Już w czerwcu studenci, pracownicy i kandydaci na studia w Akademii Leona Koźmińskiego będą mogli skorzystać z nowej, pierwszej w pełni funkcjonalnej mobilnej aplikacji oferowanej przez polską uczelnię.
Studenci KOŹMIŃSKIEGO mają możliwość korzystania z wielu ulg i zniżek.
W I rankingu wydziałów prawa, opublikowanym przez "Rzeczpospolitą", prawo Akademii Leona Koźmińskiego uplasowało się na miejscu 2 wśród polskich uczelni niepublicznych.
Wybierz się Dni Otwarte Akademii Leona Koźmińskiego. To doskonała okazja do zapoznania się z ofertą dydaktyczną uczelni. Spotkanie organizowane jest dla wszystkich kandydatów na studia wyższe, podyplomowe i MBA.
20 października 2011 r. odbyła się Wielka Gala Akademickiego Związku Sportowego podsumowująca zmagania studentów w różnych dyscyplinach w roku akademickim 2010/2011. Nasza Akademia zajęła po raz czwarty I miejsce wśród uczelni niepublicznych.
Akademia Leona Koźmińskiego włączyła się w organizację Biegnij Warszawo i została Akademickim Partnerem biegu. Uczelnia odpowiada za organizację cyklu treningów przygotowawczych prowadzonych pod okiem eksperta na miesiąc przed startem Biegnij Warszawo w dniu 2.10.2011 r. W pierwszym treningu udział wzięło blisko 100 osób. To prawdziwy rekord w ogólnodostępnych treningach.
Studenci Akademii Leona Koźmińskiego wzięli udział w Akademickich Mistrzostwach Polski w Bowlingu. I wrócili z medalami.
To już 10 lat minęło od chwili, gdy Minister Edukacji Narodowej wydał decyzję udzielającą zezwolenia na prowadzenia w Akademii studiów magisterskich na kierunku PRAWO. Główne uroczystości jubileuszowe odbędą się 28 marca 2011 r. Jednak przez cały marzec Kolegium Prawa zaprasza na wydarzenia towarzyszące.
Akademia Leona Koźmińskiego jest najlepszą uczelnią biznesową w Europie Środkowo-Wschodniej wg rankingu edukacyjnego dziennika "Financial Times". Również w zestawieniu najlepszych na świecie programów magisterskich z zarządzania znaleźliśmy się najwyżej ze wszystkich uczelni w naszym regionie.
Zarządzanie sportem, nieruchomościami handlowymi oraz zarządzanie i sprzedaż dla przedstawicieli medycznych – to nowości z dziedziny zarządzania, które na studiach podyplomowych oferuje warszawska Akademia Leona Koźmińskiego.
Warszawska Akademia im. Leona Koźmińskiego bierze udział w nowym projekcie! Na wybranych uczelniach w Polsce - we współpracy ze stowarzyszeniem KRAB - powstają studia podyplomowe dla menedżerów w nauce. Program studiów podyplomowych "Zarządzanie projektem badawczym i komercjalizacja wyników badań", finansowany z funduszy strukturalnych, ma przygotowywać kadry dla całej Polski.
Prawie 500 osób będzie mogło ukończyć studia podyplomowe w warszawskiej Akademii Leona Koźmińskiego, korzystając z 80-proc. dopłaty z Europejskiego Funduszu Społecznego. Od 2 listopada przyjmowane są zapisy na wszystkie edycje studiów, nie tylko startujących w tym miesiącu, lecz także rozpoczynających się za rok. W ciągu pierwszych dwóch dni rekrutacji zarejestrowało się 250 chętnych.
W szesnastej inauguracji roku akademickiego na naszej uczelni wezmą udział m.in. wicepremier Waldemar Pawlak oraz minister nauki i szkolnictwa wyższego Barbara Kudrycka i Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych Michał Serzycki, a także rektorzy warszawskich uczelni, przedstawiciele świata nauki i biznesu
W Brukseli wystartował program "Erasmus dla młodych przedsiębiorców" ("Erasmus for Young Entrepreneurs"), finansowany przez Komisję Europejską. Akademia Leona Koźmińskiego, jako jedyna z polskich uczelni, weźmie udział w tym programie, pełniąc rolę organizacji pośredniczącej - poinformowała Anna Paciorek, rzecznik prasowy uczelni.