Do 31 października trwa nabór na studia I i II stopnia oraz podyplomowe w Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie.
Podyplomowe studia Bezpieczeństwo Cyberprzestrzeni RP stanowią atrakcyjną ofertę edukacyjną, a zarazem odpowiedź na pojawiające się wyzwania, przed którymi stają współczesne organizacje, oraz na rosnące zapotrzebowanie na menadżerów, rozumiejących współczesne otoczenie informacyjne oraz cyberprzestrzeń. Celem kształcenia na tym kierunku jest ukształtowanie myślenia o bezpieczeństwie w kategoriach systemowych, jako zasadzie nadrzędnej działania we współczesnym świecie w warunkach niepewności i ryzyka.
Rekrutacja na studia podyplomowe Historia służb specjalnych, które prowadzone są w Akademii Sztuki Wojennej, została przedłużona do 15 listopada.
Akademia Sztuki Wojennej zaprasza na studia podyplomowe. Rekrutacja nadal trwa.
Akademia Sztuki Wojennej zaprasza na studia I stopnia. 4 sierpnia rusza dodatkowy nabór na kierunki licencjackie a od 26 sierpnia można się zapisywać na kierunki magisterskie.
Akademia Sztuki Wojennej uruchamia w październiku 2018 roku nowe studia podyplomowe "Historia Służb Specjalnych". Kierunek ten skierowany jest do absolwentów studiów wyższych II stopnia, zainteresowanych zdobyciem wiedzy o historii polskich i zagranicznych służb wywiadowczych i kontrwywiadowczych.
Dowodzenie to nowość na studiach I stopnia w Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie. Na kierunku są 2 specjalności: Planowanie i organizacja działań Wojsk Obrony Terytorialnej oraz Praca analityczno-sztabowa.
Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie rozpoczęła rejestrację kandydatów na studia rozpoczynające się w roku akademickim 2018/2019.
Trwa rekrutacja na studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie przedsiębiorstwem z branży zbrojeniowej w Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie. Zapisy kończą się 31 stycznia 2018 roku.
Do 31 stycznia 2018 roku Akademia Sztuki Wojennej prowadzi zapisy na kolejną edycję studiów podyplomowych Zarządzanie przedsiębiorstwem z branży zbrojeniowej.
Studia Operacyjno-Taktyczne to nowość w ofercie Akademii Sztuki Wojennej. Kierunek przeznaczony jest dla oficerów planowanych do wyznaczenia na stanowiska służbowe zaszeregowane do stopnia etatowego majora pionów funkcjonalnych dowódczego i sztabowego poziomu operacyjnego i taktycznego w strukturach narodowych i wielonarodowych w kraju i poza jego granicami.
Wyjazd integracyjny studentów Akademii Sztuki Wojennej odbędzie się we wrześniu 2017 roku.
Akademia Sztuki Wojennej zaprasza na studia. Rekrutacja dodatkowa na kierunki I stopnia startuje 8 sierpnia, natomiast na kierunki II stopnia 16 sierpnia.
Akademia Sztuki Wojennej zaprasza na studia II stopnia w roku akademickim 2017/2018. Zapisy trwają do 27 lipca 2017 roku.
Akademia Sztuki Wojennej zaprasza na studia. Zapisy rozpoczęły się 4 maja i będą trwać do 11 lipca na kierunki I stopnia oraz do 27 lipca na kierunki II stopnia.
Akademia Sztuki Wojennej oraz Polska Grupa Zbrojeniowa S.A. podpisały 27 czerwca 2017 roku umowę o współpracy, która obejmować będzie realizację przedsięwzięć badawczych i wdrożeniowych, mających na celu zabezpieczenie aktualnych i przyszłych potrzeb Sił Zbrojnych RP.
Centrum Szkolenia Obrony Przed Bronią Masowego Rażenia Akademii Sztuki Wojennej znalazło się w gronie 13 ośrodków w Europie, które wezmą udział w międzynarodowym projekcie pn. „eNOTICE”. Celem przedsięwzięcia jest stworzenie europejskiej sieci ośrodków szkoleniowych i badawczych w obszarze obrony przed bronią masowego rażenia, które dzięki ścisłej współpracy i wspieraniu innowacyjności, będą mogły zwiększać swój potencjał.
W Akademii Sztuki Wojennej trwa rekrutacja na studia podyplomowe Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Zapisy przyjmowane są do 20 lutego 2017 roku.
Sportowcy Akademii Sztuki Wojennej zajęli trzecie miejsce wśród 22 reprezentacji, które startowały w Mistrzostwach Garnizonu Warszawa.
1 października 2016 roku Akademia Obrony Narodowej na mocy ustawy z dnia 20 maja 2016 r. o utworzeniu Akademii Sztuki Wojennej (Dz. U. z dn. 24 czerwca 2016 r., poz. 906). zmieniła nazwę na Akademia Sztuki Wojennej.