Wakacyjne kursy językowe w Warszawie - informacje ze szkół

Język
Rok
Wybrane wakacyjne kursy językowe 2018
Archibald w 2018 roku proponuje wiele możliwości nauki angielskiego podczas wakacji. Są to kursy ogólne, gramatyczne lub konwersacyjne. Do wyboru jest intensywność zajęć pomiędzy intensywnym, przyspieszonym i regularnym. Ciekawą propozycją jest Travel English.
Champions' Academy zaprasza na wakacyjny przyspieszony kurs językowy. Zajęcia będą trwać 2 miesiące. W czasie kursu prowadzący będą kłaść nacisk na równomierny rozwój wszystkich umiejętności: pisania, słuchania, mówienia, czytania oraz gramatyki.
Od 27 czerwca startują kursy wakacyjne języka niemieckiego w Instytucie Austriackim w Warszawie.
Just Time przygotował kursy wakacyjne języka angielskiego. Słuchacze mogą wybrać zajęcia intensywne lub superintensywne.
Trwają zapisy na wakacyjne kursy językowe w Szkole Języków Obcych Lexis. Do wyboru są następujące języki: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, rosyjski oraz włoski.
Profi-Lingua organizuje wakacyjne kursy językowe. Zalety kursów to małe grupy, wykwalifikowana kadra, bezpłatne konwersacje, warsztaty gramatyczne i fonetyczne gratis, zniżka na podręczniki oraz dostęp do biblioteki i mediateki.
TFLS zaprasza na wakacyjne kursy językowe. Szkoła przygotowała promocję w postaci drugiego kursu gratis.
archiwum
Na zajęciach przerabiany jest materiał semestralny. Każdy poziom zaawansowania.
Zajęcia odbywają się w poniedziałki, środy i czwartki, w ostatnim tygodniu dochodzi wtorek.
Godziny zajęć do wyboru: 7:30, 10:30, 18:00. Zajęcia trwają 135 min. Grupy 4-6 osób.
Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą na letnie kursy językowe, LATO 2016. Dużo będzie się działo!!!
Kursy konwersacyjne mają na celu udoskonalenie umiejętności porozumiewania się w języku angielskim. Zajęcia są bardzo dynamiczne i ciekawe – głównymi elementami są dyskusje dot. bieżących spraw.
W czasie wakacji można wybrać spośród 3 rodzajów kursów ten najbardziej odpowiedni dla Ciebie!
Angloville to najbardziej intensywny program doskonalenia języka angielskiego w Polsce. Podczas 6 dni programu uczestnicy odbędą ponad 70 godzin konwersacji 1 na 1 z native speakerami (12h dziennie). Dzięki Angloville kursanci usłyszą i użyją więcej angielskiego niż w trakcie 400 godzin tradycyjnego kursu.
Jako jedyna szkoła językowa w Polsce oferujemy nauczanie przedmiotowe w języku angielskim. Opierając się na brytyjskim programie nauczania stworzyliśmy autorskie zajęcia z matematyki i przyrody, dając uczniom unikalną szansę jeszcze bardziej wszechstronnego rozwoju.
Intensywne kursy angielskiego podczas wakacji.
Szukasz intensywnego kursu języka angielskiego w wakacje? Dobrze trafiłeś! …to jedyna szansa by w krótkim czasie przerobić materiał realizowany na kursach regularnych przez cały semestr.
Myślicie Państwo o nauce języka niemieckiego od podstaw? Chcecie zdobyć wiedzę w zakresie języka codziennego? Po dwóch semestrach osiągacie Państwo poziom A1. A1.1 to pierwszy poziom językowy.
Lato to doskonały czas na naukę języka angielskiego. W British Council oferujemy intensywne kursy na różnych poziomach zaawansowania, w tym: angielski ogólny, kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge English i IELTS, kursy rozwijające umiejętności komunikacyjne oraz kursy pełnego zanurzenia w języku dla dzieci i nastolatków.
Kursy wakacyjne rozpoczynamy już w czerwcu. Kolejne startują w lipcu i sierpniu. Zapraszamy!
Wakacyjna oferta kursów językowych w Centrum Europy.
Zapraszamy na wakacyjne spotkania z francuskim! Jeden semestr w 3 tygodnie!
Następne

Egzaminy językowe

Nauka języków w Warszawie
a220x300_TFLS_jesien_20155_j89.jpg
Archibald_220_weloveenglish.gif
boks.gif
boks.gif

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg
 
Polityka Prywatności