NEWSY Warszawa
i mazowieckie

Dwie studentki Politechniki Warszawskiej zostały laureatkami pierwszej edycji konkursu "Dziewczyny w Nowych Technologiach".
Tylko do 19 września potrwają dodatkowe zapisy na studia na Politechnice Warszawskiej.
Zapraszamy do zapoznania się z jesienną ofertą kursów z języka niemieckiego w Austriackim Instytucie w Warszawie.
Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie w ramach kierunku Zarządzanie oferuje wiele ciekawych specjalności.
Masz ochotę powtórzyć to, co najważniejsze na Twoim poziomie lub wyjaśnić nurtujące Cię zagadnienia językowe? A może pragniesz, aby Twój francuski nabrał tempa? Jeśli tak to kurs francuski z plusem jest stworzony właśnie dla Ciebie! Przyjdź i wzmocnij swój francuski!
Trwa promocja na wpisowe w Wyższej Szkole Infrastruktury i Zarządzania w Warszawie.
Akademia Finansów i Biznesu Vistula została Certyfikowanym Centrum Egzaminacyjnym.
Trwa rekrutacja na studia doktoranckie w Pedagogium - Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Warszawie.
MASZ TRUDNE DZIECKO. NIE RADZISZ SOBIE Z NIM albo CHCESZ RADZIĆ SOBIE LEPIEJ? Akademia Pedagogiki Specjalnej zaprasza na kurs doskonalący „SZKOŁA DLA RODZICÓW I WYCHOWAWCÓW”.
Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych w Warszawie zachęca do studiowania na kierunku Informatyka.
Ruszyły zapisy do programu Advanced Management, prowadzonego przez Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie.
Trwają zapisy na kursy semestralne do Szkoły Języków Obcych LEXIS, która prowadzi naukę wielu języków obcych.
Zapraszamy na kurs ogólny, intensywny z języka francuskiego do Voila - Centrum Języka Francuskiego. Zabłyśnij swoim francuskim. Ucz się szybko i intensywnie a postępy zobaczysz w mig!
Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie zaprasza na studia podyplomowe z zakresu informatyki i zarządzania oraz na kwalifikacyjne i doskonalące studia dla nauczycieli.
Akademia Humanistyczna im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku zaprasza do skorzystania z oferty kursów językowych na wszystkich poziomach zaawansowania.
Trwa rekrutacja w Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Uczelnia przygotowała szereg promocji dla kandydatów na studia.
Pedagogium - Wyższa Szkoła Nauk Społecznych w Warszawie prowadzi nabór na studia podyplomowe.
Trwają zapisy na kurs Sztuka Współczesna – Sytuacje i Uwarunkowania Rynkowe, organizowany przez Collegium Civitas w Warszawie.
W Centrum Europy możesz nauczyć się niemal każdego języka obcego! Myślałaś(eś) kiedyś o nauce języków skandynawskich? Szwedzki, norweski, fiński, duński? A może chciałbyś poznać podstawy języka czeskiego lub niderlandzkiego?
Uczelnia Łazarskiego wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniom rynku i wprowadza do swojej oferty nową specjalność - Politykę Energetyczną.
Studenci kierunku Architektura Wnętrz Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie przygotowali wystawę "ODKRYWANIE - PRZEDMIOT UŻYTECZNY", którą można oglądać do 4 września.
Collegium Civitas w Warszawie wprowadza do swojej oferty kształcenia nowe studia podyplomowe.
Bogactwo życia społecznego i gospodarczego zmusza do specjalizacji zawodowych, a zwłaszcza w dziedzinach tak obszernych jak prawo. Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku Wyższa Szkoła Zarządzania i Prawa im. Heleny Chodkowskiej stworzyła studia na kierunku zarządzanie ze specjalnością prawo w biznesie.
Politechnika Warszawska prowadzi sierpniowy nabór na studia. Rejestracja potrwa do 29 sierpnia 2013 r.
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie prowadzi uzupełniającą rejestrację na studia, na których dysponuje jeszcze wolnymi miejscami.
Poprzednie
Następne
Kanał RSS dla tej listy
Polityka Prywatności