NEWSY Warszawa
i mazowieckie

Kursy dla kandydatów na tłumaczy przysięgłych, w formie warsztatów, prowadzone są w Warszawie od 9 lat. Organizatorem jest Szkoła Języków Obcych LEXIS.
Szkoła Językowa Lexis zaprasza na kurs języka arabskiego.
Szkoła Języków Obcych Lexis zaprasza na kursy angielskiego na różnych poziomach i o różnej tematyce.
Szkoła Języków Obcych Lexis zaprasza na kursy języka japońskiego. Trwają zapisy na nowy semestr.
13-ego maja Dzień Matki obchodzony jest w USA, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii i Szwajcarii i w wielu innych krajach. Polska jako jedyny kraj na świecie obchodzi Dzień Matki 26 maja. Z tej okazji, szkoła językowa LEXIS oferuje promocję „2 w cenie 1” na kursy językowe za granicą dla osób 40+. Wykup jeden tydzień zajęć, a drugi dostaniesz za darmo! Promocja ta dotyczy wybranych ośrodków nauczania. W innych miejscach na świecie, w których oferowane są kursy dla osób w wieku 40+ z okazji Dnia Matki Szkoła LEXIS proponuje rabat w wysokości 10%.
Jedyne co musisz zrobić aby zakwalifikować się na promocję, to mieć minimum 40 lat. Możesz być kobietą lub mężczyzną i nie musisz mieć dzieci. Promocja dostępna jest w wielu krajach na świecie dla osób w wieku 40+.
Szkoła Językowa Lexis zaprasza na kursy języka japońskiego. Do wyboru są zajęcia dla początkujących, kursy intensywne, indywidualne oraz online.
Szkoła Języków Obcych Lexis zaprasza na kursy języka chińskiego. Kandydaci mogą wybrać zajęcia intensywne, dla początkujących, indywidualne oraz online.
Wirtualna klasa jest miejscem, w którym zajęcia odbywają się online w czasie rzeczywistym. Dzięki opracowanej przez Szkołę Języków Obcych LEXIS technologii masz możliwość uczestnictwa w kursach językowych bez konieczności wychodzenia z domu.
Szkoła Językowe Lexis zaprasza na kursy języka francuskiego. Rekrutacja na semestr wiosenny trwa.
Szkoła Języków Obcych Lexis prowadzi zapisy na kursy języka niemieckiego w nowym semestrze. Zajęcia trwają po 2 godziny lekcyjne 2 razy w tygodniu.
Kanał RSS dla tej listy

Nauka języków w Warszawie
boks.gif
a220x300_TFLS_jesien_20155_j89.jpg
Archibald_220_weloveenglish.gif
BezplatnyTest_220.gif

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni w Polsce
SGGW_BANER_220x300px_1.jpg
Wy__sza_Szko__a_Ekologii_i_Zarz__dzania_w_Warszawie_boks_220_og__lny.jpg
ASW_220_v2.jpg
boks_przeglad_uczelni.gif
Wy__sza_Szko__a_In__ynierii_i_Zdrowia_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności