Serwis Oferty pracy w Warszawie - dział praca Studencki Informator Regionalny - Warszawa
Data ważności ogłoszenia: 31 października 2024 (czwartek)

Pomoc nauczyciela k/m - Warszawa, mazowieckie

Data dodania: 2024-10-07
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracodawca: Przedszkole Specjalne nr 213
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Znajomość języków: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/12030

Miejsce pracy: Teligi 1, 02-777 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków:
Pracownik będzie wspierał nauczyciela podczas pracy terapeutycznej i wychowawczej. Będzie sprawował opiekę nad dziećmi z różnego rodzaju niepełnosprawnościami podczas wyjść do ogrodu przedszkolnego oraz podczas wycieczek. Pomoc nauczyciela będzie również wspierać dzieci podczas czynności higienicznych, podczas posiłków,
podczas zabawy. Osoba na tym stanowisku będzie wykonywała inne zlecone przez nauczyciela wychowawcę i dyrektora czynności.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 07.10.2024
Data zakończenia: 31.08.2025
Wynagrodzenie brutto: od 5 590 PLN
Opis wynagrodzenia: W kwocie wynagrodzenia są wliczone: dodatek dla pomocy nauczyciela i dodatek premiowy (20%)
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: asystent nauczyciela przedszkola
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Asystent nauczyciela przedszkola (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Znajomość języków:
  • polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe. Co najmniej 2-miesięczne doświadczenie zawodowe. Komunikatywna znajomość języka polskiego.

Praca w godz.: 8:00-16:00.

[Zgłoszenia: osobiste, tel. 22 259 40 55].

NIP: 9511961722
REGON: 010209755
Adres: Teligi 1, 02-777 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 22 259 40 55
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

opublikowano: 2024-10-08
ostatnia zmiana: 2024-10-16