 (piątek), godz. 17:00
W czerwcu zapraszamy wszystkich na Jubileuszowy koncert zespołu Armia, który w tym roku obchodzi swoje 25-lecie. Zespół po raz pierwszy pojawił się na w warszawskim klubie Hybrydy wraz zespołem Deuter i od tego czasu Armia wciąż pozostaje jedną z najbardziej oryginalnych grup na polskiej scenie muzycznej.
10 czerwca 2010 (czwartek), godz. 20:00
10 czerwca 2010 r., o godz. 20:00, w Teatrze Studio Buffo zamiast przedstawienia "Dobry wieczór z Buffo" odbędzie się KONCERT DLA POWODZIAN z udziałem całego zespołu Studio Buffo i zaprzyjaźnionych Gwiazd.
8 czerwca 2010 (wtorek), godz. 21:30
Kolejny koncert z cyklu Pepsi Rocks! to wydarzenie dedykowane wielbicielom indie rocka. Już 8 maja na scenie Hard Rock Cafe Warsaw zobaczymy grupę Hatifnats.
7 czerwca 2010 (poniedziałek)
Tegoroczna prezentacja wystawy konkursu World Press Photo, w skład której wchodzą zdjęcia nagrodzone w 53 edycji, odbędzie się 7 czerwca w warszawskich Złotych Tarasach.
7 czerwca 2010 (poniedziałek), godz. 20:00
Norweska wokalistka Mari Boine wystąpi na jedynym koncercie w Polsce w ramach prestiżowego cyklu Era Jazzu (7 czerwca -warszawska Filharmonia Narodowa). Mari Boine porównywana jest najczęściej do Bjork.
7 czerwca 2010 (poniedziałek), godz. 18:45
W dniu 7 czerwca o godz.18.45 – 21.30 w Domu Kultury Śródmieście ul. Smolna 9 odbędzie się w ramach festiwalu Ku Wolności festiwalkuwolnosci.waw.pl koncert zespołu Red Room połączony z wernisażem Iriny Ilnickiej, prezentacją multimedialną, pojawi się gość specjalny Adam Krawczuk aktor, współtwórca Teatru Montownia.
6 czerwca 2010 (niedziela)
05.10.2009 ukazała się płyta Michała Urbaniaka „Miles Of Blue”. Płyta, (której tytuł to „urbaniakowa” gra słów) jest hołdem dla twórczości boga jazzu.... wielkiego Milesa Davisa i została nagrana przez Artystę przy udziale wielu znamienitych wykonawców z kraju i zagranicy.
6 czerwca 2010 (niedziela), godz. 20:00
Trudno powiedzieć, kim właściwie jest. Żulem i barowym grajkiem - jak sam o sobie mówi. Bardem, polskim Tomem Waitsem - jak chcą wielbiciele. "Najbardziej prawdziwym głosem na polskim rynku muzycznym" - jak ocenia krytyczka muzyczna, nauczycielka śpiewu Elżbieta Zapendowska. Dyjak to Dyjak - mówią przyjaciele; facet, który żył po bandzie, pił po bandzie, aż dotarł do końca drogi. On też tak czuł. Marek Dyjak, bo o nim mowa, 16 czerwca wystąpi w Warszawie.
4 czerwca 2010 (piątek)
Dnia 20 czerwca 2010 r. o godz. 17 w 'Piwnicy pod Harendą' odbędzie się koncert uczniów Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu I i II stopnia im. Krzysztofa Komedy.
W programie występy wokalistów i instrumentalistów, zespołów wokalnych oraz instrumentalnych oraz szeroko pojęta muzyka rozrywkowa: pop, soul, jazz, piosenka.
Wstęp wolny, zapraszamy :)
4 czerwca 2010 (piątek), godz. 23:00
w piątek 2gie urodziny THE SPOUDS - przyjdź i złóż życzenia:) W pakiecie urodzinowym, jubilatów supportują: Shame on You i Szewcy!
4 czerwca 2010 (piątek), godz. 20:00
4 czerwca zespół Izrael w Radomiu będzie promował swoją najnowszą płytę, która nosi tytuł "Izrael Meets Mad Professor".
1 czerwca 2010 (wtorek), godz. 21:30
Podczas pierwszego z czerwcowych wydarzeń pod hasłem Pepsi Rocks!, na scenie Hard Rock Cafe Warsaw wystąpi grupa Izrael. Będzie to koncertowa premiera nowego albumu muzyków pt. Izrael Meets Mad Professor .
1 czerwca 2010 (wtorek), godz. 20:00
01.06 Harha (Fin) + Scarecrow (Fin) + Red Forest
rock / hc / metal / punk
No Mercy
Bema 65 Warszawa
start 20.00, wstęp zł
31 maja 2010 (poniedziałek), godz. 20:00
Konkurs dla młodych kapel organizowany przez Klub No Mercy oraz Studio Nagrań Fort 11. 17.05, 24.05 i 31.05 to zmagania półfinałowe. Zagrają zwycięzcy wyłonieni na deskach klubu w czasie trwających od października poniedziałkowych koncertów oraz faworyt publiczności. Laureat konkursu nagrodzony zostanie sesją nagraniową w Studiu Fort 11
31 maja 2010 (poniedziałek), godz. 19:00
Największa sława stylu fado, skarb narodowy Portugalii, gwiazda najlepszych sal koncertowych świata. Jej głos określa się słowami "magiczny, diamentowy, magnetyczny", a fenomen popularności porównuje się do najsłynniejszych div operowych i megagwiazd pop/rock.
30 maja 2010 (niedziela)
Legenda światowego show-businessu, piosenkarz, kompozytor i pianista. Wzór dla setek muzyków, kontrowersyjny artysta, którego sława nie maleje od lat 70-tych! Jego utwory takie jak I’m still standing, Blue Eyes, czy Sorry Seems To Be The Hardest Word cieszą się po dziś dzień ogromną popularnością!
30 maja 2010 (niedziela)
W niedzielę 30 maja 2010 r. zespół Raz Dwa Trzy wystąpi z niezwykłym koncertem. Od godz. 17:30 na scenie przy Krakowskim Przedmieściu (od ul. Miodowej) będzie można wysłuchać najbardziej znanych aranżacji zespołu oraz utworów, które zgromadzono na nowej płycie „SkąDokąd”.
30 maja 2010 (niedziela), godz. 20:00
30.05 Lucy Can Image + Chupacabra

No Mercy
Bema 65 Warszawa
start 20.00, wstęp 10zł
30 maja 2010 (niedziela), godz. 20:00
ZAMIAST to zespół tworzący muzykę zainspirowaną brzmieniem elektrycznego bluesa i klasycznego rocka lat 60' i 70'. Jest duetem z gościnnie współpracującym perkusistą. 30 maja wystąpi w radomskim klubie Alibi.
30 maja 2010 (niedziela), godz. 18:30
Już 30 maja na jedynym koncercie w Warszawie wystąpi Sir Elton John. Zaśpiewa swoje największe przeboje, w tym, specjalnie dla Polaków, wielki hit – Candle in The Wind.
29 maja 2010 (sobota)
Organizator koncertu Rufusa Wainwrighta w Warszawie, zaplanowanego na dzień 29 maja 2010 roku w klubie Palladium, oświadcza, iż koncert zostaje odwołany z powodu słabej sprzedaży biletów. Zwrotu biletów można dokonywać w punktach ich zakupu.
29 maja 2010 (sobota), godz. 21:00
Agencja Rah Rah Prod. ma zaszczyt zaprosić na występ brytyjskiego wokalisty Deadly Hunta.Mimo relatywnie niedługiego stażu na scenie ma na już koncie kilka hitów – m.in. “Ganja Man” z Aphroditem czy “Talk out Loud” który pojawiał się w niektórych brytyjskich stacjach radiowych jak i w MTV Base czy Channel U.
28 maja 2010 (piątek), godz. 20:00
28.05 Quartier Libre + DUMBS + P.D.S.- after (DJ Bigos) No Mercy Bema 65 Warszawa start 20.00, wstęp 20/25 z
27 maja 2010 (czwartek)
Ponad trzy dekady kariery AC/DC stanowią dla świata istotne źródło mocy i energii. Od momentu powstania (1973 rok) twórczość AC/DC zdobywa świat. Liczne wyprzedane trasy koncertowe i sprzedaż albumów w liczbie ponad 150 milionów egzemplarzy, uczyniły grupę AC/DC jednym z 5 najlepiej sprzedających się zespołów na świecie. Ostatni album studyjny – „Black Ice” - osiągnął nakład 8 milionów egzemplarzy i był w 2008 drugą najlepiej sprzedającą się płytą na świecie.
27 maja 2010 (czwartek)
Live Nation z przyjemnością informuje, że 27 maja na Lotnisku Bemowo przed zespołem AC/DC wystąpi jedna z najlepszych polskich kapel – zespół DŻEM.
27 maja 2010 (czwartek), godz. 23:30
Już 27 kwietnia na scenie Hard Rock Cafe Warsaw wystąpi grupa Afromental autorzy takich hitów jak Radio Song czy Pray 4 Love . Koncert odbędzie się w ramach wtorkowego cyklu Pepsi Rocks.
27 maja 2010 (czwartek), godz. 21:00
Całkowity dochód ze sprzedaży biletów i jedna złotówka z każdego sprzedanego piwa zostaną przekazane na studia Jamesa Wachiry.
27 maja 2010 (czwartek), godz. 20:00
Noc terroru i makabry w No Mercy. Legendarni teksańscy country-gothabillowcy z Ghoultown podczas swej pierwszej europejskiej trasy odwiedzą Warszawę. Piekielnych los mariachis podczas ich diabelskiego show supportować będą niemieccy horror-punkowcy z The Fright i zawsze pożądani na stołecznych scenach warszawscy Miguel and the Living Dead. Hell comes to your house
27 maja 2010 (czwartek), godz. 19:30
27 maja zapraszamy na koncert jazzowy w ramach Chopiniady! Imprezy zainspirowane obchodami Roku Chopinowskiego skierowane są do dzieci, młodzieży oraz dorosłych. To wkład warszawskiej dzielnicy Ursynów, a tym samym i miasta Warszawy w uczczenie wielkiego artysty.
27 maja 2010 (czwartek), godz. 19:30
27 maja w Natoliński Ośrodku Kulturywystąpi wybitna artystka i kompozytorka Lena Ledoff. Koncert odbędzie sie w ramach trwającego cyklu CHOPINIADA. Artystka zaprezentuje swój jazzowy repertuar.
Na koncert wstęp wolny, rozpocznie się o godz. 19.30.
26 maja 2010 (środa)
Na przełomie maja i czerwca do Polski przyjedzie ET Tumason, szalony bluesman z Islandii! To już jego czwarta trasa koncertowa w naszym kraju. Tym razem będzie występować z Peterem J. Birchem, 19-letnim polskim songwriterem, tegorocznym maturzystą.

26 maja 2010 (środa), godz. 21:00
26 maja w klubie Platinum zagra dj Sympatique - dj i promotor, od połowy lat '90 aktywnie udzielający się na trójmiejskiej scenie muzycznej. W przeszłości związany ze środowiskiem rockowym, wraz z początkiem XXI wieku porzucił instrument by własne pomysły i fascynacje muzyczne wyrazić innymi sposobami.
25 maja 2010 (wtorek)
Vaya Con Dios, autorzy takich przebojów, jak "What's a Woman", "Neh Nah Nah" czy "Heading for a Fall" zagrają w Polsce trzy koncerty, 12 kwietnia ukaże się najnowsza płyta formacji, "Comme On Est Venu…" a na sklepowych półkach w niezwykle atrakcyjnych cenach albumy zespołu z niezapomnianymi hitami , które od 25 lat królują na światowym rynku muzycznym .
25 maja 2010 (wtorek), godz. 21:30
Świeża porcja pozytywnych muzycznych wibracji i orzeźwiająca dawka energetycznego reggae – oto menu na kolejny wtorkowy wieczór z cyklu Pepsi Rocks w Hard Rock Cafe.
25 maja 2010 (wtorek), godz. 20:00
Grupa Vaya Con Dios zasłynęła poetyckimi, przejmującymi piosenkami o zniszczonych związkach i złamanych sercach. Sprzedali ponad 10 milionów płyt i są dzisiaj legendą.
24 maja 2010 (poniedziałek)
Na współczesnej scenie bluesowej trudno nie zauważyć tego młodego harmonijkarza - Jason Ricci to jedna z najorginalniejszych osobowości tego światka. Wzbudza skrajne emocje, ale mimo tego, nikt nie może odmówić mu fantastycznych umiejętności - ma już na swoim koncie nominację do prestiżowych Blues Music Awards w kategorii "Harmonijkarz".
24 maja 2010 (poniedziałek), godz. 20:00
Konkurs dla młodych kapel organizowany przez Klub No Mercy oraz Studio Nagrań Fort 11. 17.05, 24.05 i 31.05 to zmagania półfinałowe. Zagrają zwycięzcy wyłonieni na deskach klubu w czasie trwających od października poniedziałkowych koncertów oraz faworyt publiczności.
23 maja 2010 (niedziela), godz. 20:00
AGNIESZKA CHYLIŃSKA ZAGRA KONCERT W WARSZAWIE!
23 maja 2010 (niedziela), godz. 20:00
23.05 Bandy Bloom + White Raven + Hydrofor
No Mercy
Bema 65 Warszawa
start 20.00, wstęp 7 zł
23 maja 2010 (niedziela), godz. 20:00
Jaromir Nohavica - piosenkarz autor tekstów, tłumacz, urodzony 7.6.1953 r. w Ostrawie. Znany i kochany chyba tak samo w Polsce jak w swojej ojczyźnie Czechach. U nas rozpoznawalny od czasów filmu Petra Zelenki "Rok diabła". Jest człowiekiem wyjątkowo utalentowanym.
23 maja 2010 (niedziela), godz. 16:00
23 maja o 16.00 w Sali Balowej Zamku Królewskiego w Warszawie. Koncert z cyklu „Chopin i Przyjaciele – Liszt” ma podkreślić związki pomiędzy kulturami obu narodów.
22 maja 2010 (sobota)
22 maja imprezę rozpocznie Biff – zespół grający muzykę alternatywną, znany również jako Brachaczek i Fochmann.
22 maja 2010 (sobota)
Dobiega końca druga część trasy HellWood Tour, podczas której grupa zagra ostatnie koncerty klubowe. Później będzie już można zobaczyć zespół tylko na plenerach,podczas których zagra w trakcie koncertu krótki set akustyczny, jako przedsmak koncertów jesiennych w czasie trasy z okazji XXV-lecia istnienia zespołu. W okresie wakacyjnym, pomiędzy festiwalami, zespół będzie przygotowywał się do trasy urodzinowej oraz wydania jubileuszowego DVD.
22 maja 2010 (sobota)
Już 22.maja zapraszamy wszystkich miłośników czarnych brzmień do Imprezwego Centum Miasta – klubu The Fresh na pierwszą imprezę z cyklu Marc Ecko Music Night!
22 maja 2010 (sobota)
Decyzją Urzędu m.st. Warszawy w związku z ogłoszeniem stanu alarmowego dla Warszawy Święto Saskiej Kępy nie odbędzie się w planowanym terminie (22 maja br.)
22 maja 2010 (sobota), godz. 22:00
Mamy zaszczyt poinformować Was, iż 22 maja za pośrednictwem Go!Media oraz FruitMachine w Warszawskim klubie Piekarnia wystąpi sam JODY WISTERNOFF (WAY OUT WEST) Będzie to doskonała okazja do posłuchania najświeższych „niewydanych” utworów producnetów z całego Świata oraz pobawić się przy doskonałych utworach z ostatniego albumu tworzonego przez Jodyego „We love Machine!”
22 maja 2010 (sobota), godz. 20:00
22.05 Stoner Ceremony IV - Fifty Foot Woman + Belzebong + Vagitarians
No Mercy
Bema 65 Warszawa
start 19.00, wstep: 12 zl
21 maja 2010 (piątek)
Wojna!! Wojna!! Wojna!! Back2Back Is Back. Pojedynek dwóch legendarnych warszawskich składów nadciąga wielkimi krokami. 2000DirtyDj's w składzie MotylaNoga, Suabomi, WujekSimo (gościnnie)
Skład który zapoczątkował ere disco w klubach, był kontrą na rosnącą popularność hałasu i tekno. Przeciwstawił się erze techno i plastiku swoimi legendarnymi już imprezami na squotach i w licznych klubach alternatywnych, imprezami na których wstydem było się nie pojawić. Aktualnie wciąż grający i doskonale się przy tym bawiący w lekko zmienionym składzie.
21 maja 2010 (piątek)
21 maja imprezę rozpocznie Raggamoova - warszawska formacja muzyczna, znajdująca się na skraju pomieszanych gatunków, multistylowa, multi-instrumentalno-wokalna mikstura pulsujacego raggamuffinu, twardego rapu, bujającego funku i gorącej brazylijskiej socy.
21 maja 2010 (piątek), godz. 23:00
Brzóska i Paulus czyli kombinat sztuki w Hydrozagadce! Nie przegapcie tego! koncert, haiku, filmy !!
21 maja 2010 (piątek), godz. 17:00
21 maja o godz. 17 rozpocznie się w Resursie drugi koncert turniejowy Radom Music Drive Edycja 2010. Zapraszamy!
20 maja 2010 (czwartek), godz. 23:30
20 kwietnia w Hard Rock Cafe Warsaw odbędzie się drugi z sześciu pojedynków pierwszego etapu Pepsi Rock Battlefield. Na scenie zaprezentują się kolejne rockowe zespoły: Hands Resist oraz Morhana. Oba z nich rywalizować będą o uznanie publiczności. W czasie koncertów nagrane zostaną także klipy, na podstawie których internauci przez 3 tygodnie wybierać będą swojego faworyta. Zespół, który zdobędzie więcej głosów przejdzie do kolejnego etapu.
20 maja 2010 (czwartek), godz. 20:00
Spirits Way + Forgotten Gods
No Mercy
Bema 65 Warszawa
start 19.00, wstęp 10z
20 maja 2010 (czwartek), godz. 19:00
Zapraszamy na koncert promocyjny, debiutanckiej EPki Laury Palmer p.t.: „I killed Laura Palmer”. Znajdziecie na niej muzykę inspirowaną hard rockiem lat 70-tych i punkiem lat 80-tych. Laura Palmer jest niezawodna jak silnik Dodge'a Challengera z 1970 roku, wystarczająco mocna dla słuchaczy "macho rocka", nie za mocna dla dziewczyn.
19 maja 2010 (środa), godz. 20:00
impreza w związku z żałobą przeniesiona z 15.04 na 19.05
19.05 Dogbite + Nasty Habits
No Mercy
Bema 65 Warszawa
start 20.00, wstęp 10 zł
17 maja 2010 (poniedziałek), godz. 20:00
Konkurs dla młodych kapel organizowany przez Klub No Mercy oraz Studio Nagrań Fort 11. 17.05, 24.05 i 31.05 to zmagania półfinałowe. Zagrają zwycięzcy wyłonieni na deskach klubu w czasie trwających od października poniedziałkowych koncertów oraz faworyt publiczności
16 maja 2010 (niedziela)
Wax Tailor to kolejny, po rapowym La Formule Band, projekt francuskiego DJa i producenta Jeana Christophe Le Saoût. Jego eklektyczna muzyka, charakterystyczne filmowe sample oraz znakomici goście, w tym m.in. Charlotte Savary, Ursula Rucker, Charlie Winston, Speech Defect czy kalifornijski duet The Others, szybko ustawiły go jako jeden z najciekawszych punktów na muzycznej mapie XXI wiecznej Francji.
16 maja 2010 (niedziela), godz. 20:00
Okrzyknięta przez krytyków „brazylijską Sade” artystka, uwodząca głosem i nietuzinkową urodą, autorka takich przebojów jak: „If You Leave Me Now”, „Natural High” czy „Casticais”.
15 maja 2010 (sobota), godz. 21:00
Co aka Maciej Kujawski (ur. w 1984 roku w Gostyninie). To twórca mało znanego wówczas w naszym kraju hip-hopu abstrakcyjnego. Pierwszy album "!COMOC!" wydał w 2004 roku przez wytwórnie Mik.Musik.!.
15 maja 2010 (sobota), godz. 20:00
15.05 Festiwal polsko-białoruski -Muzyka Łączy-
The Krok + Injoy + Karawan i goście
koncert, pokaz filmów i fotografii oraz afterparty
rock / grunge / alternative / acoustic / indie
15 maja 2010 (sobota), godz. 20:00
W ubiegłym roku obchodziliśmy jubileusz 50-lecia istnienia Koncertów Chopinowskich w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Rok 2010 jest jeszcze bardziej wyjątkowy z uwagi na obchodzoną na całym świecie dwusetną rocznicę urodzin kompozytora.
15 maja 2010 (sobota), godz. 15:00
Gentleman! będzie kolejnym zespołem, który wystąpi na żywo w Studiu S4 Polskiego Radia. Koncert w ramach cyklu „Euro Scena” odbędzie się w sobotę, 15 maja o godz. 15.00. Gentleman! to jeden z popularniejszych zespołów indie rockowych w Trójmieście.
15 maja 2010 (sobota), godz. 10:00
Uznany przez krytykę za jednego z najlepszych polskich wokalistów i interpretatorów piosenki literackiej. Swoją twórczością, stylem śpiewania i gry na gitarze stworzył odmienny nurt piosenki poetyckiej, nie mieszczący się w obecnych ramach tego gatunku.
14 maja 2010 (piątek)
No to tak w skrócie – bo kto był wie czego się (nie)spodziewać po trójce „chopaków” z Pragi a kto nie był niech wpada bo słowami tego się nie da opisać. Tym bardziej, że w maju świętują swoje 4 urodziny jako kolektyw pijacko-rozrywkowo-djski więc można się spodziewać naprawdę grubych występów. Więc generalnie zapraszamy na dzikie tańce i hulanki i swawole. Wszystkie grzechy tutaj są dozwolone.
14 maja 2010 (piątek), godz. 20:00
Crippled Black Phoenix po raz pierwszy w Polsce wystąpią na dwóch koncertach: 13 maja w Poznaniu w Klubie Pod Minogą i 14 maja w warszawskiej Progresji. Ceny biletów: 35 zł w przedsprzedaży, 45 w dniu koncertu.
14 maja 2010 (piątek), godz. 19:00
14 maja Ałła Pugaczowa wystąpi na jedynym koncercie w Polsce. Koncert (planowany początkowo na 29 marca) jest częścią pożegnalnej trasy koncertowej ’’Sen o miłości’’. Artystka wystąpiła już we Włoszech, Berlinie, Belgii, Litwie, Stanach Zjednoczonych. Wszędzie bilety na koncerty były wyprzedane.
13 maja 2010 (czwartek), godz. 23:30
Gwiazdą drugiego kwietniowego koncertu z cyklu Pepsi Rocks w Hard Rock Cafe będzie grupa Splendid z Finlandii. Jako suport na scenie zaprezentuje się zespół Sen Zu.
13 maja 2010 (czwartek), godz. 20:00
Celeste + RekaNo Mercy
Bema 65 Warszawa
start 20:00 bilet 25pln + You are in my September! + Merkabah
13 maja 2010 (czwartek), godz. 20:00
ZAMIAST Blues wystąpi w radomskim klubie Katakumby, 13 maja o godzinie 20.00! ZAMIAST to zespół tworzący muzykę zainspirowaną brzmieniem elektrycznego bluesa i klasycznego rocka lat 60' i 70'. Jesteśmy duetem z gościnnie współpracującym perkusistą.
13 maja 2010 (czwartek), godz. 18:00
13 maja 2010 roku o godzinie 18.00 w Sali Kongresowej w Warszawie zakończy się XII edycja niezwykłej akcji charytatywnej pod hasłem „Podaj Serce”. Na koncert galowy zapraszają tancerze Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Warszawskiego ,,Warszawianka”, pomysłodawcy i organizatorzy przedsięwzięcia. Celem akcji „Podaj Serce” jest pomoc ludziom dotkniętym stwardnieniem rozsianym.
12 maja 2010 (środa)
Uprzejmie informujemy, że z przyczyn niezależnych od organizatora 3 koncerty Basi Trzetrzelewskiej, które miały się odbyć w Katowicach, Gdańsku i Warszawie zostają odwołane. Zwroty biletów przeprowadzane są w punktach ich zakupu.
12 maja 2010 (środa), godz. 19:00
12 maja (środa) o godz. 19:00 w Studio Koncertowym Polskiego Radia w Warszawie (ul. Modzelewskiego 59) w ramach XXIV Warszawskich Spotkań Muzycznych wystąpi jednym najlepszych zespołów w historii polskiego jazzu STRING CONNECTION.
11 maja 2010 (wtorek), godz. 21:30
Hard Rock Cafe wspólnie z Pepsi zapraszają na kolejną imprezę z cyklu Pepsi Rocks. W najbliższy wtorek, 11 maja, o godzinie 21.30 w klubie na Złotej będzie można posłuchać „klimatycznych” rockowych brzmień w wykonaniu kultowej grupy Costerkeller.
11 maja 2010 (wtorek), godz. 19:00
Show No Mercy prezentuje 29 edycję, której motywem przewodnim będzie łączenie tego co najlepsze w HC i muzyce metalowej. Będzie to jedyny przystanek tej arcyciekawej trasy w Polsce, trasy która praktycznie jest już wyprzedana we wszystkich niemal krajach na starym kontynencie!!!
10 maja 2010 (poniedziałek), godz. 20:00
Trwa konkurs dla zespołów organizowany przez Klub No Mercy oraz Studio Nagrań Fort 11. W każdy poniedziałek na deskach naszego klubu odbywają się będą koncerty trzech zespołów. Laureat nagrodzony zostanie sesją nagraniową w Studiu Fort 11
9 maja 2010 (niedziela)
Talib Kweli, Rahzel oraz ekipy czołowych boyów świata wystąpią podczas Warsaw Challenge 2010, Otwartych Mistrzostw Warszawy w Breakdance organizowanych przez Miasto Stołeczne Warszawa. Impreza odbędzie się 8-9 maja w amfiteatrze w parku im. gen. Józefa Sowińskiego w Warszawie
9 maja 2010 (niedziela), godz. 20:00
09.05 Ezkaton + Metaliator + King Pest + Among The Enemies
No Mercy
Bema 65 Warszawa
start 19.00, wstęp 6,66zł
8 maja 2010 (sobota)
W sobotę, 8 maja br., odbędzie się koncert, którego gwiazdą będzie zespołu KULT, występujący w ramach Juwenaliów na Dużym Dziedzińcu UW już po raz siedemnasty!
8 maja 2010 (sobota)
ZŁA OBSESJA - najbardziej głośny i nieokiełznany warszawski band wydał właśnie długo oczekiwaną płytę "Rock the City"! Z tej okazji w sobotę 8 maja w klubie FONOBAR P...RL odbędzie się ostre jak brzytwa rockowe show, którego nie zapomnisz! Przyjdź i przekonaj się na własne oczy!
8 maja 2010 (sobota), godz. 23:00
KAMP! i MUCHY na jednej scenie w Hydrozagadce !!!
8 maja 2010 (sobota), godz. 19:00
Jacek Bończyk, śpiewający aktor, postanowił przypomnieć jeden z najbardziej znanych programów poetyckich, które Jacek Kaczmarski przygotował ze swoimi współpracownikami z lat 80., Zbigniewem Łapińskim i Przemysławem Gintrowskim.
7 maja 2010 (piątek)
„Polscy Artyści Chopinowi Zagrali” to projekt nawiązujący do obchodów 200. rocznicy urodzin Fryderyka Chopina. W ramach projektu stworzono jedyne w swoim rodzaju wydawnictwo muzyczne na którym znalazły się utwory nawiązujące do twórczości wielkiego polskiego kompozytora, w czterech różnych stylach muzyki elektronicznej: idm, ambient, breakcore i eksperimental. 7 maja odbędzie się koncert finałowy tego projektu!
7 maja 2010 (piątek)
Zespół Krzysia Górniak Desire - nowy projekt założony w pierwszych dniach kwietnia 2010 r. 24 kwietnia zaprezentuje kompozycje Krzysi Górniak z ostatniej płyty "Emotions" oraz przedstawi program Chopin na jazzowo, w tytule "Gitara dla Chopina".
7 maja 2010 (piątek), godz. 19:00
Koncert przygotowany przez uczniów Studia Wokalnego im. J. Wasowskiego, na który złożą się piosenki wybitnego artysty, poety i piosenkarza – Marka Grechuty. Będzie to podróż sentymentalna w krainę „słowa i muzyki” na najwyższym poziomie.
7 maja 2010 (piątek), godz. 19:00
Zapraszamy na koncert zespołów Osada Vida i Landscape do warszawskiego klubu No Mercy! Na zakończenie - impreza Industrial Front!
6 maja 2010 (czwartek), godz. 23:30
Już 6 kwietnia w Hard Rock Cafe, podczas kolejnego wydarzenia z cyklu Pepsi Rocks, odbędzie się finał konkursu ANTYFEST 2010 organizowanego przez Antyradio 94 FM. Gościem specjalnym wieczoru będzie zespół Oddział Zamknięty.
6 maja 2010 (czwartek), godz. 20:00
06.05 The Bill + Red Room + Bimber Poland
No Mercy
Bema 65 Warszawa
start 20:00
wstęp free
5 maja 2010 (środa), godz. 19:00
„15 lat minęło… koncert kabaretu muzycznego Grupy MoCarta” – spotkanie w nieco wspomnieniowym tonie z ulubionym na Rakowcu kwartetem smyczkowym, kabaretem muzycznym Grupa MoCarta. Zespół tworzy czterech absolwentów Akademii Muzycznej w Warszawie i Łodzi: Filip Jaślar, Michał Sikorski, Paweł Kowaluk, Bolek Błaszczyk.
4 maja 2010 (wtorek), godz. 21:30
Tradycyjnie jak w każdy wtorek rusza kolejna impreza z cyklu Pepsi Rocks w warszawskim klubie Hard Rock Cafe. 4. maja gwiazdą wieczoru będzie żywa legenda polskiej sceny punkowej - grupa Proletaryat.
30 kwietnia 2010 (piątek), godz. 19:30
Show No Mercy oraz Straight To Your Face przypominają, że jedyny koncert mistrzów melodyjnego hard-cora, zespołu H2O już w najbliższy piątek w Warszawskiej Progresji !!! Będzie to 29 edycja, nawiązująca do tego co najlepsze w kulturze hard-core.punk.
29 kwietnia 2010 (czwartek)
Aktorka, modelka i wokalistka przyjeżdża do Polski promować swoją nową, solową płytę “Dingue”. Po rockowej przygodzie z formacją Ultra Orange, Emmanuelle nagrała bardziej stonowany i melancholijny album. Jej nowe wcielenie jest znacznie bardziej zmysłowe i pełne seksapilu.
29 kwietnia 2010 (czwartek)
Dobiega końca druga część trasy HellWood Tour, podczas której grupa zagra ostatnie koncerty klubowe. Później będzie już można zobaczyć zespół tylko na plenerach,podczas których zagra w trakcie koncertu krótki set akustyczny, jako przedsmak koncertów jesiennych w czasie trasy z okazji XXV-lecia istnienia zespołu. W okresie wakacyjnym, pomiędzy festiwalami, zespół będzie przygotowywał się do trasy urodzinowej oraz wydania jubileuszowego DVD.
29 kwietnia 2010 (czwartek)
Ten koncert to połączenie wyjątkowego głosu Raya Wilsona, kultowych utworów grupy Genesis ( w tym solowych Phila Collinsa czy Petera Gabriela), zespołu Stiltskin oraz autorskich kompozycji szkockiego wokalisty. Nie zabraknie także twórczości z wspaniale przyjętej w Polsce, ostatniej płyty solowej Wilsona- "Propaganda Man".
29 kwietnia 2010 (czwartek), godz. 20:00
29.04 Crylord + Wicked Side + Consfearacy + Hibreed
No Mercy
Bema 65 Warszawa
start 19:00 bilet 10pln
28 kwietnia 2010 (środa)
Czesław Śpiewa to projekt Czesława Mozila, Duńczyka polskiego pochodzenia, wokalisty i kompozytora, absolwenta Royal Danish Music Academy. Muzyczna przeszłość Czesława to przede wszystkim istniejący od 2000 roku zespół Tesco Value, który koncertował we wszystkich ważnych klubach Danii, oraz na słynnych festiwalach Roskilde i Copenhagen Jazz Fest.
27 kwietnia 2010 (wtorek), godz. 18:00
Tworzą, ćwiczą, koncertują. Młodzi, zdolni i... jeszcze nieznani. Teraz Ty masz szansę odkryć przyszłe gwiazdy polskiej sceny muzycznej podczas finału MyBand Reggae. Zbliża się bowiem pierwszy finał konkursu My Enterprise – The Band, studenckiego projektu mającego na celu otwarcie drzwi do kariery najlepszym, amatorskim zespołom.
Poprzednie
Następne
Kanał RSS dla tej listy
Polityka Prywatności