NEWSY Warszawa
i mazowieckie

Szkoła Języków Obcych Lexis zaprasza na kursy dla kandydatów na tłumaczy przysięgłych języka angielskiego oraz rosyjskiego.
Medical English to kursy adresowane do osób związanych z branżą medyczną, które chcą poszerzyć ogólną znajomość angielskiego o angielską terminologię medyczną, doskonalić umiejętność czytania prasy specjalistycznej ze zrozumieniem oraz komunikowania się w języku angielskim w środowisku pracy.
Szkoła Języków Obcych Lexis organizuje wakacyjne kursy angielskiego.
Kursy dla kandydatów na tłumaczy przysięgłych, w formie warsztatów, prowadzone są w Warszawie od 9 lat. Organizatorem jest Szkoła Języków Obcych LEXIS.
Szkoła Językowa Lexis zaprasza na kurs języka arabskiego.
Szkoła Języków Obcych Lexis zaprasza na kursy angielskiego na różnych poziomach i o różnej tematyce.
Szkoła Języków Obcych Lexis zaprasza na kursy języka japońskiego. Trwają zapisy na nowy semestr.
13-ego maja Dzień Matki obchodzony jest w USA, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii i Szwajcarii i w wielu innych krajach. Polska jako jedyny kraj na świecie obchodzi Dzień Matki 26 maja. Z tej okazji, szkoła językowa LEXIS oferuje promocję „2 w cenie 1” na kursy językowe za granicą dla osób 40+. Wykup jeden tydzień zajęć, a drugi dostaniesz za darmo! Promocja ta dotyczy wybranych ośrodków nauczania. W innych miejscach na świecie, w których oferowane są kursy dla osób w wieku 40+ z okazji Dnia Matki Szkoła LEXIS proponuje rabat w wysokości 10%.
Jedyne co musisz zrobić aby zakwalifikować się na promocję, to mieć minimum 40 lat. Możesz być kobietą lub mężczyzną i nie musisz mieć dzieci. Promocja dostępna jest w wielu krajach na świecie dla osób w wieku 40+.
Szkoła Językowa Lexis zaprasza na kursy języka japońskiego. Do wyboru są zajęcia dla początkujących, kursy intensywne, indywidualne oraz online.
Szkoła Języków Obcych Lexis zaprasza na kursy języka chińskiego. Kandydaci mogą wybrać zajęcia intensywne, dla początkujących, indywidualne oraz online.
Wirtualna klasa jest miejscem, w którym zajęcia odbywają się online w czasie rzeczywistym. Dzięki opracowanej przez Szkołę Języków Obcych LEXIS technologii masz możliwość uczestnictwa w kursach językowych bez konieczności wychodzenia z domu.
Szkoła Językowe Lexis zaprasza na kursy języka francuskiego. Rekrutacja na semestr wiosenny trwa.
Szkoła Języków Obcych Lexis prowadzi zapisy na kursy języka niemieckiego w nowym semestrze. Zajęcia trwają po 2 godziny lekcyjne 2 razy w tygodniu.
Kanał RSS dla tej listy

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języków w Warszawie
Atticus_dorosli_220.gif
boks.gif
a220x300_TFLS_jesien_20155_j89.jpg
Archibald_220_weloveenglish.gif

Nauka języka za granicą
przeglad_nauka_jezyka_zagranica.gif

Przegląd uczelni
nowe_media_220x300.jpg
boks_przeglad_uczelni.gif
WSSIP_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Akademia Leona Koźmińskiego
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności