Serwis Oferty pracy w Warszawie - dział praca Studencki Informator Regionalny - Warszawa

Kierowca referent działu kwatermistrzowskiego k/m - Warszawa, mazowieckie

Data dodania: 2024-04-18
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracodawca: ARESZT SLEDCZY W WARSZAWIE-GROCHOWIE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie branżowe

Numer oferty: StPr/24/04586

Miejsce pracy: Chłopickiego 71A, 04-275 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Pełnienie służby w systemie jednozmianowym, w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności.
Rodzaj umowy: Mianowanie
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 103 PLN
Opis wynagrodzenia: PRACODAWCA OFERUJE: emeryturę po 25 latach służby; nagrody uznaniowe i jubileuszowe, pomoc finansową na zakup mieszkania - około 67 000 zł, 13 wynagrodzenie w wysokości pobieranego uposażenia, równoważnik za brak mieszkania, dopłatę do wczasów dla funkcjonariusza i członków rodziny - 420 zł/os., zasiłek na zagospodarowanie.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali funkcjonariusze służby więziennej
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pozostali funkcjonariusze Służby Więziennej
Wykształcenie:
  • średnie branżowe
Uprawnienia:
  • prawo jazdy ka B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [System czasu pracy] : 8 lub 12 godzinny
[Inna umowa] : mianowanie

Wymagane wykształcenie średnie lub średnie branżowe, prawo jazdy co najmniej kategorii B.

Pełnienie służby w systemie jednozmianowym, w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności.

Kontakt: tel.508722092; email rekrutacja_oiswwarszawa@sw.gov.pl lub osobiście;

Wszystkie dokumenty do pobrania znajdują się na stronie https://sw.gov.pl/praca-oferta/okregowy-inspektorat-sluzby-wieziennej-w-warszawie-dokumenty-do-pobrania-informacje;

NIP: 1130820446
REGON: 000321247
Adres: Chłopickiego 71A, 04-275 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Monika Prucnal
Nr telefonu: 508722092
E-mail: rekrutacja_oiswwarszawa@sw.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Wszystkie dokumenty do pobrania znajdują się na stronie https://sw.gov.pl/praca-oferta/okregowy-inspektorat-sluzby-wieziennej-w-warszawie-dokumenty-do-pobrania-informacje
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail