Serwis Oferty pracy w Warszawie - dział praca Studencki Informator Regionalny - Warszawa

Pokojowa k/m - Warszawa, mazowieckie

Data dodania: 2024-04-30
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracodawca: HOSAPARTMENTS Lucyna Tomaszewska
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: gimnazjalne

Numer oferty: StPr/24/05129

Miejsce pracy: Bagno 5 24, 00-112 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Sprzątanie mieszkań wynajmowanych w trybie hotelowym, ścielenie łóżek, zgłaszanie usterek.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 30.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 36 PLN
Zawód: pokojowa
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pokojowa
Wykształcenie:
  • gimnazjalne
Uprawnienia:
  • dokładność, skrupulatność i sumienność w wykonywaniu czynności

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: null

Zakres obowiązków:
sprzątanie mieszkań wynajmowanych w trybie hotelowym, ścielenie łóżek, zgłaszanie usterek. Mieszkanie do sprzątania znajdują się w czterech sąsiadujących ze sobą budynkach w Warszawie przy ulicy Bagno 2, 3, 5, 7.

Kontakt: 501134215

NIP: 5212636774
REGON: 145846606
Adres www: www.hosapartments.pl
Adres: Egejska 13/84, 02-764 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Michał Dziak
Nr telefonu: 501134215
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon