NEWSY Warszawa
i mazowieckie

tag
Jesień kursy niesie: już 8.10. wystartowały kursy standardowe dla dorosłych w Instytucie Austriackim w Warszawie. Chwilę później - od 23/24.10. - na linii startu kursy intensywne w 7 tygodni.
Przygodę z niemieckim czas zacząć! 05.10. startują kursy dla dorosłych w Instytucie Austriackim w Warszawie. Wszyscy gotowi? ZAPISY TRWAJĄ!
Trwają zapisy na semestr jesienno-zimowy w Instytucie Austriackim w Warszawie.
Instytut Austriacki w Warszawie zaprasza na nowe intensywne kursy, które będą rozpoczynać się po weekendzie majowym.
Instytut Austriacki w Warszawie zaprasza na kursy językowe w semestrze letnim 2018.
Lerncoaching to zajęcia, podczas których lektorzy pokazują jak przyjemnie i efektywnie się uczyć. Podczas indywidualnych rozmów znajdziesz optymalną drogę do skutecznego uczenia się.
W październiku rusza wiele ciekawych kursów w Instytucie Austriackim w Warszawie. Są to, np.: PIĄTKI Z NIEMIECKIM, ÖSD Vorbereitung C1, POGADANKI PO NIEMIECKU, NIEMIECKI A1, Konwersacje, 1 SEMESTR W 7 TYGODNI, niemiecki dla maturzystów, kursy przygotowawcze do egzaminów ÖSD i wiele innych. Warto wejść na ich stronę, jeśli jest potrzeba nauki niemieckiego:)
Instytut Austriacki w Warszawie zachęca pełnoletnich kursantów semestru letniego 2017 do udziału w konkursie letnim "Moja droga do Instytutu Austriackiego". Zgłoszenia przyjmowane są do 19 czerwca.
Instytut Austriacki w Warszawie organizuje w dniach 2-8 lipca 2017 tygodniowy pobyt w Wiedniu. Jeśli chcesz poznać Austrię, znasz niemiecki na poziomie minimum A2 i masz od 14 do 26 lat wycieczka jest dla ciebie. Zapisy przyjmowane są do 30 kwietnia.
Oferta skierowana jest do osób związanych z branżą medyczną oraz studentów medycyny, którzy myślą o podjęciu pracy w jednym z krajów niemieckojęzycznych. Początek kursu zaplanowany jest na 15 marca 2017 roku.
Chcesz bezstresowo rozmawiać po niemiecku? Masz już podstawy? Zapisz na intensywny zimowy kurs języka niemieckiego w Instytucie Austriackim w Warszawie. Zajęcia rozpoczną się 1 lutego.
Instytut Austriacki w Warszawie organizuje egzaminy ÖSD. Zgłoszenia przyjmowane są do 5 lutego 2017 roku.
Instytut Austriacki w Warszawie zaprasza na nowe, intensywne 7 tygodniowe kursy językowe. Zajęcia rozpoczynają się w pierwszej połowie stycznia 2017 roku.
Kanał RSS dla tej listy

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języków w Warszawie
boks.gif
Archibald_220_weloveenglish.gif
a220x300_TFLS_jesien_20155_j89.jpg
Atticus_dorosli_220.gif

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni w Polsce
nowe_media_220x300.jpg
WSIiZ_220.jpg
ASzWoj_rekrutacja.jpg
WSSIP_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Gala absolwenta 2016 - 04
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności