Serwis Oferty pracy w Warszawie - dział praca Studencki Informator Regionalny - Warszawa

Starszy magazynier w sekcji mundurowo-żywnościowej w wzm nr 27/04/2024 - Warszawa, mazowieckie

Data dodania: 2024-04-30
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracodawca: Nadwiślański Oddział Straży Granicznej im. Powstania Warszawskiego
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe
Znajomość języków: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/05122

Miejsce pracy: Komitetu Obrony Robotników 23, 02-148 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - magazynowanie,
- przechowywanie oraz przyjmowanie i wydawanie przedmiotów zaopatrzenia
mundurowego oraz sprzętu i artykułów żywnościowych;
- prowadzenie ewidencji ilościowej i jakościowej artykułów i sprzętu
żywnościowego oraz przedmiotów zaopatrzenia mundurowego przy użyciu specjalistycznego programu komputerowego,
- uzgadnianie stanu ewidencji magazynowej z ewidencją główną prowadzoną w sekcji oraz porównywanie stanów faktycznych ze
stanami ewidencyjnymi;
- bieżące monitorowanie okresów gwarancji artykułów żywnościowych przechowywanych w
magazynie,
- prowadzenie wzorcowni w zakresie deponowania wzorów przedmiotów mundurowych pochodzących z
postępowań o udzielenie zamówień publicznych;
- przygotowywanie przedmiotów objętych gospodarką mundurową i
żywnościową do wybrakowania oraz przejmowanie i magazynowanie w osobnym pomieszczeniu magazynowym wyodrębnionym miejscu ruchome składniki majątku przeznaczone do likwidacji zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 10.06.2024
Data zakończenia: 09.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: magazynier
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Magazynier
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Znajomość języków:
  • polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • Pakiet MS Office

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Godziny pracy: 7.30-15.30.
Do wynagrodzenia doliczany dodatek za wysługę lat.
Wykształcenie: średnie zawodowe, umiejętność obsługi komputera, dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, komunikatywna znajomość j. polskiego.

Zgłoszenia: 22 500 33 79

Pełna treść ogłszenia znajduje się na str.: Miejsce pracy: Komitetu Obrony Robotników 23
Godziny pracy: 7.30-15.30.

Pełna treść ogłoszenia znajduje się na str.: https://bip.nadwislanski.strazgraniczna.pl/s07/wolne-stanowiska-pracy/inne-wolne-stanowiska/21198,ogloszenie-nr-27042024-starszy-magazynier-w-Sekcji-Mundurowo-Zywnosciowej-w-Wydz.html

NIP: 5222735986
REGON: 015783045
Adres www: www.strazgraniczna.pl
Adres: Komitetu Obrony Robotników 23, 02-148 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 22 500 33 79
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Pełna treśc ogłszenia znajduje się na str.: https://bip.nadwislanski.strazgraniczna.pl/s07/wolne-stanowiska-pracy/inne-wolne-stanowiska/21198,ogloszenie-nr-27042024-starszy-magazynier-w-Sekcji-Mundurowo-Zywnosciowej-w-Wydz.html
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon